Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaa

podoba wam sie ta suknia?foty

Polecane posty

Gość drep
jest ładna ale jak nie masz figury klepsydry to daruj sobie bo będziesz wyglądała jak ta pani na następnych fotkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guo90
spoko ale tylko dla zgrabnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jestem bardzo szczupla i niska 160wz ale dojda obcasy 8-10cm i zastanawiam sie nad ta albo nad ksiezniczkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nie mam figury klepsydry mam cos jak ta pani pozniej... Czyli zostac przy opcji ksiezniczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama44444
ta suknia będzie wyglądała dobrze jedynie przy biodrach nie większych niż 95 cm i odpowiednim wcięciu w talii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaKrakow
no właśnie dużo dziewczyn robi ten błąd, że wybierają suknie na podstawie zdjęć, tego jak wygląda w nich modelka, dodatkowo te zdjęcia są wyretuszowane w photoshopie. Najpierw trzeba się zorientować jaki ma się typ sylwetki i jaki krój sukienki najlepiej pasuje do naszej sylwetki, ja przykładowo przymierzałam głównie jeden typ sukienek, bo wiedziałam, że dobrze będę wygladać i nie traciłam czasu ;). Podobają mi się przykładowo takie sukienki - syrenki, ale wyglądałabym w nich okropnie ;). JEst dużo artukułów w necie o typach sylwetki, od takiej informacji powinno się wyjść przy szukaniu sukni ślubnej. Następny krok, to sprawdzenie jaki kolor, czy biel, czy ecru bardziej pasuje. Sama byłam nastawiona na białe, a jednak sto razy lepiej pasowały mi ecru, to przecież na siłę nie wybrałabym białej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama44444
ile masz w pasie i biodrach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urhgfdssssss
Bardzo piękna suknia, ja bym brała... Co do figury, to może można zrzucić przed ślubem parę kilo (nie wiem jak wyglądasz, tak tylko podsunęłam), ale to przecież nie jest niezbędne... Nie każdy ma idealną figurę modelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaKrakow
ta sukienka, którą pokazuje autorka to zdecydowanie dla klepsydr, szczupła talia, wyraźne biodra. Na dalszych zdjęciach jest pani chyba typ jabłko, powinna mieć raczej suknię typu księżniczka, a i z tych nie każda będzie pasować. Do tego dekolt ma fatalnie dobrany. Źle to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaa
moze sie opisze i powiecie... mam 160wz szpilki beda 8-10cm pas 66 biust82 (maly wiem) mam tak wypisane gdzie pani mnie mierzyla biodra I - 74 biodra II 93 nad b. 81 pod b. 70 i co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaKrakow
nawet jak schudnie, to nie ma znaczenia, jeśli nie ma bioder, to co z tego, że będzie mieć szczupłą talię? :D sukienka i tak straci swój kształt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaa
podałam wam moje wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama44444
Myślę, że masz wręcz idealne wymiary na ta sukienkę. Przymierz dla pewności, ale myślę, ze będziesz bardzo ładnie w niej wyglądać. W sukni typu princess nie wyeksponujesz tak swoich kształtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaa
przymierzalam juz podobna typu sukienke , sexi bylo tyle tylko ze ja zawsze chcialam miec proncesske :( I tez taka przymierzalam i nie moge sie zdecydowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama44444
a co do biustu, to zawsze można włożyć wkładki;). Mam ten sam problem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama44444
Hmm.. a może podpytaj tak dyskretnie swojego TŻ co on na to ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Chyba tak zrobie... Ale no tez nie powinno sie pokazywac chcialam zeby mnie w dniu slubu zobaczyl :( I mial niespodzianke.. Dlatego juz sama nie wiem A moze wiecie czy moge sobie w sukni typuu ksiezniczka hake nie z 3 czy 2 kołami wybrac tylko u dołu jedno zeby nie byla az tak bardzo rozlozysta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama44444
Możesz zapytać tylko czy bardziej podobają mu się dopasowane, czy nie... co do jednego koła,wtedy to jest już model typu A. Też wygląda bardzo ładnie:) moim zdaniem lepiej niż z 3 kołami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tutaj na forum jedna dziewczyna podała sukienke ksiezniczki i bardzo mi sie spodobała Jak znadje to zaraz wkleje i powiesz mi czy pasuje do mojej figury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kama jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaa
up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×