Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Gość BasiaBasiaBasia
do Layla25 Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Jestem myslami z Toba i trzymam kciuki zebys jak najszybciej wrocila do zdrowia, do siebie i do staran o dziecko. Jesli jestes madra i racjonalna dziewczyna to zaufaj Naturze - ona wie co robi. Teraz podejdz do tego zadaniowo - zadbaj o siebie, o swoje zdrowie a swoja sila daz sile mezowi i calej rodzinie, ktora sie bardzo o Ciebie martwi. Mysl pozytywnie - idzie wiosna a z wiosna nowe poczatki.W nastepnej ciazy zarodek bedzie silny, zdrowy a Ty ciaze donosisz i urodzisz zdrowe (!) dziecko. Tak masz myslec caly czas bo tak bedzie. Na milion procent! Caluje Cie mocno i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
layala... :( :( :( :( tak strasznie mi przykro, az nie wiem, co napisac. co za lekarz ten pierwszy, kutas niekompetentny... brak slow... przez takiego Twoja tragedia... bo im wczesniej by reagowac tym pewnie lepiej.... szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
layla kochana tak mi przykro , wiem co przechodzisz , i bedziesz przechodzić , bo straciłam tez dziecko w 8 tyg ciąży pól roku temu, bedziesz o nim długo pamiętać , ja pamiętam o nim do dziś i nigdy nie zapomnę, ile ja łez też wylałam , wylej te łzy , zapal znicza, pożegnaj sie z nim, i zobaczysz za 3 mieciące juz mozesz sie starac, ja juz jestem w kolejne j ciazy zaczełam sie starać zaraz po 3 miesiącach i udało sie po pól roku, i wierze ze teraz bedzie dobrze, zobaczysz tobie sie tez uda, i bedziesz tulić swoje maleństwo , pozdrawiam cie trzymaj sie i rada nie załamuj sie , jeśłi psychika twoja szybko bedzie pozytywnie myśłeć to szybko zajdziesz w kolejną ciaze, a pociesz sie troszke tym iż jeszcze serduszko nie biło, bo u mnie juz biło, :(,:(,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**layla25** Przykro mi bardzo ze cie to spotkala ja to przeszlam dwa razy ale nie martw sie jeszcze zostaniesz mama badz dobrej mysli i nie martw sie aniolki daja sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje nowym mamusiom jak sie czujecie piszcie jak samopoczucie co porabiacie itd itp Mnie dalej mecza mndlosci ale spoko czego nie robi sie dla dzidzi strasznie chce mi sie spac ale w nocy jest odwrotnie i wsaje o 6 rano wyspana a potem kolo 12 to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Layla b mi przykro... Ja jestem coś poddenerwowana dzis rano jak zrobiłam siusiu to zauwazyłam leciuttenko brązowy śluz na papierze toaletowym . Kurcze troszke martwie sie ,ja byłam u lekarza to kazał przyjśc mi po 26.03 bo nie mógł stwierdzić ciąży na 100 procent ale to był ok 2 tydzień.. Macie tak dziewczyny też? mam nudności ,pali mnie zgaga ,senna jestem ---ja chyba oszaleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dagniesia
skoro miałas OM 7.02 to jestes w 6 tygodniu, juz powinno cos widac na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malafasolka
właśnie zrobiłam test :) będzie 18.11 :) Witajcie listopadowe Mamusie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagniesia ja miałam ost @ 04.02 i jestem w 6 tyg więc ty 3 dni do tyłu ode mnie :) co do tego plamienia to rozmawialam ostatnio z kolezanką z pracy ona plamila od poczatku ciązy i brala cos co przepisał jej lekarz luteine chyba, a moja siostra miala plamienie od 7 do 10 tyg ciązy, obie maja teraz zdrowych chlopców, wiec nie zawsze to oznacza najgrsze, ae najlepiej idz wczesniej niz 26 do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do gina ,mówił że jeżeli niema krwi to mam być spokojna.Dziś już czyściutko jest ,ja panikuje bardzo .. Jestem umówiona już wcześniej na wizyte ide 19.03 i biore L4 ,mam prace w sumie 8 h na nogach i w szkodliwych warunkach więc bede do konca ciązy już na zwolnieniu .. Trzymajcie sie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do DAGNIESI idz jak najpredzej do lekarza, przecierz lekarz przez słuchawke cie nie zbadał, to ze nie ma krwi , ale jest brązowa wydzielina ja miałam takie plamienie w tamtej ciąży co poroniłam identycznie jak ty pojwiło sie takie brążowa wydzielina , przez kilka dni nie było nic , za 2 dni znowu pojawiło sie to plamienie , juz było z domieszką krwi , i bolał troche brzuch , boli ciebie??? poszłam w końcu do lekarza i okazało sie ze to poronienie w toku ,ale oczywiście ja nie chce cie straszyć bo wcale tak nie musi być u ciebie , ale jesli pójdziesz moze dostaniesz jakieś leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałam plamienia tylko jak pisałam sluz lekko brązowy .Nie mam jak iśc wczesniej do lekarza jak w poniedziałek.. Nic mnie nie boli ,mam nudności a piersi mało mi nie eksploadują z biustonosza --takie mam nabrzmiałe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagniesia37 Z tymi plamieniami to ruznie bywa ale jak masz mozliwosc to lez jak najwiecej i sie nie przemeczaj czytalam o tym plamieniu i znalazlam ze moze byc to zagniezdzenie bo sa 3 etapy tego zagniezdzenia wiec moze zeczywisie nie ma sie czym martwic malafasolka gratuluje ciazy mm nadzieje ze bedzie ok pisz co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1000
nie udało się suwaczka wkleić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze jestescie uparte z ta kafeterija ;) tak czy siak zagladajcie tam do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja trzymam kciuki za
wszystkie mamy tutaj. Sama miałam termin na 01.11.11, akurat moja córcia wybrała inaczej i urodziła się jeszcze w październiku, niemniej listopadówki kojarzą mi się bardzo ciepło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dołączam do grona listopadówek ;) jak się czujecie kobietki? mi dokucza zgaga.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela1000, polecam migdały, albo herbatkę imbirową :) Dagniesia, nie pozostaje nic, tylko czekać, do 19.03. szybko zleci :) Dzieweczyny u mnie to jest 2. ciąża i radzę nie iśc na pierwsze USG przed skończeniem 8 tygodnia. Ja z synkiem byłam w 6 tygodniu i było tylko puste jajo płodowe.. ile ja sie o tym naczytałam w necie, to szok!! straszne rzeczy! A w 10 tygodniu już byl malutki syneczek :) teraz OM miałam 5.02. i planuje iśc na USG na początku kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do prywatnego forum, to jestem za :) jeśli mnie przyjmiecie ;) Ale tu jeszcze moga pojawiać się nowe "twarze" bo niektóre dziewczyny jeszcze nie wiedzą, że są w ciąży. Wiec warto tu zaglądać i je zbierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magus zarejestruj sie i napisz o sobie w dziale dla nowych. Masz racje-wciaz tu zagladam i czekam na te Panie,ktore jeszcze nie wiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka1982
Witam to i ja się dopisze chyba już niedługo do Was a przynajmniej mam taka nadzieję . Opiszę co i jak u mnie i proszę żebyście się wypowiedziały ;) Zacznę od tego że cykle mam regularne. Co 32 dni. Raz mi się opuźniło ale było to duuuużo wcześniej i od razu po odstawieniu pigułek. Ostatnią @ miałam 4 lutego. Owulacja ( teoretycznie) 19 lutego. Stosunek 17 , 19 , 22 i potem dopiero 4 marca. @ powinnam dostać 7 marca ale nie dostałam. Test robiony 8 i 10 wyszedł ujemny . Ale ...śpię gdzie popadnie i siusiam nagminnie ( nudności ani nic innego mi nie dolega) . Dzisiaj miałam usg robione . Lekarz powiedział ze mam bardzo pogrubione endometrium . Nie powiedział dokładnie ile ale jak poprosiłam o tabletki na wywołanie to powiedział że mi nie da bo owulacja mogła się opóźnić . Powiedział również żebym zrobiła jutro jeszcze test . Jeśli nie dostanę dziś lub najpóźniej jutro @ to za tydzień mam przyjść bo już coś powinno być widać . Nie badał mnie na fotelu . I teraz moje pytanie czy ja mogę być w ciąży ? Czy mam się nie nakręcać na ciążę ? Czy raczej to takie pro forma ze mam czekać tydzień jeszcze i na następne usg ? Bardzo proszę o odpowiedzi i wszystkie rady . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Jestem mamą lutówką 2012, 6 lutego urodziłam swoje dzieciątko:) Zrobiłam ostatnio porządek w swojej szafie i pozbywam się ubrań ciążowych, jeśli szukacie spodni, tunik to zapraszam na moje aukcje. Ubrania są zadbane, prane w dobrych proszkach, nie mają żadnych uszkodzeń. Ja chodziłam w nich w ostatnich tygodniach ciąży. Zapraszam:) http://allegro.pl/t-shirt-rozm-40-i2205765742.html jak wejdziecie w "wszystkie przedmioty sprzedającego" - reszta ubrań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maguś ja przy ostatniej ciazy bylam na USG w 6 tyg ciazy i mialam puste jajo plodowe a potem bylam w 9 tc i okazalo sie ze jest to prawda a teraz ide w poniedzialek i bedzie to skonczony 7 tc ale strasznie sie boje ze bedzie to samo malutka1982 Musisz zrobic ten test ale jest prawdopodobienstwo ciazy i mysle ze lekarz ma racje z tym wywolaniem lepiej poczekac Mldosci jako takich nie mam ale posmak w ustach jest okropny i wstret do jedzenia i sama nie wiem co mam jesc chodze po sklepie i patrze co moglo by mi ewentualnie posmakowac ale przejde caly i nic nie moge znalesc dopiero po poludniu cos tam mi smakuje ale moze to i lepiej bo kilogramow mi tak od razu nie przybedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, poczekaj jeszcze, jak masz długie cykle., to mogło dojśc później do zapłodnienia. Zrób test za 2-3 dni i może juz wyjdzie :) 1111ewa, oby było dobrze :), ale nie lepiej poczekać jeszcze z tydzień? wtedy będzie juz wiadomo na 100%..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jak nie bedzie nic widac to napewno bede musiala przyjsc za 2 tyg ale mysle ze juz bedzie cos widac bo owulacje mialam 14 wiec mam nadzieje ze serduszko zobacze i dam znac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×