Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mamusia olusia

na wakacje nad jezioro w zywcu- ktoś zna lub był?

Polecane posty

Gość mamusia olusia

witam, chciałabyp pojechac z moim 2-letnim synkiem - na urlop wakacyjny do żywca dokładnie nad te jezioro które sie tam znajduje. czy ktoś zna fajne noclegi blisko plaży, możecie cos polecic? , Fajnie tam w ogóle? jak sie nie myle to nazywa sie ta miejscowośc miedzyrzecze - prawda? bede wdzieczna za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia olusia
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia olusia
up....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywam tam regularnie, ale jeździmy tam tylko na dzień bez noclegów. Można wynająć rower wodny , poleżeć na plaży itp. Fajne miejsce ale przez kilka dni to bym tam umarła z nudów;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka.........
Międzyrzecze jest zupełnie gdzie indziej(w inną stronę). Ta miejscowość , o której myślisz to Międzybrodzie właśnie:) Tylko są dwa- Międzybrodzie Bialskie oraz Międzybrodzie Żywieckie-to drugie, że tak powiem, gorzej rozwinięte. Ale oba są bardzo blisko siebie. Góra Żar jest właśnie w MŻ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo... ja mieszkam w pszczynie
i tez słyszałam dobre opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska z zywca
Dziewcxyny wy chyba oszalałyscie Na jesien w jeziorze rosły piekne ogromne 4 metrowe drzewa wody wogóle nie ma na dodatek w tamtym roku sanepid zabronila korzystac z wody. .Czy wy wiecie że to jezioro około 46 lat temu było zwykła dzielnica miasta?Ah jezeli przyjedziecie to uwazajcie na studnie głebinowe bo i wiry. Mieszkam tu od 22 lat i mam 3 letnia coreczke ale nawet jej nog w tym moczyc nie pozwalam a wcale nie jestem nadwrazliwa mamuska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
my byliśmy w zeszłym roku w międzybrodziu - we wrześniu w super upały - byliśmy z 10 m-cznym synkiem - moge polecić z czystym sumieniem ośrodek wypoczynkowy "cicha dolina" - domki w większości 2 pokojowe - z tv - łazienką - wc osobnym - aneksem kuchennym (czajnik, lodówka, mini kuchenka na prąd, sztućće itd) czysto, tanio, bardzo spokojnie, ośrodek typowo dla rodzin z dziećmi, 2 place zabaw, kilka miejsc do grilowania, sporo trawy, jakieś 5 min drogi do "centrum" czyli do sklepów czy restauracji, jakieś 10 min do jeziora i kompleku basenów z podgrzewaną wodą, 10 min autem do góry żar - nam się bardzo podobało ale my chcieliśmy wypocząć odetchnąć więc i wielu atrakcji nam nie trzeba było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie tram
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne miejsce ale
Fajnie tam ale tylko na jeden dzień. i Broń Boże nie kąpać się w jeziorze. Tak jak koleżanka wyżej pisze - na miejscu jeziora była wioska, która została zalana. Pełno tam studni..... Na urlop nie polecam, tym bardziej z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia Olusia :-) ja mam dwoje dzieciaczków i również mamy zamiar wybrać się nad Jezioro żywieckie :-) ja znalazłam taką ofertę (słyszałam dobre opinie o ośrodku) http://www.wczasy-neptun.pl/specjalne-oferty.php Szczególnie zainteresowała mnie oferta specjalna dla rodziców z dziećmi z wyżywieniem, także zobacz sobie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A są tam miejsca zacienione (drzewa), mam jechac z rodzinka ktora nie przepada za słoncem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z okolic bywam tam regularnie, Woda pozostawia wiele do życzenia. Co do kąpieli nie odważyłą bym się, ze względu na nierówności terenu, i stan wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Bielska - więc do żywca mam rzut kamieniem, 20 lat temu można to było nazwać jeziorem, teraz nie, zaniedbane na maksa, masa ludzi masa śmieci..... nie jeżdżę tak od x lat. wolę jechać nad rzekę gdzie woda nie stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anieelica a gdzie są fajne czyste okoliczne rzeki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Żywcu ponad 30 lat polecam miejscowości takie jak Mała Tresna , Czernichów ,Tresna ,Miedzybfodzie Żywieckie i Bialskie można tam odpocząć blisko do Żywca komunikacja MZK pod górą Żar jest lotnisko sportowe i widok na najbliższą okolicę -polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kanatika w tej cenie bym sie nie zdecydowała! Za 1600 zl w 3 osoby mozesz pojechac Np do hotelu arłamow w bieszczadach - cena ta sama z oferty)a i wyżywienie na lepszym poziomie, komfort i jest co robić, a wodą sie dziecko nie zatruje. Jeziora tez blisko. Dziwi mnie niesamowicie ze ludzie za taka kase jeżdżą w takie miejsca/ noclegi. Wystarczy dobrze poszukac a jakas fajna oferta sie na pewno znajdzie. w zywcu jest fajnie przez 2-3 dni, potem nie ma co robić wiec albo twoje miejsce noclegowe zapewni ci atrakcje albo bedziecie patrzec na zbiornik brudnej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobom, które wybierają się w góry, a jesienią jest tam tak pieknie polecam Międzybrodzie Bialskie. bylismy dwukrotnie i mysle ze jeszcze wrocimy, a q tym roku pojechala z nami jeszcze moja siostra z synkiem i zdecydowalismy sie na kraine chichów - miejsce idealne dla najmlodszych no i my tez nie narzekalismy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma jak reklama;) Niestety to sztuczne zbiorniki, czystość pozostawia wiele do zyczenia, w dodatku bardzo niebezpieczne nawet dla dobrze plywających - z wirami, korzeniami itp. Z dzieckiem nie polecam na wyjazd, bo wiadomo jak ciezko upilnowac zeby nie wlazło do wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie o NEPTUNIE? Czy ktoś był? Jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsca fajne 20 lat temu.Teraz woda i plaża to dramat.Mieszkam w miare blisko i w pól godzinki autem jestem na miejscu.Nie,nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W O.W. Neptun jest podobno basen co sugeruje że woda w jeziorze nie jest czysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woda w jeziorze strasznie brudna, kempingi jak z PRL, mam tam blisko, stopy bym nie zamoczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćq
Jestem z okolic i srednio polecam. Woda brudna i strach do niej wchodzic ... Wole jechca nad jezioro Oravskie do Slowacji- okolo godziny od zywca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woda w jeziorze brudna, to może coś o o.w. neptun bo sie tam wybieram i już nie wiem czy dobrze zrobiłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w ostatni weekend mimo że miejscowość pusta ( okres po sezonie zimowym przed sezonem letnim) noclegi tanie , piękna miejscowość nie wiem jaki jest stan wody bo się nie kąpałam jest jeszcze troszkę za zimno ale z tego co wiem to można wypożyczać rowerki , rejsy statkiem itp. piękne widoki , piękna miejscowość można odpocząć . Jeśli ktoś chce imprezować to nie polecam ,ale na odpoczynek to strzał w 10 byłam w międzybrodziu żywieckim jak coś :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam, polecam :) rewelacyjne miejsce, rewelacyjni ludzie, chętnie się tam wybiorę ponownie w przyszłości! Jeśli ktoś szuka noclegów w Żywcu, to polecam z całego serca http://www.hotelodys.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćczysta
Nie polecam,wiry,nierówne brzegi,śmieci,ogólny syf. Bardzo dużo dziwnych wypadków,zatopione cmentarzysko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerda
Witam. Wynajęliśmy domek w Międzybrodziu Żywieckim na ul. SPOKOJNA 2 za190zł. za dobę dla 3 dorosłych (cena jak za dobry hotel). Ze zdjęć wynikało, że będzie super prywatnie i pięknie. Ale nic z tego. Domek, a raczej jakiś garaż przerobiony na coś stał na końcu podwórka właścicieli i ich chyba rodziców, którzy ciągle inwigilowali nasze ruchy. Domek naprzeciw ich domu i gdy w środku piliśmy kawę Pani ze swojego balkonu mówi nam dzień dobry. Poza tym tak usytuowany, że każdy kto przechodził to się nam gapił do środka. Nasz przydział stolika był centralnie w słońcu i zero parasola nawet po upomnieniu się o niego. Zero półki w łazience na kosmetyki, zero wieszaka na słuchawkę prysznicową. Żeby wyjść trzeba było przejść całe podwórko właścicieli, potem ulicę i już widać wodę. Z opisu wynikało co innego. Było wiele różnych uwag, o których powiedzieliśmy i nikt sobie z nich nic nie zrobił. Pan starszy opryskliwie i chamsko zwrócił mi nawet uwagę, że o 20.10 zamyka bramę i że noszenie klucza chyba nie jest dla mnie jakimś problemem. Kosmos. Gdy poinformowaliśmy, że wyjeżdżamy dobę wcześniej Pani szanowna właścicielka nawet nie raczyła do nas przyjść, tylko Panią starszą wysłała. Nic, zero rozmowy i przepraszam, czy zwrotu jakiegoś. Za tą cenę spodziewałam się czegoś komfortowego pod każdym względem a tu dno i dwa metry mułu. Najgorzej jak się biorą za biznes takie osoby... Cenę sobie z ...wzięli. Chamstwo, prymityw i brak profesjonalizmu. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwór Rychwałd w okolicach Żywca, świetne miejsce do wypoczynku, jesli ktos ceni sobie cisze, spokoj i gorski klimat w pieknym otoczeniu, to tylko tam :) personel bardzo sympatyczny, nastawiony bardzo pozytywnie do gosci. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×