Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Na TAK czy na NIE?

Zawieszki na wódkę

Polecane posty

dzięki suszonarozo zrozumiałaś o co mi chodziło, a reszcie dziękuję za produkowanie obelżywych wyzwisk, a prosze bardzo jak wam to pomaga, lubię komuś poprawiać humory,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślubniczka - niestety, chodzą po tej ziemi takie "przypadki", które muszą się dowartościowywać kosztem innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może pudelka na butelkę?
Pamiętacie serial Złotopolscy i pudelka, z jakiego czasem poseł Biernacki częstował posterunkowego Froteckiego? Mnie się te zawieszki bardzo z tym pudelkiem kojarzą i powiem szczerze, że chyba takie pudelki byłyby przyjęte lepiej, niż dyndająca się na butelce, dopóki ktoś nie zdejmie i pod stół nie wrzuci zawieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki to chyba gdzieś stoi u mojej babci zakurzony :D Jak wolisz pudełka to lepsze moim zdaniem te, które wysłała Ślubniczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zrezygnowaliśmy z zawieszek na wódkę ponieważ zdecydowalismy sie na Pana Tadeusza a jego butelka sama w sobie jest elegancka i wydaje mi sie, ze zadne kokardki nie są juz potrzebe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssyska
Ja swoje zawieszki na alkohol zamawiałam razem z zaproszeniami ślubnymi i winietkami w jednym sklepie. Oferta probitus.pl zdecydowanie przebiła inne tego typu sklepy. Bardzo wiele ciekawych wzorów, fajne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exx
Extra zawieszki, winietki i zaproszenia kupiłam w probitus.pl Wszystko w jednym miejscu, przepiękne wzory, aż trudno wybrać i ceny okej. Nie chciałam kupować w różnych sklepach, przed weselem zazwyczaj mamy za mało czasu na wszystko , a przez internet było mi po prostu wygodniej. Poza tym ja większość zakupów robię przez internet, więc to było dla mnie naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandałeczka
Bardzo fajne zawieszki ma w swojej ofercie www.probitus.pl sama od nich zamawiałam i wszystkim się podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunszta
zaglądałam na ten cały probitus, nie powiem mają kilka fajnych wzorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszakola
Wszystko zależy jakie masz potrzeby, czasem jeśli klient jest bardzo wymagający to robi się projekt indywidualny. Ale w sklepach z dekoracjami i dodatkami ślubnymi znajdziesz bardzo wiele gotowych zawieszek - przykład sklep slubny-swiat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka2
Pewnie zawieszki muszą być jeszcze z jakimś hasłem fajnym :D. Ja zamówiłam ten wzór: sklep.fiocco.pl/pl/p/Zawieszki-bordo-z-kokardka-i-cyrkonia/84 tylko napisy będą inne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×