Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juz nie podrozuje

odebranie zasilku w Irlandii

Polecane posty

Gość juz nie podrozuje
moj facet nie za zadnych zasilkow, pracuje legalnie i na czarno, ma wlasnego vana i pracje jako dostawca. ja dostaje miesiecznie 2600 bo zapomnialas, ze dostaje moje 140 euro job allowance. jeszcze rok temu to sie oplacalo po zasilki do irlandii przyjechac ale teraz juz nie, bo raz ze tna zasilki to tym co sa za dlugo na zasilku zasilki zabieraja. ale mozesz probowac, tylko najpierw zalap sie do jakiejs pracy bo inaczej nic nie dadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki..
nie dosyc, ze jestes bezwstydna naciagaczka to jeszcze klamczucha, psujaca opinie polakom... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻAŁOŚNI
Jesteście co nie którzy żałośni ,gdy piszecie coś takiego ---- a dobrze w końcu im pozabierają to co wyłudzili bo oszukali i niech nas deportują . Co to ma być???????? A wiecie przez kogo niektóre osoby tracą pracę ? Właśnie przez zawistnych do szpiku kości przyjaciół którym kiedyś padaliśmy rękę i pomogliśmy w znalezieniu pracy ,tylko nie mieliśmy pojęcia że ta osoba też miała jakieś plany aby niebawem pomóc komuś bliskiemu w swojej rodzinie .Ja właśnie przez taką osobę straciłam pracę i co niektórych znajomych .Na początku była niczym sielankowa znajomość ale gdy ta osoba stanęła na nogach i poczuła pewność po otrzymaniu do ręki umowy wtedy zaczęło się prawdziwe piekło .Owinęła sobie wszystkich wkoło palca tak manipulowała nimi że wszyscy uwierzyli w jej prawdomówność i zaczęli się o de mnie odwracać .Nic nie pomogło z mojej strony i zostałem wywalony na zbity ryj z pracy . To mam rozumieć ze i ja jestem żałosnym wyjadaczem zasiłków ? Może gdyby mi się tu nie powodziło i to czego tu się sam dorobiłem ciężką pracą a klepałbym biedę i prosił się innych o podwózkę i inną pomoc z ich strony nie miałbym dziś takich problemów jakie mnie spotkały od swoich rodaków . Tak jestem już na zasiłku ale nie z mojej winy ale z winy że zaufałem nie odpowiednim ludziom i chciałem innym pomagać a dzisiaj stałem się wyłudzaczem bo tak nas niektórzy postrzegają . Dlatego dziś rozumiem tych wszystkich którzy znalezli się w podobnej sytuacji jak ja i nie mam im teraz tego za złe .Po prostu nikt tak cię nie załatwi jak najlepszy kolega lub koleżanka .Pracować 10lat w jednym zakładzie to znaczy że wyrobiłem sobie jakieś bezpieczeństwo aby ten kraj mi teraz pomógł za czym znajdę coś nowego i wiem jedno że nie pomogę już własnemu rodakowi gdyby klęczał i skamlał jak pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćl
Juz nie podrozuje--- to co czytam to jakas komedia. Laska siedzi na zasilkach i dziaduje,pracy nie ma bo jezyka nie zna ani wyksztalcenia nie ma. Nie ma tez zadnych oszczednosci ani zaden pan z councilu nie widzial mieszkajacego kolesia. To bzdury.pisze zeby niby te jej dziadowanie sie oplacalo i zeby zagrac na nerwach. To sa brednie, a dziewucha przyjechala z glebokiej wioski. Powiada zebysmy pracowali na jej zasilki-- pracujemy na swoje emerytury o czym ona moze zapomniec wiec zdechnie z glodu. Powiada ze jakas laska oszukuje bo na czarno robi a sama gledzi ze jej facet na czarno dorabia czyli tez oszukuje. Mieszkam w manchesterze i widuje tu mase polskich dziadow ze wsi w dzwonowatych dzinsach w cwieki i tanich butach. Wstydze sie za to dziadostwo.dziady bez wstydu ani perspektyw. Nie bez kozery ludzie mowia mi ze nie wygladam jak polka.. To jest smutne ze dziadostwo i biedota znalazla sobie azyl ,mnozy sie i zeruje i przynosi siare!!! Nie wierze tez w jej wykupione mieszkanie w pl. Na zasilkach egzystuja biedaki i dziadostwo. I taka jest nasza autorka.. 6 tys euro oszczednisci, teneryfa, mieszkanie w Pl...!!! Ahahahahahaha co za idiotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to se łajza zaplanowala rozplenienie do 58 roku Zycia.. Dom socjalny,a renta z czego?? Nie dostaniesz nic mendo. Co za zalosna huba,bez ambicji i wstydu..nienormalna, cale zycie w domu na zasilkach..czub jakich malo..ale sie skonczy.wsioki polskie do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I heszcze facet zrabia 2000tygodniowo:D co za IDIOTKA ahaha co za bzdury :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×