Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juz nie podrozuje

odebranie zasilku w Irlandii

Polecane posty

Gość juz nie podrozuje

mam pytanie do osob w podobnej sytuacji. 21 lutego ja i 2 moich znajomych dostalismy listy z powiadomieniem, ze za 4 tygodnie zostanie wstrzymany proces wyplacania nam zasilkow. najpierw ma byc wstrzymany house allowance a po kolejnych 3 tygodniach jobseeker allowance. na zasilku jestem 15 miesiecy a moi znajomi kolejno 18 i 17 miesiecy. czy od takiej decyzji mozna sie odwolac? mam tez wyznaczone spotkanie z kims z doradztwa w sprawie dzieci poniewaz mam tez przyznany zasilek na 2 dzieci, jestem tu z ojcem dzieci ale oficjalnie jestem samotna matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale podali przyczyne
dlaczego wstrzymuja wam te zasilki? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale podali przyczyne
dlaczego wstrzymali wam te zasilki? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie podrozuje
napisali, ze w zwiazku z koncem okresu opiekunczego. ze minal czas w ktorym obejmowala mnie pomoc socjalna, i cos tam, ze nie podejmowalam prob podjecia pracy, ze mam te kila tygodni na podjecie zatrudnienia i, ze moge sie zwrocic z prosba o pomoc w zakupie biletu do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvbv
chociaz Irlandia zmądrzała, do roboty lenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WKONCU
wKONCU ZABIERAJA pOLSKIM NIEROBOT BENEFITY I ZASILKI!!!! wkoncu!!!!! dO ROBOTY !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahah...
WKONCU :D nie posikaj sie z wrazenia :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie podrozuje
takich ja ja sa tysiace czemu akurat mi zabieraja? a poza tym pytanie bylo czy ktos sie odwolywal jakos od takiej decyzji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz pozamianatane autorko
ktos cie zgłosił ze okradasz panstwo dlatego zabrali zasiłki jednym słowem zostałas podkapowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie podrozuje
to by mialo sens, bo czemu akurat ja i moi znajomi w tym samym czasie? ktos zglosil nasza trojke. ostatnio duzo o takich sytuacjach slysze. moj znajomy zostal odeslany do Polski bo go zlapali na tym, ze pracuje na czarno a jednoczesnie pobiera zasilek, tez go ktos podkapowal, bo nie ma mozliwosci zeby sie sami polapali. innego ktos podkapowal, ze handluje papierosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem ale jak bym wyladowala na zasilku to bym chyba zwariowala. czemu wy nie szukacie pracy???? potem jak faktycznie ktos potrzebuje kasy to jej nie dostaje przez takich jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie podrozuje
my wracamy do polski bo tu juz nic nie zostalo. i jeszcze ludzie na siebie donosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz pozamianatane autorko
no to masz odpowiedz ciekawe czy tylko zgłosił was o zasiłki czy ........ i deport za oszustwo i złodziejstwo ktos musi cie nie lubic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie podrozuje
za oszustwo nie moga zglosic, bo nie jestem zamezna a zawsze moge powiedziec, ze facet mieszka ze mna bo sama nie dalabym finasowo rady. jak byl u nas gosc z councila to mu tak powiedzialam i on powkiwal glowa ale nic nie zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i baaaaaaaardzo dobrze
spadac do polski..tam tez ludzie na siebie kabluja,taka natura ludzka.... czemu my uczciwi musimy robic na nierobow, zapinkalac po8h dziennie zeby ktos mugl przed telewizorem plaszczyc dupsko..... do polski!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie podrozuje
tak jasne, jakby wszystkim bezrobotni tak przeszkadzali i jakby wszyscik tak bylo szkoda tych waszych podatkow to masowo byscie skargi w socjalu skladali. zamiast marudzic idzcie popracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie podrozuje
a ja ci zabraniam pracowac? pracuj jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko nie wstyd
tobie przed nami szczekac skoro wiemy ze jestes pasozytem ? tacy ludzie sa w społeczenstwie marginesem społecznym z którym normalni ,uczciwi ludzie nie maja o czym dyskutowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie podrozuje
tak samo mi wstyd byc pasozytem jak wam na pasozytnictwo pozwalac. jak tak to teraz wszyscy tacy swieci, a teraz powiedzcie mi ze zadno z was nie ma bezrobotnego znajomego? pewnie macie ale im nie powiecie ze sa pasozytami, nic im nie powiecie tylko pozwolicie zjadac swoje podatki:d tylko na forum szczekacie czy ktos wie cos o odwolaniu sie od tej decyzji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja coś wiem o tym
zostałaś podkablowana i raczej szykuje ci się powrót do kraju. decyzja raczej nieodwołalna, więc przygotuj się psychicznie na powrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie podrozuje
dzis popoludniu mam spotkanie z gosciem z councilu i zobaczymy co powie. jak trzeba bedzie wracac to wrocimy bo i tak kupia nam bilety a potem pojedziemy do anglii bo brat narzeczonego tam mieszka z rodzina i mieliby dla nas prace na kilka miesiecy. ale moze uda sie zachowac dosc zasilkow zeby sie utrzymac, na dzieci zabrac mi nie moga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa czytaj ze zrozumieniem
normalni uczciwi ludzie nie mają znajomych twojego pokroju autorko a nawet gdyby zdażyło się komuś stracić pracę to szuka nowej a nie pasożytuje na zasiłkach i to jeszcze w obcym kraju złodziejstwo i oszustwo życze ci i tobie podobnym patologicznym odłamom deportacji do polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak piszą ostro!
Nikt cie nie podkablowal Oni wiedza wszystko Ci z councilu A jak już gość wie ze twój koleś z tobą mieszka to na tej podstawie mogą wam zabrać zasiłki Jeśli działają zgodnie z procedura to żadne odwołanie nie pomoże Pokażą ci paragraf i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie podrozuje
nie ma sensu z wami dyskutowac. udajecie takich swietych i oburzonych tym, ze ktos zyje na zasilku, ale na forum latwo, bo moge wam co najwyazej odpisac. a w rzeczywistosci wszyscy maja takich znajomych. ale nikt im slowa nie powie i juz wtedy wam nie przeszkadza, ze sa na zasilkach. moi znajomi tez mysla, ze szukam pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie podrozuje
koles z councilu wiedzial juz ponad rok temu, ze on ze mna mieszka i nic nie zrobil, pokiwal glowa i tyle bylo. jakby to przez to mialo byc to juz dawno by mi te zasilki zabrali. poza tym na dzieciaki i tak beda mi musieli dawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie podrozuje
tak wszystko wiedza ci z counsilu, tak dobrze wiedza, ze sasiadka bierze zasilek na 3 dzieci co ma ze soba w irlandii i jeszcze na dwojke juz prawie dorosla co siedzi w kraju. ci z councilu nawet nie wiedzia, ze ma tu 3 anie 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w Deutschland
jak zasilek zabieraja i wykaza,ze ktos mieszka z Toba to placi sie jeszcze kare,ze nieuczciwie pobieralo sie zasilek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie podrozuje
w irlandii tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×