Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ilka89

suknia agnes 10750 =)

Polecane posty

Gość aska_a_a
Czesc dziewczyny! Ta sukienka jest naprawde boska i tak sie ciesze, ze sie na nia zdecydowalam. Teraz, juz po weselu, chcialabym ja odsprzedac. Suknia jest na 176cm, czyli wzrost 169cm + 7 cm buty. Rozmiar 36, ale dosc obszerny gorset na rozmiar C, wiec dobra tez na rozmiar 38, biala. Suknie kupilam w salonie Agnes w Swidwinie, do przymierzenia/ odebrania bylaby w tej okolicy, czyli miedzy Szczecinem a Koszalinem. Cena do uzgodnienia. Chetnie wysle zdjecia. Najlepiej piszcie na maila jpoplawska@gmx.de Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaonaoanona
ona podobna teraz w salonie kosztuje niewiele ponad 2 tys. to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello .... ja mam 38 na 174 na sprzedaz jakby cooo + bonusy... ilonkaaaa@wp.pl info aska widze z tych samych rejonow jestesmy ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkbkwfww
ale brzydka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślubowałam w Agnes 10750 w kwietniu 2013 :) odsprzedam suknie za 1000zł , pasuje na panie noszące rozmiar 38 i 40 (rozmiar z salonu to 38) na 173 cm wzrostu i obcas max do 5 cm :) simonah@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślubowałam w Agnes 10750 w kwietniu 2013 odsprzedam suknie za 1000zł , pasuje na panie noszące rozmiar 38 i 40 (rozmiar z salonu to 38) na 173 cm wzrostu i obcas max do 5 cm simonah@wp.pl Suknia łatwo dopasowuje się do sylwetki dzięki sznurowaniu, dlatego możliwa wysyłka pocztą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPRZEDAM AGNeS 10750+ dodatki za 1000 zl . wiecej informacji ilonkaaaa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×