Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Na TAK czy na NIE?

Zawieszki na wódkę

Polecane posty

Gość Na TAK czy na NIE?

dziewczyny powiedzcie mi czy będziecie mieć zawieszki na butelki z wódką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy tradycyjne zawieszki, do tego jeszcze zawiązana na szyjce butelki muszka lub podwiązka na gumeczce, ogólnie u mnie będzie różnorodność zawieszek, kwadratowe zawiązane na wstążeczce, zawieszane z napisam wódka weselna, i jeszcze inne zawieszki z małym bukiecikiem kwiatów, nie wszystko naraz,ale wszystko ładnie do siebie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetnusia27
nie. Bez przesady, może pierwsze butelki, a potem nie :) zbędny wydatek, który pójdzie na rzecz lepszej wódki :) Tak samo pokrowce na krzesła. W rzeczywistości wszyscy na krzesła zakładają marynarki, żakiety i torebki - i pokrowców nie widać, więc też sobie daruję - dołożę do lepszej orkiestry lub jedzonka. przecież nikt mnie nie obgada za brak zawieszek lub pokrowców. To co jest ważne - dobry fotograf i kamerzysta, dobra orkiestra i wysmienite jedzenie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle, zastanawiam sie jeszcze
ja sie ciagle zastanawiam czy warto. a gdzie mozna zakupic wlasnie podwiazki i krawat na butelki? cos wlasnie kobiecego i cos meskiego na butelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Butelka z zawieszkami fajnie wygląda, a nie jest to jakiś specjalnie duży wydatek :) Mój brat miał podwiązki i krawaty, po weselu zostały może 4 sztuki, wszystko pozabierali goście ;) Z krawatami trzeba umieć nalewać, bo mogą wpadać do kieliszka. Na weselach widziałam różne zawieszki z wierszykami, często spersonalizowane lub podpisane przez Młodych. My się albo zdecydujemy właśnie na takie, albo na zwykłe kokardki jak te http://allegro.pl/wstazki-zawieszki-kokardki-na-wodke-butelki-i2158657097.html . Jak nie chcesz jakiś wymyślnych zawieszek to takie kokardki dobrane do wystroju sali są świetne, poza tym wydatek praktycznie znikomy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka na swoim ślubie miała zawieszki na butelkach stawianych na stołach gości, natomiast na swoim stole Młodzi mieli 2 butelki ubrane w specjalne ubranka przedstawiające Państwa Młodych ;) Coś takiego - http://allegro.pl/sliczne-ubranka-na-butelke-wodke-ubranko-slub-i2117888381.html .Jak nie chcesz zawieszek to może właśnie takie ubranka na Wasz stół będą w sam raz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślubniczka 2012 - no mój brat chyba nie myślał, jak je kupował, ale to było prawie 2 lata temu, więc i tak zrobiły furorę te zawieszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te co podałaś w linku to mam takie, też kupiłam na allegro za 17zł, pieknie wygladają na butelce, ja ogólnie duzo ozdób bedę mieć, duzo też robie sama, ja np. ubranie ławek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha myślałam nad niki, ale to była by juz przesada, te są akurat na krupnik ale na inne butelki też są, zresztą przyklejanie naklejek jest uciążliwe ja co prawda kupowaam naklejki na butelki ale na wódkę która jest robiona, bo taka też mamy kilka butelek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie będziemy mieli.
Ja uważam, że lepiej dołożyć i kupić dobrą markową wódkę, niż byle co i na to powiesić zawieszkę. Przecież goście są na tyle kumaci, że wiedzą, czyje to wesele i za czyje zdrowie powinni pić. Zawieszkami nie trzeba im tego przypominać, a poza tym wszystkie zawieszki są okropnie wieśniackie. Aha - wieśniacki, to nie znaczy wiejski, bo np. wiejską szynkę, to ja naprawdę bardzo cenię i taka z prywatnej masarni to u mnie na weselu będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak za 25zł wydane na ozdoby to rzeczywscie kupie lepsza wódke, słuchaj nie obrażaj osób przez swoje zdanie moze to ty jesteś wieśniacka?? co??? przez takie głupie gadanie właśnie sie pod tym podpisujesz, a nie wystarczyło by napisać my nie bedziemy mieć, a nie od razu od wieśniaków wyzywać, bo ktos te ozdoby będzie miał,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będziemy mieli - Wydaje mi się (ale mogę się mylić), że wybierając wódkę na wesele każdy zdaje sobie sprawę, że powinna ona być dobrej jakości i markowa, natomiast to z jak wysokiej półki ona będzie zależy też od funduszy oraz ilości, którą trzeba zakupić. Nikt rozsądny nie postawi na stole wódki niewiadomego pochodzenia i wątpliwej jakości. Pomijam fakt, że zdarza się, że nawet najlepsze, markowe wódki trafiają się gorszej jakości. Wszystko zależy od rozlewni i hurtowni. Nikt sobie chyba nie życzy, aby goście zatruli się wódką, a to może się zdarzyć. O zawieszkach myśli się w drugiej kolejności - jak ktoś ma ochotę, środki i podobają mu się takie dodatki to nie widzę problemu, ale stwierdzenie, że są "wieśniackie" wydaje mi się być przesadne, już chyba lepiej napisać, że po prostu się komuś nie podobają i w ten sposób nikogo nie urazić. Dla gości weselnych takie zawieszki są po prostu fajną pamiątką z świetnej imprezy. Poza tym, wątpię, że te 20 zł dołożone do zakupu wódki pozwoli na zakupienie alkoholu lepszej jakości, niż zamierzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty suszonarozo bedziesz mieć?? ja juz takie szczegóły mam pokupione, żeby pod koniec nie mieć problemów w kasą bo wtedy idzie najwiecej pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planujemy mieć, ale do wesela mamy jeszcze 2 lata, także wszystko się jeszcze może zdarzyć :) Ze względu na to, że będziemy mieć salę dekorowaną to żeby nie przesadzić z kolorami pewnie zdecydujemy się na te kokardki co wysłałam wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi123
ja miałam nawet na osiemnastce. Wydatek mały a goście chwalili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporo - uświadomiłam sobie, że wcale nie. Narzeczony "zaciągnął" mnie do księdza, że zarezerwować termin. W pierwszym podejściu okazało się, że akurat kancelaria w remoncie, spotkaliśmy księdza powiedział, że nam zarezerwuje, ale żeby podejść jeszcze się upewnić w najbliższym czasie. Poszliśmy w miniony poniedziałek, załatwiliśmy termin, ale w kancelarii nie było jeszcze wydrukowanych arkuszy na wpisywanie na 2014, więc ksiądz wypisał kartkę i przypiął do 2013. Godzinę później mój narzeczony dostał od owego księdza telefon (był lektorem, zna się z księżmi), że przyszła po nas para, która chciała ten sam termin i tą samą godzinę :P Wstępne obliczenia są na 150 osób, razem z kilkoma dziećmi, ale przez ten czas może się to jeszcze zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allusia89
Ja tak od strony praktycznej zapytam. Jak to jest? kiedy te zawieszki na tę szyjkę butelki się nakłada. U nas alkohol będzie stał w schowku czy mam przed weselem już ubrać butelki czy potem prosić ojca, bo on będzie roznosił by nałożył te zawieszki. Boję się, że podczas donoszenia na stół to może pospadać i podczas nalewania wódki też będzie tylko przeszkadzało. Myślałam o zawieszkach na wejście czyli tylko te co będą czekały na gości na stołach. I także ubranie buteleczek tych co dajemy na pożegnanie by goście mieli pamiątkę jak postawią w barku, że to nasza weselna wódka:) co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allusia89
ja w 2013 roku ślub, ale nawet jeszcze nie byliśmy u księdza myślałam iść w wakacje dopiero, he.. ciekawe czy nie za późno, ale z drugiej strony teraz wydaje mi się znowu za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allusia89 - wszystko zależy od tego, jakie masz zawieszki. Jeśli takie, które się nie pogniotą i nie zgubią to możecie je założyć przed schowaniem butelek do schowka, natomiast jeśli takie które się zniszczą, a można je szybko założyć (czyli nie wiązane) to może osoba roznosząca założyć. Jak dobrze się wybierze to raczej nic nie będzie spadać i przeszkadzać np. takie podwiązki. Poza tym, wódka nigdy nie czeka na gości, z reguły po obiedzie obsługa przynosi ją schłodzoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allusia89 - jeśli zamierzacie się pobrać w obleganym miesiącu i dobrać sobie godzinę, jaką uważacie to radzę się wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no dziewoje
hej dziewczynki, ja bym chciala takie zawieszki, ale moj narzeczony uwaza, ze beda one tylko przeszkadzaly gosciom i takie jego gadanie bez sensu, te zawieszki to bardzo fajny pomysl, ladnie to wyglada i takie z jajem zrobione, za to zazyczylam sobie lampiony dla kazdej pary, no i zakupimy drobne prezenty dla gosci, takie podziekowanie, co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×