Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Witajcie nowe mamusie widze Ze niezla grupka nam sie szykuje ja dzis bylam u doktorki i powiedziala ze termin mam na 8 list a nie na 6 ale zobaczymy jak bedzie najwazniejsze zeby zdrowe i zeby porod nie byl zbyt wyczerpujacy Dopiero dzisiaj zaczynam robic sie senna ale jeszcze nie dopadlo mnie w ciagu dnia jakos daje rade Zaba Monika gratulacje 3 ciazy teraz bedziesz miala niezla gromadke ja tez chce miec 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1111Ewa - chcieliśmy mieć właśnie trójeczkę. na to maleństwo musieliśmy troszkę czekać, coś nie mogliśmy utrafić ;) cięzko będzie, w to nie wątpie.. ale damy rade. chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam tylko jedna siostre i zawsze marzylam o duzej rodzinie a jak by wypadlo kiedys 4 to tez bym sie nie zmartwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsi - dobranoc. Dziewczyny, wymiotujecie ? ja w żadnej ciązy nie miałam zbyt mdlości, a teraz za przeproszeniem rzygam jak kot :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam juz corke ktora ma 3 latka a jesli chodzi o wymiotowanie to jeszcze nie mialam tej przyjemnosci ani poprzednio ani do tej pory narazie nic sie nie dzieje ale to dopiero poczatek wiec wszystko moze sie rozkrecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, ja wlasnie bylam pewna, ze nie bede miala takich akcji- a tu prosze ;) od tygodnia mam ciagłe spotkania z toaletą. Lafarin, zaraz do Was zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1000
Witajcie mamusie Jutro idę do ginekologa i dowiem sie który tydzień ma moje maleństwo:)... czekam niecierpliwie...mój 1 dzidziuś:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie mogę się zalogować na tamtym forum :/ wyskakuje mi że błędny login lub hasło a wszystko dobrze wpisuję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolinda to napisz pierwszy post w tym dotepnym dla wszystkich temacie,jako gość-takie ustawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela trzymam kciuki,daj koniecznie znac.mamy nadzieje,ze zaczernisz sie i bedzie wszystko kolorowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mogę się do was dołączyć? Wczoraj odebrałam wyniki bety 302,5 mIU/ml. ostatni okres miałam 31.01.2012. U lekarza jeszcze nie byłam wybieram się w następnym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moja pierwsza ciąża :) będzie. Z objawów narazie mam lekkie bóle brzucha, takie ciągnięcie w środku, obolałe nabrzmiałe piersi, i ciągłe odbijanie się oraz bezsenność w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
layla25 gratuluje masz taki sam termin jak ja tez 31 mialam okres jak bedziesz miala jakies pytania to pisz mam nadzieje ze bedziemy mogly ci pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam juz u lekarza ale nic nie wiem bo USG mam dopiero 19 jak bedzie 7tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zgłaszam protest!!chcialam do Was dołączyć na tamtym forum i te kody potwierdzające są beznadziejne , 5 razy nie mogłam ichh odczytac , a nawet jak mogłam i potwierdził mi to mąż to i tak wyskakiwalo nieprawidłowy kod, chyba zostane na kafeterii , tu jest prościej wejsc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamajuleczki pierwszy raz widze zebys probowala sie logowac - ale chodz raz jeszcze bo juz piszemy tam wiec tu raczej nuda. napisz tutaj http://www.listopadowo2012.fora.pl/dla-nowych,5/co-jak-dlaczego,14.html#213 jaki chcesz miec nick, skad jestes i cos o sobie, w ktorym tc to zaraz po rejesteacji[zrob to w takim razie jeszcze raz]Cie dodam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alchemicznaaaaa
Hej dziewczeta napisalam na tamtym forum bo chce sie przylaczyc, mam 29 lat, to moja pierwsza ciąża, jestem z Łodzi, jak na moje oko to 5 tydzień, test zrobilam w 24 dc i wyszedl pozytywny, ciesze sie niezmiernie bo staralismy sie troche, z objawow na razie straszny ale to straszny bol cyckow, wieksza sennosc i lekkie zawroty glowy młosci narazie zero i mam nadzieje ze tak bedzie do konca :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! wiecie co ciężko do was dołączyć na tamtym forum ;) albo ja jestem jakaś nieteges albo coś jest nie tak... no bo napisałam wczoraj posta tam żeby "przywitać się" a dziś rano patrzę a posta nie ma... i dalej zalogowanie nie przynosi rezultatów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolinda nie wiem jak to jest,napisz jeszcze raz-wiek,skad jestes i cos takiego a ja zaraz Cie aktywuje. a i alchemiczna zapraszam do nas tylko zarejestruj sie zebym miala co aktywowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie że jest już ten topik
No niestety, dostałam okres, a taką miałam nadzieję. No ale nic,pracujemy dalej :) Wszystkim pewnym mamusiom listopadowym zyczę zdrowka i wytrwalosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagniesia
Witam Dwie grube krechy wyszły momentalnie Om miałam 07.o2 i termin wychodzi mi na 14.11 .2012 Przyjmiecie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jak samopoczucie? Jaki kwas foliowy bierzecie? Ja folic 1 tabletkę dziennie. Zamierzacie chodzić do lekarza na nfz czy prywatnie, bo ja w poniedziałek planuję iść na pierwszą wizyte i się zastanwiam jakiego lekarza wybrać, bo w moim mieście opieka na nfz nie różni się zbytnio od tej prywatnej ( tzn prywatnie nie czujesz by jakoś specjalnie się tobą opiekowali, jedynie usg robią co wizytę jesli chcesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×