Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rune fox

Mężczyzna, który nie daje rady zapewnić sam bytu rodzinie:D

Polecane posty

Gość pytajaccy dzenntellmannn
Mężczyźni chyba nie do końca zdają sobie sprawę, jak brak kasy u nich umniejsza ich atrakcyjność w oczach kobiety To tylko pokazuje ze kobiety leca na kase i sa za glupie by zarobic kase i nie liczyc na kase kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka 903
nie chcę faceta,który dużo zarabia !!! tylko takiego ,co potrafi przytulić ,wziąć za rękę ! takiego ,który będzie mnie kochał,a ja jego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość think again
musi miec perspektywy i potencjal, inaczej mnie nie interesuje, gdyz swiadczy to jakim jest czlowiekiem, jaka ma osoowosc, na ile silny charakter, co moze przekazac naszym potencjalnym dzieciom, co ma do zaoferowania i jaka jakosc wniesie do mojego zycia -bynajmnie (nie tylko) finansowa- dobrze powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze jeden
Zanim coś osiągną. I przez wiele lat matki córkom doradzały, by wcześnie szukać takich kawalerów." pierdolisz gosciu skad taka jedna z druga beda wiedzialy, ze kandydat zapewni im komfortowe zycie ful wypas:D? w wieku akademickim albo rozgladaja sie za sponsorem albo za frajerem z duza przepascia wiekowa po ktorym bedzie widac zasob portfela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffdfdf
Jeśli chcesz by facet cie utrzymywał to zamknij jape tępa suko i rób co sponsor twoich zachcianek ci mówi. I nie gadaj, że coś jest twoje bo nie jest to co używasz jest własnością tego, który cie utrzymuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki facet jest pechowcem, bo ma partnerke suke, ktora nic nie robi. Najlepiej zeby facet pracowal , gotowal i sprzatal. A ksiezniczka tylko starzec sie bedzie i parszywiec. Taki facet ma poprostu pecha , bo trafil na babe pijawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcecie sponsora, to musicie byc torba , w ktora mam sie spuszczac. Siedziec na d i robic co powiem, a jak mnie wkur....e to wam ch... w jape wsadze i sie zamkniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
Dzisiejsze baby by chciały, by facet był "tradycyjny" - zabiegał, zarabiał, oświadczał się itp. - ale same jednocześnie mają kompletnie wyj**ane na tradycję, nie są dziewicami, nie szanują swoich facetów, nie chcą prać im gaci, kłócą się, pyskują, strzelają fochy i tak długo by wymieniać. A najlepsze są potem pretensje, że ten jedyny spośród miliona facet, którego udało im się znaleźć to ... frajer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego sie nie ożenilem i mam w dooopie bytu i o***ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego wolę poczekać z szukaniem dziewczyny do żeniaczki. Wszystkie utrzymanki pobiorą się z jeleniami którzy będą je utrzymywać a zostaną te mądrzejsze potrafiące dostrzec w facecie coś więcej niż bankomat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×