Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cybercyber

stringi

Polecane posty

a jakoś tak sama nie wiem:) moze zrobimy z dwumiesięczną przerwę w pogaduchach, będzie ciekawiej:D wiesz sama sie dziwię, ze tyle trwa to nasze pisanie jak ktos kiedys zauważył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś Ty, obraziłeś się? Ja zażartowałam miło mi się z Tobą rozmawia:) jakis jesteś dzisiaj inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ale Ty na prawdę jakiś dzisiaj jesteś nie taki jak zwykle :) no jakoś tak czuję... w pracy jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiesz nigdy nie uprawiałam papryki, pomidorki tak. Miałam prawie wszystkie strączkowe czyli bób, groszek zielony który b. lubię i jaśka :) rzodkiewki, cukinie, ogórki, marchewka, pietrucha, buraczki uwielbiam te z lisćmi i nawet kartofle :D itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spytalem o papryke bo ja tez uwielbiam, ale taka we wrzesniu z polskich tuneli jest najlepsza, miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie brzydkie niebo się zrobiło, nie wiem czy nie powinnam wyłączyć komputer, bo często mi wtedy korki wywala jak błyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papryka jest b. zdrowa lubię nawet z samą bułką i masłem a jaka dobra zamiast kapusty do gołąbków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz fajniejjak jestes w spodnicy to mozesz bez majtek chodzic zawsze to chlodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
predzej gdzies w slupa przywali one sa wysokie i maja taki especjalne antenki odgromniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×