Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

lafarin pierscionek bedzie sie nosil jak wroci z naprawy i z powiekszania bo moje skromne wielkie paluchy musialy na dzien dobry zepsuc :p i wykreslcie mnie niestety z listy szczesliwych mamus :( no nic, powodzenia wam zycze, bezbolesnego porodu i bezproblemowych dzieci buziaki mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga12345
2+3:)) Wiec bedziesz oficjalnie na naszym zopiku? gratulacje rybcia napisz ktore bylo twoje bo nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2+3 Wiec bedziesz oficjalnie na naszym zopiku? gratulacje rybcia napisz ktore bylo twoje bo nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie że już jest ten topik
witajcie, gratuluję przyszlym mamom pierworódkom i wieloródkom, jestem nadzieji ze i ja nią będę po raz kolejny. Cicho liczę, że będę nią na listopad. Ostatnią miesiączkę miałam 5 lutego, i teraz cisza. Mieszkamy obecnie w Anglii, zaczernię się gdy bedzie wiadomo na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opisalam na forum moj wspanialy dzien.laffarin, licze, ze u ciebie lepiej... teraz to bym zapalila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalogowałam sie tam , ale ja sie tam gubie i mało nas tam jakoś tu mi jest lepiej narazie pisać , zobaczymy jak bedzie jak cos to dołacze nie mam sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam ulna, jest dobrze. chwila moment i zalapiesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) 25.02 - dwie kreski:) 27.02. beta hcg 480 05.03. beta hcg 1045 w sobotę idę do gina :) Nie chcę się jeszcze przedwcześnie cieszyć, ale na forum się zarejestrowałam i czekam na linka autoryzacyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko ok :) ok 6/7tc. napisalam na forum zreszta. witam nowe mamuski - logujcie sie na nasze forum. fajnie, ze jestescie i fajnie, ze jest nas co raz wiecej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania lez
Czesc dziewczyny chcialabym sie do was zapisac ale jak narazie jestem pelna obaw test robilam tydzien temu w 25 dc dwie krechy jestem po dwoch poronieniach strasznie sie teraz boje nie wiem jak wytrzymam do wizyty pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2+3, fajniezejesttentopik i fasolinda!!!! oczywiscie witamy serrrdecznieee!!! wskakujcie do sekty naszej http://listopadowo2012.fora.pl/ :) i odrazu sie przedstawiac. fajniezejesttentopik- obys w takim razie szybko sie zaczernila ;) kciuki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2+3, fajniezejesttentopik i fasolinda!!!! oczywiscie witamy serrrdecznieee!!! wskakujcie do sekty naszej http://listopadowo2012.fora.pl/ :) i odrazu sie przedstawiac. fajniezejesttentopik- obys w takim razie szybko sie zaczernila ;) kciuki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zarejestrowałam się na tym drugim forum, jak coś to pod nazwą mysza, czyli mysza=fasolinda ;) sorki że się nie odniose do waszych postów, ale padam po pracy i ide w kimę... pozdrowionka mamusie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolinda jestes aktywowana, razem z pozostalymi chetnymi. przedstawcie sie reszcie i dolaczcie do dyskujsji o goracych kapielach ;) hehe, ide do małej,papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nie mam pojecia kim jest fatamorgana i ancymonka, czy to wasze nciki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny bylam dzis u lekarza ale nic konkretnego sie nie dowiedzialam tylko mam skierowanie na usg na 19 marca ale mam nadzieje ze do tego czasu nic sie nie zmieni i bede mogla uslyszec serduszko Gratuluje wszystkim przyszlym mamom ktore wlasnie dowiedzialy soie o ciazy mam nadzieje ze wam sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny chciałam sie do Waszego forum zapisac ale ktoras z Was musi mnie dodac :) Buziaki dla wszystkich mamuniek :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, chwila dla siebie. 1111ewcia, Ty zabiegana mama, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szujuj_29
jesli mozna to dolacze bo mam 4 pozytywne testy szujuj_29 ............ luboń.........29.......pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula ja mam taką rozbieżność z tym moim terminem ale myślę, że ten liczony od owulacji bardziej prawdopodobny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic nie dam rady zalogować się na Wasze forum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio, wreszcie znalazłam mamy listopadowe. super. Noszę w sobie trzecie maleństwo, już mamy z mężem parkę. Córa- 2 lata, Syn-5 lat. pozdrawiam ciężarówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulna 30
dlaczego, ja sie bezproblemu zalogowałam , czekam tam na ciebie, próbuj , ale musisz poczekac na e-maila od administratora na twojej poczcie, jesli juz bedziesz miała to wtedy mozesz sie zacząc dopiero logować na forum, ja dostałam e-maila dopiero na nastepny dzień wiec czekaj :)powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyżej ja pisałam zrobiłam odstęp dlatego na pomaranczowo sie wyświetliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×