Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiax18x

Jaki wibrator na początek?

Polecane posty

Gość kasiax18x

Hej, mam pewien problem. Chciałabym kupic wibrator, ale kompletnie nie wiem od jakiego zaczac. Jest taki wybor...:( Moglybyscie panie cos doradzic? Bede wdzieczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beautyandbeauty
HEJ!:) Skoro to twoje początki to polecałabym coś małego- to na pewno:) Z jednym takim miałam doswiadczeniE> Jest idealny na poczatek, w dodatku Stymuluje lechtaczke, co jest naprawde wysmienita opcja w tej zabaweczce!:) O to on: http://www.wibratory.net.pl/aff/glowna/?Produkty/75/Rabbit-Rouser-Stymulator-roku-2010- Cena tez w miare, takze goraco polecam i zycze milych wieczorow w towarzystwie rabitka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natia18x
Jak jesteś ciasna, to najlepiej jakiś mały na początek :) Chyba, że lubisz duże kalibry to większy. Nie polecam tych twardych plastikowych tanich. Są zimne. Najlepszy wg. mnie to też niedrogi, nieduży, ale miękki z przyssawką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananiewyzyta
Witam, czytacie mi w myślach, kurcze muszę sobie wreszcie kupić takie cacko. Rabit też dla mnie na początek cudo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukajcie sobie chłopa będziecie miały wibrator o napędzie jądrowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananiewyzyta
kurcze mój wyjechał wraca w piątek a ja mam kryzys :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananiewyzyta
Ehhhhhhh a czym jest paluszek w obliczu fajnego faceta :( ehhhhhhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananiewyzyta
zęby w ścianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananiewyzyta
herbatę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze dziewica.
Jaki wibrator najlepiej przebije błonę, tak, żeby było jak najmniej boleśnie? Przebijać na raty czy od razu kupić duży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze dziewica.
Nie mam chłopaka i dopóki nie przebiję sobie błony nie będę mieć. Boję się seksu. Muszę najpierw zobaczyć czy to przyjemne nim poznam chłopaka. Zakocham się i cały czas trzeba będzie to robić, a co jak tego nie polubię i będzie zawód? Jak się kocha to ciężko zerwać, a żaden facet bez seksu nie wytrzyma. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze dziewica.
Jak mi się nie będzie podobać to będę wiedziała, że mam nie szukać faceta. Rozumiesz o co mi chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze dziewica.
G**no ci do tego ile mam lat. Piszę tu żeby mi jakaś kobieta odpowiedziała jaki wibrator jest dobry na przebicie błony, a nie po to żeby słyszeć moralizowanie, że może jakiemuś facetowi będzie fajnie jak zobaczy, że mnie boli i może, będzie się cieszył jak się popłaczę przy nim z bólu. Mam gdzieś takich sadystów. Myślę o sobie, a nie o facetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananiewyzyta
brunecik - kolego masz rację, a Ty dziewczynko nawet tego nie rób tak bezmyślnie i sama, poznasz fajnego faceta, będzie się cieszył że jest tym pierwszym i się tak delikatnie postara, że na pewno wszystko będzie ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwe podniecenie ekscytację się osiąga umysłem nie fizycznie nic ci nie da wibrator będziesz miała fałszywą wizję. Jak się zakochasz będziesz czuć coś wspaniałego. wszystko przychodzi z czasem. Będziesz tego kiedyś żałować. Mam takie wrażenie że kobieta bardziej zależy na seksie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananiewyzyta
Bez paniki, ey Młoda, to aż tak nie boli. ja miałam 20 lat i nawet nie bolało, troszkę kropelkę krewki i ok. Nie chcę Cię moralizować, rób jak chcesz, ale bez paniki wszystko będzie ok. Spokojnie to piękna sfera życia, jak podejdziesz na luzie, będziesz zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze dziewica.
Każdy facet sobie wali konia, ale kobiecie to by chcieli zakazywać masturbacji. Nawet jakbym miała 3 mężczyzn to sobie kogoś bym znalazła. Na razie nie mam nikogo, bo się boję seksu, a facet w końcu na to napiera. Już się nie bójcie o to, że nikt mnie nie będzie chciał bez błony, bo to jest kłamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananiewyzyta
pirat - też ma rację, Kochana korzystaj z tego, że tu są starsi i doświadczeni. chcemy Ci dobrze doradzić. Życzę Ci z całego serducha fajnego faceta i fajnej miłości, wtedy poczujesz zaufanie i to razem z inicjacją będzie barrrrrrrdzo miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz się masturbować pocierając łechtaczkę czy wkładając paluszka. Jak umarzasz radzę ci uruchomić wyobraźnię i wymyślić jakiś scenariusz w głowie jakiegoś świetnego stosunku z ideałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze dziewica.
pirat flapjack - niczego nie będę żałować. Są kobiety co robią to z byle kim na dyskotekach i niczego nie żałują. Jakby kobiety aż tak poważnie podchodziły do tego wszystkiego to każda prostytutka popełniałaby samobójstwo z wyrzutów sumienia. W porównaniu z tym co inne robią to ja chcę tylko zobaczyć jak to jest i dlatego chcę sobie kupić wibrator, który pozwoli mi powoli się przełamać. Czy to aż tak wiele, żebym musiała tutaj słuchać jakiegoś moralizowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętaj masturbacja uzależnia w nadmiarze wiec umarzaj bo może ci bardzo skomplikować życie zabierając czas i energię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananiewyzyta
Ey Ey Ey, nie mówimy, że bez błony, kurde widzisz tak się w życiu układa że możesz zmienić partnera. A co do szukania faceta, to jak znajdziesz i będzie napierał to mu powiedz żeby spadał na drzewo. Ceń się młoda kobietko, na pewno jesteś miłą fajną młoda dziewczyną. Poradzisz sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze dziewica.
A co mi da łechtaczka, jak dalej będę się bała seksu? Pisałam dlaczego chcę to zrobić. Chcę sprawdzić czy seks jest w ogóle dla mnie. Wiele kobiet się przymusza dla faceta. Jak mi nie będzie dobrze to zrezygnuję ze związków. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×