Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiax18x

Jaki wibrator na początek?

Polecane posty

Gość jeszcze dziewica.
Dopiero tutaj zauważyłam, że ktoś w ogóle mógłby mieć coś do takiej masturbacji. Oczekiwałam większego zrozumienia, ale dobrze wiedzieć, że czasem facet można to uznać za gorsze niż seks z byle jakim facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze dziewica.
Idę spać. Jutro tutaj najwyżej odpiszę jak coś się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhykujihkijuy
Nie za duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz że przygoda z wibratorem ma sprawić że będziesz miała zdanie o seksie, otóż nic ci to nie da bo to dwie różne rzeczy, to cały czas próbowałem ci wytłumaczyć. Relacje polegają na zaufaniu i nie tylko nie da się nic przewidzieć. Ból prócz fizycznego może być psychiczny, nie wiemy na jakich ludzi czy sytuacje trafimy, ale dla tego lepiej wszystko przekreślić i dać sobie spokój?? taka filozofię próbujesz przeforsować. To jest głupie podejście. Błonka jest bez znaczenia a pomysł jest głupi jeśli o to ci chodzi. Pisząc teksty w stylu to wina facetów pokazujesz swoją niedojrzałość. Trzymaj się i poczytaj o strefach komfortu. Śmiech to ryzyko wyjścia na głupka. Płacz to ryzyko okazania się sentymentalnym. Wyjście do innych to ryzyko zaangażowania. Okazanie swoich uczuć to ryzyko okazania swojej prawdziwej natury. Przedstawienie swoich pomysłów i marzeń publicznie to ryzyko ich utraty. Kochanie to ryzyko nieodwzajemnionej miłości. Życie to ryzyko śmierci. Nadzieja to ryzyko rozpaczy. Próbowanie to ryzyko porażki To lepiej nic nie robić i być cebulą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananiewyzyta
Witam, czytam, paczam i widzę, że mamy problem z młodą. Nadal nie dała się przekonać eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze dziewica.
pirat flapjack nie boję się psychicznych porażek, tylko tej fizyczności. Nie chciałam zrzucać winy na facetów, ale tak to już jest, że w związku prędzej czy później pojawia się seks. To normalne. Nienormalny jest mój strach i coś muszę z nim zrobić. ananiewyzyta i już raczej nie dam się przekonać. Czuję, że akurat mi to bardzo pomoże. Bo co innego mam zrobić w mojej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze dziewica.
Ech.. Mam już odłożone pieniądze na ten cel i to nie mało. 400 zł mogę przeznaczyć na wibrator. Tylko żeby był dobry. Teraz tylko wybrać i zamówić. Tyle, że wibratory są najróżniejsze. Może zamiast jednego droższego kupić od razu dwa? Jeden z mniejszych, a jeden normalny. Albo jeden bez wibracji, a drugi z wibracjami. Jak wybiorę tańsze to jeszcze mi zostaną pieniądze, żeby sobie zamówić później jeszcze inny. Przeglądam różne strony i ciężko mi wybrać tylko po zdjęciach, bo się na tym za bardzo nie znam. Jak będzie sobota to muszę nad tym dłużej przysiedzieć i zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominasz mi niedawno poznaną dziewczynę. Często miała tak gdy się zakochiwała kończyła znajomość ze strachu i obawy co będzie brała tych do których nic nie czuła raniąc siebie i ich. Teraz pracuję nad wyrażaniem emocji. Fajnie by było jak byś po rozmowie na forum stwierdziła ból fizyczny do diabła z nim co będzie to będzie nie obawiam się przyszłości i idę z otwarta na świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze dziewica.
Na pewno nie zamierzam brać się za tych, którzy mi się nie podobają. Ale dopóki się nie przekonam do seksu to nie wezmę się za nikogo. To też nie jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze dziewica.
Wy się nie baliście, więc nie wiecie jak to jest. Ale teraz to również poza strachem, chcę też nawet z ciekawości zobaczyć jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież seks to nie masturbacja a ty chcesz się przekonać do masturbacji do czegoś zupełnie innego. Nie sprawia ci przyjemności pocieranie organu czułego najbardziej na bodźce łechtaczki?? Z facetem będziesz się uczyć wszystkiego od nowa bo tu chodzi o subtelną grę partnerów a nie mechaniczny ruch posuwistozwrotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się cholernie bałem i wciąż czuję strach. Zrobiłem to w złych warunkach pierwszy raz i mi nie staną a dziewczyna w która cholernie się kochałem mnie opuściła następnego dnia kłamiąc że mnie kocha a teraz poznaje nowe choć ona mnie pogrążyła idę dalej choć nie wiem co mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze dziewica.
Sprawia przyjemność. Masturbuję się łechtaczkowo, ale to czego się boję to penetracja, więc na pewno nic mi to nie pomogło. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz że to sprawia przyjemność wiec seks fizyczny też musi taki być bo: a. masz to samo zawsze jest stymulacja łechtaczki bezpośrednio czy pośrednio b. jeśli jest dobry partner będziesz miała otoczkę swych emocji które mogą działać jak hiper katalizator Jeśli będzie beznadziejny nie da ci to satysfakcji lecz pamiętaj nie wszystko na od razu. Może tak być że na początku będzie okropny lecz się nauczy jak ci sprawiać przyjemność i będzie inaczej faceci też mają uczucia i różnie się zachowują zależnie od sytuacji stresu czy leku. Kup wibrator i spróbuj pierw z nim jeśli to cię uspokoi lecz możesz zawsze uciekać do łatwych rozwiązań przed takim rozwiązaniami przestrzegam. Bo to nie jest środowisko miarodajne. Pisałem ci o koleżance która do idealnej rozkoszy dochodziła 10 lat jak twierdziła z każdym jest inaczej i u ciebie może być bardzo szybko lub długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauczycielpo40stce
Marchewka, tylklo marchewka!!!! I twoj problem jeszczedziewico zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturane marchewki, ogórki
co za propozycje. A co jak będą czymś opryskane. Obierać je, zakładać na nie gumkę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturane marchewki, ogórki
Co jest geane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzanasaa
Hej. Jeśli kupujesz wibrator to trzeba rozważyć wiele możliwości, czego oczekujesz itp. Jest naprawdę duży wybór, od OGROMNYCH dilld, po malutkie, które stymulują łechtaczkę i które polecam najbardziej. Sama mam mojego małego rabbitka, który jest wyśmienity i za nic bym go nie oddała:) O to on: http://www.wibratory.net.pl/aff/glowna/?Produkty/75/Rabbit-Rouser-Stymulator-roku-2010- Jak już wspomniałam wybór jest naprawdę duży, więc sama musisz wybrać jaki Ci odpowiada najbardziej. Powiem tyle, że nie warto kupować w sex-shopie, bo po 1-sze nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie było by to b. krępujące, a po drugie tam przepłacisz, dlatego polecę Ci pewien sklep internetowy zajmujący się sprzedażą "brzęczących przyjaciół".:) Paczka przychodzi oklejona tak, że nawet listonosz nie zorientuje się co jest w środku;) http://www.wibratory.net.pl/aff/glowna/ Myślę, że chociaż trochę pomogłam w wyborze. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiljan
Uważam że jeśli już zdecydowałyście się na zakup wibratora to lepiej kupić coś lepszej jakości i w odrobinie większej cenie. Z silikonu medycznego są bardzo dobre i posiadają oryginalne kształty dla maksymalnego zaspokojenia. http://www.youtube.com/watch?v=wU2uNO2heFQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
budowlanny do wibracji betonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można użyć młota budowlanego na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez11
Polecam gorąco masażer IROHA, najlepiej na allegro. Trochę kosztuje, ale warto! smile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są mini albo masażer łechtaczki,na sklep-intymna.pl zakupisz,mają wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam kiedyś takie nakładki na palce z wibracjami. Wydają mi się w sam raz na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×