Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juz nie podrozuje

odebranie zasilku w Irlandii

Polecane posty

Gość juz nie podrozuje
manka a skad jestes w irlandii? ja z limerick i z tego co slysze od ludzi to duzo teraz jest tych sprawdzajacych. no i ludzie jednak kabluja. moze zabrzmi to glupio ale wiecej mam szacunku do tych kabli niz tych internetowych szczekaczy bo kable to chociaz wziely sprawe w swoje rece a internetowe psy tylko tu potrafia szczekac a twarza w twarz to sie tylko usmiechaja i udaja, ze im nie przeszkadzaja ludzie siedzacy na zasilkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie podrozuje
manka bo pewnie znasz dobrze jezyk, masz jakies wyksztalcenie, masz jakies doswiadczenie zawodowe. jak by mi ktos zaproponowal prace gdzie dostane wiecej niz na zasilku to bym poszla pracowac a tak dsteje wiecej zasilku niz zarabialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka.dzik
co.Offaly wyłapią wszystkich. ja robie na czarno ale mam podkład że pracuje 2 godz.dziennie przez 2 dni,bo jeśli nie przekroczysz 20 godz. nadal możesz pobierać zasiłek i już wiedzą że się staram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie podrozuje
manka to uwazaj, zeby Cie nikt nie podpieprzyl, bo teraz kabli nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka.dzik
pisałaś że już nie masz zasiłku więc może zacznij szukać jakiejkolwiek pracy. a angielski mam średni no może nawet słaby jestem tu 4 lata jak przyjechałam słowa nie umiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka.dzik
moi wszyscy znajomi myślą że mam tam full

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka.dzik
wykształcenie średnie,a doświadczenie tylko tyle co po praktykach w szkole ha ha ale za to jak recytować potrafie ha ha dobra ściema to pół sukcesu szef uwierzył i jakoś poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie podrozuje
mam zasilke jeszcze na kilka tygodni, ale i tak juz nie chce zostac w irlandii. tu juz nawet polacy sie zrobili chamscy, kabluja na siebie. w socjalu tez, kiedys sie do ciebie usmiechali teraz juz warcza. poza tym anglia ma lepsza opieke socjalna. dzis podjelismy ostateczna decyzje zeby wyjechac, mamy 6 tysiacy euro oszczednosci to akurat na poczatke w anglii bedzie a potem pojde do pracy. irlandia to cieknacy okret, pokolei moi znajomi wyjezdzaja. teraz irlandia stara sie o druga pozyczke z UE a to znaczy, ze jeszcze bardziej organicza socjala i beda ciac. pracowac moge pojsc ale za grosze wiecej dostane na socjalu siedzac z dziecmi w domu. czas sie zmywac z irlandii teraz jak jest jeszcze szansa i sa oszczednosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowany olowek1000
teraz jestes taka wyszczekana, ale zobaczysz kiedys wpadniesz i sie skonczy. Potem bedziesz inaczej szczekac:D a raczej skomlec. A i wole pracowac, nawet na takie zalosne nieroby jak ty niz za kilkadziesiat lat mieszkac na ulicy, jak zapewne skonczysz ty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie podrozuje
zaczarowany olowek ty naprawde w to wierzysz? prosze cie, daj sobie spokoj. dopoki mam dzieci ktore nieskonczyly 18 roku zycia panstwo ma obowiazek na mnie placic. ty masz obowiazek na mnie placic:D mam 23 lata moje dzieci maja 4 lata. zalozmy, ze po wyjezdzie do anglii od razu jak tylko zostana mi przyznane zasilki zloze podanie o mieszkanie socjalne. niech bedzie, ze czekam na nie 10 lat, w tym czasie moge urodzic jeszcze jedno dziecko czyli kolejne 18 lat zasilko i opieki spolecznej a ja bede wtedy miala 36 lat. kolejne 4 lata i moge urodzic nastepne, lubie dzici i chce miec duza rodzine a ze panstwo mi jeszcze za to placi to lepiej. w ten spsob moge na zasilku dociagnac do 58 roku zycia. bede miala mieszkanie socjalne, ktore juz pewnie wtedy wykupie bo one wyprzedawane sa za grosze, w wieku 58 lat bedzie mnie juz obejmowala opieka dla osob nie zdolnych do podjecia pracy, sprawdizlam to sobie, bo 58-latka bez wyksztalcenia, bez doswiadczenia nie ma szans na prace. u anglikow sie sprawdza, u ciapatych sie sprawdza, u litwinow sie sprawdza wiec czemu u mnie mialoby nie. poza tym anglielskie przepisy nie pozwalaja na wyrzucenie na bruk musza zapewnic ci druge lokum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka.dzik
też mam dziecko i pewnie jak bym urodziła drugie to bym dostała większy zasiłek i tak jak piszesz co kolejne dziecko to kolejna kasa ale nie myślałaś o tym że jak tu się kończy to w anglii też się kiedyś skończy i co wtedy powiesz 3 czy 4 dzieci kochani mama się jebła w obliczeniach i teraz pomieszkamy pod mostem? nie lepiej te 6.000 zainwestować ? kup nawet małe autko i otwórz dowozy do domu np.dzieci ze szkoły czy po nocach wódki na imprezy zrób to legalnie i masz prace i własny biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka.dzik
ja wszystko co zarabiam inwestuje żeby mieć lepszą przyszłość żeby moje dziecko miało za co kiedyś jeść czy iść do szkoły a nie siedzieć i myśleć żeby ktoś mi dał.owszem ja też mam dodatki ale to są tylko dodatki a nie główne źródło utrzymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie podrozuje
manka nie obraz sie ale nie masz prawa mnie upominac, ja przynajmniej dostaje legalnie zasilki a ty lamiesz prawo pracujac na czarno. a to rodzaj zlodziejstwa. wole wyjechac do anglii bo tam i ja i moje dzieci beda miala duzo lepsza opieke socjalna i do szkoly tez je panstwo posle. w irlandii nie zostane juz napewno. a do pracy mowie, poszlabym gdyby mi sie to oplacalo bo poki co bardziej oplaca mi sie siedzenie na zasilkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzenifer1980
ja pierdole ja juz nawet na ten temat nie odpowiadam...bo: 1.prowokacja lub--ku czemu sie sklaniam 2.jest ta laska tak glupia.. a miej se zasilki do 58 roku zycia a za co wesela swoim dzeciom powyprawiasz,jak sie beda twoje obdartusy czuly przy super modnych obywatelach..jaka przyszlosc te biedna dzieci czekaaaa..no KURWA WSPOLCZUJE IM..bo mamie sie robic nie chcialo...a o testamencie dzieci tez moga zapomniec bo sie mam i tata cale zycie bujali......no HUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka.dzik
ja łamie prawo a ty legalnie pobierasz zasiłki dla samotnej matki i mieszkasz z mężem ha ha zastanów się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie podrozuje
nie mieszkam z mezem tylko z facetem ale przynajmniej nie pracuje na czarno. a niby czemu to ja mialabym swoim dzieciom wyprawiac wesela? jak beda dosc dorosle zeby sie ozenic to niech sami sobie na slub zarobia. poza tym serio? na zasilku wychodzi mi okolo 500 euro tygodniowo a jak pracowalam dostawalam 320. wiecej moge dac moim dzieciom bedac na zasilku niz pracujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowany olowek1000
buhahahaha panstwo nic nie musi skarbie. Ja mam dziecko, ale umiem i chce sama na siebie i moja rodzine zapracowac. Moja kolezanka z kolei nie pracuje i wiesz co dostaje od panstwa? Ochlapy. ZLote czasy dla takich jak ty sie skonczyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowany olowek1000
i nie ma znaczenia czy mieszkasz z mezem czy facetem. Mieszkacie razem czyli dla panstwa jestescie jak malzenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie podrozuje
hahaha gdyby tak bylo to po co ludzie brali by sluby, zeby sie razem rozliczac z podatkow?poprostu by razedm zamieszkali:D w irlandii owszem zlote czasy sie skonczyly ale mam duzo czasu wiec czytam i studiuje sobie angielskie prawo socjalne i jakies drastyczne zmiany w przeciagu ostatnich 3 lat nie zaszly, w dalszym ciagu panstwo ma obowiazek zajac sie dziecmi przebywajacymi na terenie kraju, ma obowiazek zapewnic rodzinie godne zycie. myslisz, ze czemu w anglii tyle rodzin, calych rodzin zyje z zasilkow? bo moga, bo im sie to oplaca, bo pastwo kupi im dom i opalci rachunki, oplaci dzieciom edukacje, a w tatmym roku na wakacje moja szwagierka dostala dodatkowa kasa, zeby mogla dzici wyslac na oboz z jakiejs guildii dla dziewczyn. po 300 funtow na swoje dziewczyny dostala zeby mogly na wakacje pojechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowany olowek1000
smiej sie smiej, ale w Anglii tak wlasnie jest. Nie musisz miec slubu, jesli mieszkasz z facetem to dla nich i wasze dohcody brane sa poduwage razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka.dzik
pracuje na czarno chwilowo do puki nie otworzę czegoś sama muszę zacząć narazie od tego żeby się rozejrzeć na rynku co bardziej się opłaca bo back to work dostajesz raz i trzeba być dobrze przygotowanym ale nie zamierzam zostać pasożytem jak ty i co roku dorabiać dzieciaka żeby mieć się z czego utrzymać.mam bardzo mały zasiłek(100e) bo mąż pracuje na fula.Powodzenia jedź już do tej anglii więcej zasiłku dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka.dzik
to jak już tak studiujesz to prawo to tam sobie poczytaj że ono się czasem zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie podrozuje
manka slyszysz sama siebie? "jedz do tej anglii wiecej zasilku dla nas" :D no, no:) prawo sie zmienia dlatego chce jechac teraz, poki jeszcze moge dostac caly pakiet. "wiecej zasilku dla nas" no tos sie popisala swoja szlachetna postawa dorbego obywatela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety............
niech se zapracuja dzieci na slub????? TWOJE???????? A KTO dzieci nauczy zapalu do roboty na bank nie rodzicie..... moj syn sie przynajmniej nie bedzie wstydzl jak bedzie pogadanka w szkole co rabia rodzine..oj bidne te twoje dziecka..hehhehe..z naciskiem na dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie podrozuje
biedne , niebiedne , nie twoj problem bo nie twoje dzieci:D zajmij sie swoimi dzieckami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety............
no na szczescie mam jedyna rozpuszczonego do cna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
Przeciez to prowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie podrozuje
moje blizniaki tezs sa strasznie rozpuszczone niestety. caly czas powtarzam sobie, ze jak pojda do szkoly to je inne dzieci naprostuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka.dzik
ja nie twierdze że jestem szlachetnym obywatelem ale po 4 latach pracy tylko rok jestem na zasiłku i nie zamierzam już na nim długo być a pisałam że dla nas zasiłku więcej miałam namyśli osoby które na nim są i tego potrzebują a nie pasorzytów którzy tu siedzą latami z rodzinami i nic nie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety............
naprostuja na bank jak zobacua dzielnice w jakiej miszkacie i tp..itd....kolejne pkolenie nieudacnikow wyrosnie...hjhehehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×