Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Etna qaz

jaką nianie elektroniczną kupić?

Polecane posty

Gość Marzenkaaz
przede wszystkim taką, której zaraz nie padną baterię albo nie będzie łączyć się z nianią sąsiadów :/ tak, miałam coś takiego. A teraz korzystam z niani z chyba to się nazywało zerkam.pl i jest różnica. Wysoka jakość, maluszka mam cały czas na oku, zero problemów z połączeniem i jakością dźwięku, no i jakoś dużo mnie to nie kosztowało, a naprawdę ułatwia życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek1212
Warto zwrócić uwagę na ilość funkcji dodatkowych. Na chwilę obecną sporo jest nianiek które po prostu pozwalaja na oglądanie albo samo kręcenie. Ja wybrałam taka kamerke dzieki ktorej moge uspokoic dziecko moim glosem i tez slysze co dzieje sie po drugiej stronie. Dobre tez jest to, ze nagrywa sie to wszystko w chmurze i z poziomu aplikacji moge sobie ogladac te archiwum. Link do niej: https://www.zerkam.pl/elektroniczna-niania-z-kamera.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_cecyla
Ja dostałam od swojej mamy na urodziny nianię Xblitz iSee, działa również bezprzewodowo. Jestem z niej zadowolona, nagrywa w podczerwieni i działa na androidzie oraz ios od appla. Wygodna, fajny design. Zakup warto swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a widziałaś tą nianię z Xblitza Baby? dwukierunkowa komunikacja, mierzy temp w pokoju dziecka, fajny wyraźny monitor. Ja chcę taką kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuska1234
Mam kamerkę mikavi ye1, mała, nie rzuca sie w oczy, łatwa w istalacji, sama sobie poradziłam z ogarnieciem wszystkiego, moge poglądać maluszka, nawet coś do niego powiedzieć, super tez działa podgląd w nocy, jak jest ciemno nie ma problemu żeby zobaczyć czy dziecko się nie odkryło albo nie obudzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka89

A co powiecie o darmowej aplikacji na smartfona która zastąpi elektroniczną nianię? Aplikacja  Watch Me Sleep. To taka  elektroniczna niania, tyle że wykorzystująca jedynie dwa urządzenia mobilne, zamiast zbytecznego okablowania i drogiego sprzętu. Łatwa w użytku, instynktowna, można w dowolnym momencie obserwować śpiące czy bawiące się dziecko. Fajne rozwiązanie, działa na urządzeniach na Androidzie ale i z IOS'em. Bajer, nie trzeba wydawać pieniędzy na kamerki. Bajer , prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×