Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olaalo

Mam pomysł!!! ślub cywilny za granicą- taniocha!!!

Polecane posty

Gość do 66asika45
Ja naprzygład muzułmańska biedota? mało jezdzisz po świecie i masz zły obraz islamu. Zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja naprzygład
aha do rzeczy... autorko my bralismy slub za granica. Pojechalismy na wycieczke niby, w wczesniej sami wszystko pozalatwialismy scany aktów ur itd, sami bylismy swiadków oni mieli swoich. koszt tłumaczenia aktu to jest 100zl max a nie 600 jak ktos tu czaruje. strona tekstu przetlumaczona to 50zl wiec ja policzylam za 2 wiec mowie max 100zl, poniej biegania o umiejscowienie tego aktu w polskim USC, ale racja kupa kasy w kieszeni zostanie i nikt nie odbaga ze wódki za mało bylo, albo ze brzydko uczesana bylas :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66asika45
Tez jeste warszawianka:) wstyd nie wstyd, moj jest z wyksztalconej rodziny, sam jest lekarzem to z e jest muzulmanem od urodzenia nieznaczy z e jest zly, biedni nie sa juz mmoja n eodzina jest mniej zamozna,Siostra ma grek a bo tak chcila jest tam juz 15lat, a ze trafila na skurczybyka to juz ina story..ja tam jestem szczesliwa i mi dobzre:)pozdrawiam ps. moj maz nie jest brudasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja naprzygład
Jezdze po swiecie i wiem jak to jest, bardziej niz o te cale pieniadze chodzi mi o takie zwykle ludzkie poczucie wstydu, ze puszczam sie z czarnuchem. Dla mnie kobieta zadajaca sie z czarnychem wlasnie iranczykiem, pakistanczykiem czy hindusem niestety zawsze pozostanie w wyobrazeniach jako gorsza z biedoty w pl co ciemna skóra zawrócila w głowie, a tak jest przewaznie... a czarnuchy tu sa by paszpoty dodtac i stad te milosci do polek... nie wiecie ze taki hindus czy iraniec nie moglby w pl normalnie mieszkac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66asika45
wlasnie kopie aktu urodzenia, i dokument o zdolnosci prawnej do zawarcia malzenstwa zagranica tak to sie nazywa ok 40zl kosztuje bez tego ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja naprzygład
asika rozumiem dobrze ze podoba ci sie takie zycie chociaz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66asika45
naprawde twoje zdanie mnie malo interesi i mozesz sobie mnie wyzywac.. wisi mi to co myslisz. o ty,m. naszcescie zcasy s a takie ze kazdy moze wybraz sobie meza jakiego chce!!!!!!!!!! Moj Maz ma obywatelstwo szweckie wiec wzasadzie moglby mieszkac nawet tam gdzi e ty bys nie mogla.. slonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 66asika45
Ja naprzygład Masz niesamowicie ciasne horyzonty. Aż trudno uwierzyć JAK BARDZO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66asika45
moj maz jest bialay widzeze malo jednak pordozojesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja naprzygład
wow i co mam ci zazdroscic? a moze oświecisz mnie czemu chocby jutro w szwecji nie moglabym zamieszkac? hmm? czekam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naprzykład- właśnie ja chce zrobić podobnie. Kontakotwałaś sie z konsulem z Polski? MIELIŚCIE ŚLUB W AMBASADZIE CZY NA ZEWNĄTRZ? Wjakim kraju brałaś ślub, jeżeli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66asika45
tiaaaiaaiiaia ty wysokich lotow jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 66asika45
rasizm i nacjonalizm- gardzę tym serdecznie Bo widzisz, człowiek się liczy. I dobry "czarnuch" będzie zawsze lepszy od "białego" złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66asika45
nie ze szwedzkim paszportem moze zamieszkan gdzie chce.. np. kanada-gdzie byl na praktykach usa australia ty potzrebujesz wizy on nie,ot mi chodzi.. dobra jade po dzieciaki do szkoly.. marna z Toba rozm. czlowiek szczesliwy jest to beda mu wmawiac ze nie jest:) a autorce zycze znalaeziena oferty ciekawej papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja naprzygład
w ambasadzie, nie cudowalismy z jakimis plazami itd... slub w hiszpani byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja naprzygład
do 66asika45 a jak to jest gardzic czyms serdecznie? mozesz jasniej? to takie masło maślane troche :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123kinia
zajrzyj sobie na cywilny.com. tam są informacje o ślubie za granicą, felietony konsultantek ślubnych. może tam sobie znajdziesz informację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dziś będzie ktoś z podobnym pomysłem lub doświadczeniem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stewardessa2445 jakie ponieśliście koszty? czy odrębnie załatwialiście ślub i wycieczkę, czy organizowała Wam firma? Zaraz zerknę na te stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to zła pora czy co,że się nie odzywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda i Dawid
Ja polecam ślub na Sri Lance :) my pobraliśmy się na plaży na początku grudnia i było naprawdę bajecznie! A po wszystkim podróż poślubna na Malediwy- raj na Ziemi... organizatorkę znaleźliśmy na miejscu, pomogła nam we wszystkich i zadbała każdy szczegół- co tylko sobie wymarzylismy. I to o wiele taniej niż proponowaly polskie agencje. Jakby ktoś chciał namiary na organizatorkę to chętnie pomogę:) piszcie na priv: agnya88 malpka wp pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślub za granica o bardzo dobry pomysł. Byłam przy kręceniu klipu ślubnego mojej siostry na Santorini z ekipą Bycze Filmy http://www.byczefilmy.pl/slub-na-santorini podczas tych kilku dni kręcenia była cały czas fryzjerka i makijażystka, fotograf i filmowiec,ekipa świetnie przygotowana, czułam się jak na planie filmowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aloha, Marzycie o pięknym, bajkowym ślubie na Hawajach? Wszystko do zrealizowania! Zapraszamy na nasza strone http://www.SlubNaHawajach.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej w marcu braliśmy ślub na Hawajach. Piękne przeżycie! Przeloty, mieszkanie na airbnb, wypożyczenie auta organizowaliśmy sami. Natomiast dokumentami, fotografią i organizacją ceremonii zajęła się przemiła parka Polaków mieszkająca w Honolulu. To ich stronka http://slubnahawajach.pl/ Są super pomocni, dają wiele możliwości, potrafią słuchać i spełniać nasze prośby, są stale w kontakcie, pytać ich można niemalże o wszystko. Stwarzają świetną, przyjacielską atmosferę. Także gorąco polecam ślub na Hawajch z Coconut wedding :) Mam porównanie, ponieważ wcześniej kontaktował się ze mną pan Nikodem z polonia tours, do którego skierowała mnie pani konsul :( Nasze rozmowy telefoniczne z panem Nikodemem nie należały do najmilszych :/ Dlatego nie polecam. Ponad to ich oferta jest dużo uboższa od oferty Coconut wedding.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślub za granicą to świetny pomysł. Wystarczy zabrać najbliższych - rodziców, świadków i można mieć niedrogo piękną ceremonię bez tego całego tłumu niepotrzebnych osób. Jeśli ktoś myśli o ślubie na Sri Lance polecam wpis na blogu, gdzie jest dużo praktycznej wiedzy na ten temat: http://zrobswojslub.pl/sri-lanka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Ślub zagranicą to musi być nie lada przeżycie, marzy mi się coś takiego... nie powiem :) Ale trzeba uwaznie przebierać w ofertach i uważać dokładnie na wszystko i wszystko sprawdzić. Czytałam ostatnio artykuł o tym jak jedna para miała wszystko dograne i okazało isę na miejscu że nici ze ślubu, a w zamian tego same problemy https://whereisjuli.com/slub-na-zanzibarze-dorota-katende-vanilla-house/     szokujący artykuł :/ tylko współczuć takich przezyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×