Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

[cool]

Polecane posty

Gość carrie bradszczoch ma
co rusz to inne kradzione foto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szykuje sie. I nie jest to modelka, tylko aktorka. Osoba publiczna, wiec moge sobie wrzucac jej foto, ponieważ mam do tego zasrane prawo. :classic_cool:🖐️ A teraz wypierrdalaj czym predzej i zglaszaj gdzie masz tylko ochotę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mychol No właśnie... ale kurcze czarne mi się w sumie średnio podobały :O Nie wiem, może zostawię i ograniczę wyjścia w tych butach tylko na takie najbardziej pewne że czyste... nawet nie wiem jak to cholerstwo czyścić się będzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ale kochana psinka:D Ma mordkę :D jak miś:D Mała blondynka dalej zakupy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS tez uwazam, ze jest przeslodki :) nie wiem jak ktos go mogl wyrzucic 😠 Sluchajcie ludziska ja spadam spac czas chociaz jeden jedyny raz odespac :) Dobrej nocy wszystkim! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS Tak, ale to już chyba koniec bo naprawdę się spłukałam :P Zostało mi korzystanie z mega promocji jakich nigdzie dla mnie póki co nie ma :P Teraz dopiero przemyślam swoje dokonane zakupy :D Mychol Dobranoc 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carrie To nie pierwszy 🖐️ Już był ze spacją, z drukowanym "i" zamiast "l", był Mala... ale w sumie w doopie to mam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha taaa sława na kafe 🖐️ Na pudelku zaczną o mnie pisać :classic_cool: Ej ale ja wiem, jak kupowałam buty wczoraj to usłyszałam "a co Ty jakąś gwiazdą z holiłudu chcesz być, że takie buty kupujesz?" Coś w tym jest :classic_cool: :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo fajnie... obyśmy tylko trafiły na fajnych podszywaczy ;) Ja wcześniej miałam jakieś same pizdusiowe cioty co jedyne co pisały to przekleństwa i sram mordom :O No faktycznie podszyw jak chuj 🖐️ A czasem są takie fajne, że można się pośmiać i aż się chce mieć tego podszywa bo ciekawie wkręca ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lof stroy - Moda na sukces
SS, ale z Ciebie fajna doopa. Dymalabym, oj dymala. Hahaha Carrie następna dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Seb/_\stos to Ci szczerze gratuluję Carrie tylko nie dymaj jak piłkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakryficjal sułisajd
ss po kiego ci tyle zdjec w stopce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dla kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×