Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cybercyber

stringi

Polecane posty

zwykle mam dobry u mnie codziennie się zanosi i nic z tego i trzeba wszystko podlewać, bo jak na pustyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym roku nic takiego, trochę ziół, glównie mięta i kwiaty koperek, cebulka itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziesz podlewac , czy cos tasm robic uwazaj na slonce, smarujesz sie jakim kremem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak:) kiedyś miałam prawie wszystkie jarzynki ekologiczne, takze bylam samowystarczalna ale to bylo kiedyś i muszę do tego wrócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam ze jak bys sie rozebrala to piersi , pupa i przud znacznie by sie odznaczaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kiszone, to na wierzch listek dębu dobrze dać jest aromat :) na chwilę muszę papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemądre, bo skóra po słońcu się bardziej starzeje:) a ja nie miałam umiaru, czyli filtry dopiero od niedawna a i tak mnie opala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz raz tak spiekłam uda na basenie, ze spałam z przymoczkami ale to było wieki temu:) ze juz nie wspomnę jak tyłek spaliłam nad Soliną na materacu pływając :D ale to były stare dobre czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by tak usnac na plecach bez majtek na takim sloncu, to nie wiem jak by sie opalily a skorka na nim delikatna oj to by bolala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×