Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Etna qaz

jaką nianie elektroniczną kupić?

Polecane posty

no wlasnie, my mamy z lidla ale cholerstwo co 5 min sie wlacza i szumi ,zeby powiedziec nam ze dziala- taki niby bajer ale kurcze kto to wymyslil to nie wiem,teraz mala pojdzie do swojego pokoju i chce miec nianie cala noc a nie bede przeciez co 5min sie budzic :) prosze o rady ,tania niania, bez ww bajerow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ktos podpowie?! napewno jest tu jakas mamuska która ma tanią a dobrą nianie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zaraz sie za... niech mi ktos pomoze!!nie chce kupic jakiegos szajsu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkowa mamaaa
my mamy aventa zaraz wkleje link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie jest taka droga faktycznie a cos tanszego by sie nie znalazło? musze kupic jeszcze kilka innych rzeczy potrzebnych dla dzieciaka!a duzych funduszy nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkowa mamaaa
nie walacza sie i nie szumi. jestem z niej zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na etacie
analogowa niestety moze szumiec musisz miec cyfrowa u nas np na analogu nic bysmy nie uslyszeli chociazby przez wi fi w domu i grube mury.Musielismy kupic drozsza a mam tommee tippee koszt nowej na all ok 250 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam BabyOno, kosztowała pewnie coś koło 100 zeta razem z wysyłką. Jest w porządku, zasięg niezły, dodam że mam dom z ogrodem, grube mury, a dziecko śpi na górze. No, może czasami słychać w niej np silniej wiejący wiatr za oknem, taka bestia jest czuła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam ostatnio monitor oddechu z monitoryoddechu.pl. Widzę, że mają dobre produkty, więc dziś zamówiłam też nianię elektroniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mam nianię z monitoryoddechu.pl. Bardzo fajnie działa, nie przerywa, ma dobry zasięg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza jest ta niania elektroniczna z kamerką od zerkam.pl/elektroniczna-niania-z-kamera.html Nie wymaga dodatkowego odbiornika, bo mogę oglądać obraz z kamerki na swoim telefonie. Natychmiast informuje ze maluch płacze. Nawet jeśli akurat korzystam z telefonu. w dodatku jest tania i ma dwustronne audio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×