Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cybercyber

stringi

Polecane posty

względy higieniczne Cię powstrzymują czy strach przed ewentualnym dyskomfortem partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jesteś delikatny :) miałam opory z ilus tam względów ogólnie długo na nie... Ale mój mąż miał spore potrzeby seks. więc jakby uległam. Głównie, by mógł "do końca" w te dni gdy nie mógł normalnie. Trzeba faktycznie duzo wyczucia i delikatnosci i nie zawsze jest to mozliwe. Osobiscie jestem za "normalnie" ale wiem, ze mężczyzn "tam" ciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nie każdy mężczyzna ma takie podejście, dobrze że masz... myslę, ze kiedyś będziesz dobrym mężem, czy partnerem obojetne, mówię o stałym zwiazku choc delikatnosć i wyczucie jest potrzebne zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje mi sie ze ciezko tam wejsc, penis jest dosc gruby a tamta dziurka mala, za pierwszym razem co czulas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różnie jest, czasem nawet przyjemnie chyba zalezy w jakim stanie jest np brzuch wtedy, w której fazie cyklu itd. Ta ścianka graniczaca jest na prawde cieniutka i to co tam jest, czuje się i tu i na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale przeciez i jedna i druga nie jest wielkosci penisa, więc wiesz o co chodzi... Trzeba byc zupelnie rozluźnionym i bardzo podnieconym tak myslę, zeby było to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ten bol dzisiejszy jader to podnieceni, czuje to , sa twardawe , mysle ze troche duzo naprodukowaly,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mnie podpuszczasz co...? :) ciekaw jestes odpowiedzi, podniecasz się i masz... Prawda czy fałsz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mnie to ciekawilo dlatego zapytalem, a dzis jak powiedzialas ze jestes w bialych majteczkach sie podniecilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tak sobie pomyslałam,ze facet po 30 w dzisiejszych czasach jest bardziej zswykle doswiadczony niz moje pokolenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobie na serio wystarcza wiedza o bieliźnie by się podniecić... Dlaczego temat majtek ciągle u Ciebie powraca, to rodzaj jakiegos fetyszu czy jak to nazwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze jest wazna, to dziala i to bardzo, zdaje mi sie wtedy ze jak bardzo sie nakrecisz to masz silny orgazm, nie wiem jak jest u Ciebie, ale u facetow u mnie jest to cos mega przyjemnego, uczucie stan blogosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×