Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość npnbpoibi

30 latki powiedzcie mlodej szczerze-czy milosc istnieje ??

Polecane posty

Gość npnbpoibi

bo wydaje mi sie ze mezczyzni chca tylko -ladnej kobiety-co by na nia sobie patrzec i chwalic sie nią -seksu-bo mezczyzna musi sie parzyc po 10 razy dziennie a milosc to taka bujda ktora ma niby trzymac nas razem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość npn
a co 30 - latka moze na ten temat wjedzjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieje tylko trzeba umieć się w nią zaangażować. Ale bez przesady bo możesz być przez to wykorzystana na wszelaki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość [p;k]pkp
czyli angazowac ale nie angazowac ze stachu przed wykorzystaniem?:o moze by tak jasniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz ile masz lat
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ci dobre
30 latki powiedzcie młodej - a one to już niby jakie ? Stare ? Yebnięta jesteś tyle ci powiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie, że istnieje
Tylko że miłość jest wtedy, kiedy jest wszystko za wszystko. Bierzesz wszystko, ale i oddajesz wszystko, jeśli z takim lekceważeniem piszesz o "parzących" się mężczyznach, to znaczy, że nie jesteś gotowa wszystkiego oddać, a więc nie masz prawa wszystkiego przyjąć. Dla ciebie pora na miłość jeszcze nie nadeszła. Może i nigdy nie nadejdzie, bo niektórym to już tak zostaje do końca życia. Nie potrafią wszystkiego dać, by później wszystko wziąć od tej drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość npnbpoibi
mam21 pytanie sie odnosilo do kobiet 30 w gore;) przepraszam najwyrazniej zle sforumowalam aktualnie mezczyzni ktorych ja znam maja na celu wyruchac, pobawic sie w zwiazek i potem pieknie uciec a jeszcze wczesniej niektorym zdarza sie zapladnic ktoras tam moja kolezanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wooly
ale musisz przyznac, ze dziewczyny przed takim wykorzystaniem zbytnio sie nie wzbraniaja :) Tak milosc istnieje, tyle ze z wiekiem zmieniaja sie wymagania co do obiektu uczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffffghghhg
a czego sie spodziewac po 30paroletnich facetach po min. 5 ciu związkach? no chyba nie myslisz, ze są wartosciowi? ci wartosci w tym wieku juz daaawno maja rodzine, zonę, dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wooly
dffffghghhg bardzo sie mylisz. Mezczyzni tak jak i kobiety czasem zle wybrali za mlodu. Nie kazdemy rozstaniu winny jest mezczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albion R
Skoro chcesz odpowiedzi to ja ciebie zapewniam, że istnieje, ale trzeba mieć trochę szczęścia, żeby ją spotkać. Więc ja zadam ważniejsze pytanie na które nie znam odpowiedzi - czy miłość - ta prawdziwa - zdarza się tylko raz? Czy jest ktoś nam przeznaczony i koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×