Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

Hejka... Ja wprawdzie 10 kg nie potrzebuję, ale jednak coś zrzucić muszę. Od miesiąca jestem na 500 kalorii i efekty jak na stopce :) Mam 25 lat, jestem Ślązaczką no i całkiem miła ze mnie baba :) Wbijam do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc boginka, widzialam twoj topik 500 kcal, bardzo malo jesz, ale waga ci leci ze hej, 45 kg to jednak mysle za malo na nasz wzrost, ja cche miec dupe i cycki :P wczoraj popilam piwek porocz tego moj bilans: jajecznica mala porcja pol serka wiejskiego kawal ryby pieczonej w folii pol brokuła nie wazylam sie od 3 dni ale jestem przed @ wiec szalu nie bedzie.moze poźniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam, a raczej miałam olbrzymi biust, więc im mniej tym lepiej :) Co do wagi to masz trochę racji...zobaczę jak będę wyglądać przy 48 i jak będę zadowolona to powiem basta i wolniutkie zakończenie dietki. Ty już pewno ekstra wyglądasz :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chyba dzisiaj zrezygnuje z silowni chociaz bardzo mnie ciagnie zeby isc ale mysle ze jeden dzien odpoczynku nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie przyznac ze dzis pojadlam :( niestety przede wszystkim ze wzgledu ze mnie glowa bolala.. A wiec: jajo serek wiejski 1 kromka suchego pieczywa parówka 5 plasterków szynki plasterek sera zółtegi :( :( 3 łyżki bigosu :( :( :( kotlet mielony (wyścickany z tłuszczu drobiowy ale smażony ) :( :( :( Kilka brokuł 4 Lyżki kapusty zasmażanej amennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jeszcze kawalek babki piaskowej doslownie 2 kesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwazylam sie dzisiaj rano bo jutro mnie nie ma caly dzien. Na wadze 80,8 czyli od ostatniego ważenia zeszło 1,2 kg . Nie jestem usatysfakcjonowana tym spadkiem jak na tyle ćwiczen ile wykonuje codziennie jest to słaby rezultat. No cóż. Dobrze choć ze waga nie stanela w miejscu. Chociaz tyle dobrego. Do świat planuje jeszcze 3 kg czyli do 78 kg ale jak waga bedzie tak pomalu spadac to nici z moich planów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś polowanie na dietetyczne jedzenie zrobiłam- świeży ananas, kapusta kiszona, jogobella light i wafle ryżowe, no i dżem nisko słodzony kupiłam o smaku brzoskwini. Czyli mam jedzonko na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście nie zjadłam tego wszystkiego tylko kupiłam pragnę dodać...bo dietki 500 kal twardo zamierzam się trzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chudniesz ekler zdrowo, a skoro ćwiczysz dużo to mięśnie budujesz, a one ważą więcej od tłuszczu :) Więc nie łam się spadkiem wagi bo jak dalej będziesz tak spadać z wagi to za 2 miesiące masz 10 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oby dalej tak spadało. pierwsze kilohgramy to byla bułka z masłem teraz jest troche gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, u mnie po dwóch tygodniach na wadze 52,80 kg. Czyli po 1,20 na tydzień, jak na tyle ruchu to tak średnio ale za to wymiary leca. Myślałam że szybciej schudnę, staram się, jem zdrowo , a od 3 dni jeżdzę też na rowerze. Wczoraj 10 km, w jedną stronę pod góry i pod wiatr ale było super. Do wymarzonego celu zostało 5 kg. Tak myślę ile mi to zajmie zeby zrzucić, jesli na 2 tygodnie gubie 1,20 kg to na 27 na moje 2 śluby będę miała to upragnione 48 kg , chudnac 1 kg tygodniowo, to jest wykonalne .Ok, kończę bo zaraz jadę po męża na lotnisko a ja nawet nie umalowana hehehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skavsta masz super wynik, przeciez nie chudnie sie w 2 tygodnie 10 kg. Widzisz juz mnie przegonilas, ja sie serio zdolowalam dzis rano jak zobaczylam 54,1 :( do dupy z tym teraz robie 3 dni samo bialko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie laski, że mamy podobny wzrost. Do celu już mamy tuż, tuż, więc będzie dobrze. Aczkolwiek troszkę się boję, bo mi się ta dieta tak podoba, że mogę całe życie na niej być, a nie chcę znów być w szpitalu z wagą 37 kilo i zrąbaną psychom, bo już raz to przerabiałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane, dzis juz mezus jest ale zjadlam tylko salatke z kurczakiem, banana i jablko a teraz pije wode, dalej na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skavsta, gratuluję spadku wagi...naprawdę można ciebie za wzór podawać...wagę masz już świetną i musisz świetnie wyglądać :) Mąż pewno jest z ciebie dumny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nastepny tydzien wyjezdzam zaczyna mi sie sezon i duzo pracy bede caly czas w ruchu i mam nadzieje ze pojda szybko te ostatnie kilogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, super dziewczyny z ta nasza waga, mamy podobna ale i tak chcialabym juz ta 4 z przodu, ja dzis rano serek waniliowy i lyzeczke groszku z marchewka, robie dla rodzinki rosolek a dla mnie galarete z kurczaka, cos czuje ze tylko tym bede sie zywic bo mi smakuje i sluzy i platki rano i wiecxzor fitnes zmieszane ze zwyklymi kukurydzianymi, pycha mniam mniam mniam. Waze sie za tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje wszystkim! super wam idzie dziewczyny;]] strasznie sie tak cicho tutaj jakos robi...;/ aż dziwnie, zawsze jak wchodizlam po jakims czasie tyle do czytanie a tutaj jakos tak.. eh.. motywacja aż spada;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) myślałam, że zaktualizuję moję stopkę, ale nic z tego. zrobiłam mały błąd. zjadłam pizzę, ciastka, a wszystko to popiłam szejkiem :o na drugi dzień kaloryczny sos do frytek i kurczaka plus inne tego typu świństwa. Rachunek ? + 1.5kg. Na szczęście po tej dietce twarożkowej schudłam w 1 dzień już ten 1kg więc sobie szybko odrobiłam, ale co jestemw plecy to jestem :( trochę żałuje, trochę niebardzo... uważam, że można sobie raz na miesiąc na takie cudo pozwolić. Następne za miesiąc, bo szykują się 2 imprezki pod rząd z tortami i innymi takiego typu smakołykami ;) Ale ja wam zazdroszczę tych -2kg na tydzień... Może ja do świąt dam radę 4kg :) Pozdrawiam cieplutko ;) róbcie większy ruch ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konstelacja nie chce sie wtracac ale takie odchudzanie sie dieta twarozkowas a potem jedzenie nic ci nie da to beda naprzemienne wachania wagi i nie schudniesz tak. lepiej zainwestuj w racjonalną diete z ograniczeniem kalorii. zapytaj pszczólki jakie miala efekty jak sie głodzila a jak jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekler22 - stosuję tą dietę od niecałego miesiąca i dzięki niej schudłam około 4kg, a ograniczając słodycze, tłuszcze itd. około 5kg w niecałe 3 miesiące. A 4kg w miesiac to nie jojo. Pozatem się nie dziwię, że organizm tak zareagował na bombę kaloryczną, którą mu zafundowałam... a jak mam schudnąc 2kg w tydzień tak jak wy kiedy ja mięsa i warzyw nie lubię ? ja tylko ser niestety ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×