Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

Gość Trellka
katinka, wszystkiego najlepszego kochana! 🌼 Nie ma się co martwic. Urodziny to czas na przyjemności!:D Wieczorem idę pobiegać godzinę, pól pokręcę hula- hopem i tyle z moich ćwiczeń dzisiaj. Może jeszcze jakieś wygibasy własne po biegu sobie zafunduję. Na obiad zupa pieczarkowa:) Mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie denerwuje tym wazeniem poniedzialkowym. cos czuje ze bedzie tyle samo albo w gore :( ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
ekler, nie ma co się stresować zawczasu. Może to się wydać Ci śmieszne, ale wierzę, że wiara i pozytywne nastawienie to polowa sukcesu. Dlatego najlepiej myśleć o sobie jak o osobie szczuplej, ładnej i mówić sobie, że się chudnie! Oczywiście trzeba to poprzeć racjonalnym żywieniem, itp., ale przecież Ty już to robisz! Będzie dobrze ekler🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Właśnie o to chodzi, że przez to mówienie sobie, że jesteś coraz szczuplejsza, że chudnięcie jest łatwe (tylko z wiarą i entuzjazmem:P ) masz przestawić swój organizm na szybsze chudnięcie:) Może jestem wariatką:) ale wierzę, że dzięki takim metodą plus to co pisał Gabriel będę szczupła już zawsze:) a przede wszystkim te medytacje i afirmacje zapewniają mi dobry humor i pozytywne nastawienie do mojego ciała i celu jaki mam, więc kontynuuję je:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mam 2 godz aerobiku tzn dokladnie bpu i power step, dzis zgrzeszylam 4 łyżkami bigosu, i mam teraz wzdęcia straszne :P jestem ciekawa tego poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!;] widzę ze nie tylko ja miewam krytyczne momenty;/ szczególnie w weekend jak jest chłopak, jakaś impreza a tym bardziej w pracy. w tyg nie miewam raczej wpadek a tu ooo, weekend to strasznie ciężko;/ trellka gdzie można posłuchać tego o tym nastawieniu psychicznym? w sensie tego lekarza Gabriela, myślę ze to by troszkę pomogło. Chorobę można sobie wmówić to "chudzine" pewnie też;p Dziewczyny i powiedzcie mi co myślicie o kakao? bo bardzo lubię a nie wiem czy jest akurat wskazane;/ i macie może pomysł na jakieś alternatywne składniki żeby zrobić naleśniki? uwielbiam je a nie jem już chyba z miesiąc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!;] widzę ze nie tylko ja miewam krytyczne momenty;/ szczególnie w weekend jak jest chłopak, jakaś impreza a tym bardziej w pracy. w tyg nie miewam raczej wpadek a tu ooo, weekend to strasznie ciężko;/ trellka gdzie można posłuchać tego o tym nastawieniu psychicznym? w sensie tego lekarza Gabriela, myślę ze to by troszkę pomogło. Chorobę można sobie wmówić to "chudzine" pewnie też;p Dziewczyny i powiedzcie mi co myślicie o kakao? bo bardzo lubię a nie wiem czy jest akurat wskazane;/ i macie może pomysł na jakieś alternatywne składniki żeby zrobić naleśniki? uwielbiam je a nie jem już chyba z miesiąc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej madziowa ;) Wiesz,nalesniki same w sobie nie sa jakas bomba kaloryczna,raczej to czym sa nadziane i na czym smazone!Ja do nalesnikow uzywam maki razowej.Smazenie na samym teflonie srednio mi wychodzi dlatego natluszczam ja kilkoma kroplami oleju slonecznikowego i rozcieram recznikiem papierowym!Sa tez jakies oleje w sprayu.A nadzienie przerozne!Lubie ze szpinakiem i feta,albo z pieczarkami...z kolei dzieci z owocami i polane miodem!Mozliwosci jest masa,tzreba kombinowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę sie właśnie zaopatrzyć w jakaś mąkę;p tzn inna niż pszenna;p razowa jest najlepsza czy moze jeszcze jakas inna?;] naleśniki z dżemem najlepsze;] albo czasami ścierałam jabłko i dodawałam do ciasta i tak smażyłam tez pyszne, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Madziowa, moim zdaniem kubek kakao nie zaszkodzi chudnięciu, a ile ma pozytywnych składników. Co do metody Gabriela, to mam e booka i mogę wysłać, ale tylko po angielsku znalazłam. Tu jest link do wizualizacji do słuchania w łóżko przed snem. Rozwalające jest tam jego "ołkej" i parę innych rzeczy, ale to sama zobaczysz.:) Tylko raz udało mi się ją wysłuchać do końca, bo za bardzo chce mi się spać. http://www.thegabrielmethod.com/freecd-polish/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
a co do mąki, to razowa jak najbardziej polecana i jeszcze np. orkiszowa, graham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziś męczący dzień był i bilans wypada gorzej niż ostatnio: serek wiejski ze szczypiorkiem i kilkoma plasterkami pomidora, sałatka z tuńczykiem, 2 kiwi, mandarynka, jabłko, pół gołąbka. Oj domownicy strasznie kuszą :) moi właśnie zapiekanki z parówkami jedli :P W sobotę impreza i sama nie wiem jak się opanuje.. Pewnie napcham się za nas wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelka dzieki za informacje!! napewno skorzystam;]] simplewoman znam ten ból;p trzeba jakies chwyty zastosować;p czytałąm keidys ze dobrze jest miec cały czas w reku wode do picia i dbac o to by byla pełna dlatego ze to mniej zacheca do brania czegokolwiek innego w rece jak i innych do czestowania ze strony innych.;] a jak robisz impreze u siebie to nie ma problemu, mozesz oszukac towarzystwo dobrymi i zdrowymi przekaskami, a jak gdzies typu domowka wpasc z salatka;p wilk syty i owca cała;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zawsze tak ciężko być przy pysznie obłożonym stole :P zobaczymy już się psychicznie nastawiam na uciekanie od jedzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wstalam. jem sniadanie i pędze na zajecia a potem na slownie. do popoludnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja wczoraj nawet nie najgorszy mam bilans kalori 1200. Do tego godzina siłowni. Pogoda u mnie straszna! Nie miałam siły rano podnieśc się z łóżka, ale niestety musiałam. Pada, plucha, szaro jak jesienia a przecież ma w końcu nadejść wiosna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! nie bylo mnie wczoraj w pracy takze stad cisza z mej strony... ale juz tlumacze co i jak Z dieta wporzadku - trzymam sie calkiem swoich postanowien, cwicze jak szlona ( tak na marginesie cwiczenia z Mel B sa swietne - daja taki wycisk ale to niesamowita satysfakcja ). mam jednak wiadomosc taka a nie inna... w niedziele musze zameldowac sie w szpitalu, w poniedzialek bede miala robiony zabieg na sercu - ablacje... no sama nie wiem co dalej napisac... pewne jest to ze z cwiczeniami na 6tyg pod ablacji koniec. jedyne co to pozostaje mi trzymac diete ale pewnie nafaszreuja mnie lekami i cholera wie czym jeszcze. takze z mojego wazenia 23 nici, zwaze sie w zwiazku z tym jutro rano - bedzie to dokladnie 3 tygodnie moich wysilkow :) kurcze a wydawalo mi sie ze tak dobrze mi szlo .... wogole to chcialam Wam powiedziec ze ciesze sie z Waszych wagowych spadkow i przezywam z Wami kazda wpadke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Dzień dobry:) Johanka, sprawdziłam co to jest ablacja i życzę Ci, żeby zabieg był szybki, dobrze wykonany i żebyś po nim czuła się dobrze. Mam nadzieję, że wszystko się ładnie ułoży i najszybciej jak to możliwe będziesz już w pełni sil:) Mi dziś szykuję się impreza, więc jakiś alkohol na pewno będzie. Mam nadzieję, że go spalę podczas zabawy:) Milego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Oczywiście chciałam napisać Johnka, a nie Johanka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojesniadanko na dzis to kromeczka zytniego chlebka z szynka + kawa i serek wiejski 100g jakby co :D w zwizku z faktem ze jutro sie waze jakos mnie strach oblecial ze nic kg mi nie ubylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się was czyta to aż się chce trzymać dietki:) Ja niestety nie mam kijków ale muszę je kupić, chociaż sama nie weim czy bedę z nich korzystała. Ja zawsze tak mam, że jak nie4 zapisze sie i nie będą mnie trzymały jakies zobowiązania to nie bede ćwiczyłą;) dlatego chodzę na siłownie i fitnes, bo tylko tak mam mobilizacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, u mnie ok, czuje sie taka chuda nie wiem czemu. Wymiary takie same ale jakos boczki znikaja i przez to czuje sie swietnie. Dzis duzo ruchu a malo jedzenia... cwiczenia z Mel B tez robie i dzis chodzic nie moge tak boli wszystko i ramiona nawet co malo kiedy mnie bolalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×