Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olaalo

Mam pomysł!!! ślub cywilny za granicą- taniocha!!!

Polecane posty

Gość Jeremi

Szczerze powiedziawszy ślub za granicą, z niewielką grupą najbliższych wychodzi sto razy taniej niż tradycyjne wesele. My wybraliśmy Maderę, którą poleciła nam znajoma i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podróż poślubna ze ślubem 2 w 1. Madeira Dreams, która nam pomogła sprawdziła się na medal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka

Marzył mi sie ślub na Maderze i korzystałam z pomocy madeira dreams - wyszło bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel

Znajomy brał ślub na Maderze i poleca bardzo. Ponoć organizacją w 100% zajmują się specjalistyczne firmy i nie m się co zamartwiac formalnościami bo pomagają we wszystkich, a rzeczywiście wychodzi względnie tanio. On korzystał z madeira dreams - obecnie sam za namową narzeczonej organizuję swój ślub. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasia

Kojarzę tę madeira dreams. Znajomi brali ślub na Maderze i też wspomagali się tamtejszą polską firmą. Bardzo fajne opowieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka

My z mężem wzięliśmy ślub na Maderze - było bajecznie! Serdecznie polecam madeira dreams

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaga

Za granicą wziąć ślub to świetny pomysł. Mój kuzyn tak zrobił. Znaleźli madeira dreams która pomogła im zorganizować wszelkie detale związane ze ślubem na Maderze i wszystko udało się bosko. Niewiele gości, ale piękna podróż i niezapomniane wspomnienia - taniej niż tradycyjny ślub z weselem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka

Z narzeczonym skorzystaliśmy z polecenia i ślub zorganizowała nam Madeira Dreams - super wyszło marzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×