Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Gość Dagniesia
Bede chodziła na fundusz ,czuje sie dobrze ,mam objawy tak jak zawsze na miesiaczke miałam.Kiedy planujecie powiedzieć w pracy o ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje nowym mamusiom Ja akurat chodze na nfz i nie moge powiedziec ze mam zla pieke tylko tego USG nie moge robic za karzdym razem ale jak jest tylko cos nie tak moge skozystac w kazdej chwili Piszcie dziewczyny co u wys lychac jak sie czujecie bo przestalo rozkrecac sie to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam miec mdlosci jestem strasznie glodna ale jak cos zaczne jesc to jest mi niedobrze i chodze caly czas glodna chociaz czasem uda mi sie cos skubnac to potem czuje sie okropnie mam ochote na slodycze ale tez mi nie ida wiec lipa ale to jeszcze tylko 8 tyg i moze bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllchemiczna
czesc dziewczyny jakoś wole to forum niż tamto, chyba kwestia przyzwyczajenia :) ja bede chodzic prywatnie do lekarza, mam dobrego z polecenia, ktory prowadzil ciaze mojej siostry, w czwartek mam pierwsza wizyte, w pracy musialam juz powiedziec, bo popalalam przed ciaza wiec musialam nagle rzucic jak tylko sie dowiedzialam ze zaciazylam, wiec sie wszyscy domyslili ze cos jest na rzeczy, jak bedzie wszystko ok zamierzam pracowac do czerwca/lipca, ogolnie czuje sie jak mlody bog, bola mnie tylko piersi tak ze nie moge spac na brzuchu :))) milego dnia dziołszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez jakos lepiej tu pisac ale gdzie reszta mam przeciez jest was juz troche odzywajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa byłaś już u lekarza? Ja mam tyle pytań, że chyba spiszę je na kartke zeby o coś nie zapomniec spytac, to moja pierwsza ciąża i wszystko jest dla mnie nowe :D, ost okres mialalm 04.02 wizyte u lekarza mam 16.03 jak myslicie zrobi mi USG czy to jeszcze za wczesnie bedzie? Dziewczyny popieram apel Ewy odzywajcie się!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo odpisałam tam Alchemicznej i znikneła zaraz. Jak wolicie. Ja jednak wolę tamto...nigdy nie wiadomo,kto tu czyta :( Przestawicie się tak myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alchemiczna spisz,oczywiscie! Fajnie tak,pierwsza ciąża jest wyjątkowa pod każdym względem :) Druga pod prawie każdym. Ok,idę podczytać,co tam naskrobane bo mnie nie było dzień czy dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jak mlody bog, powiadasz, alchemiczna? :D wiem, wiem! zycze Ci tego jak najdluzej. smigalam w ciazy pierwszej jak szalona. ale pod koneic zaniemoglam. marzylam o porodzie.. koncowka jest meczaca, ze szok. aaaa i wrzuc na luz. nie chcij pokazac wszystkim jak super sie czujesz tylko wlasnie nawet jak super sie czujesz to udawaj, ze nie. wiem, ze teraz tego nie rozumiesz - to Twoja peirwsza ciaza :) mialam tak samo. ale przy drugiej zrozumiesz, co mialam na mysli... :D milego dnia dziewuszki :) p.s. ja tez bede niestety pisala na tamtym forum, tutaj wlasciwie odpuszczam temat..wlasnie ze wzgledu na 'niewiadomo' kto to czyta. poza tym ja sie gubie wlasnie tutaj. jakies to nieprzejzyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziewczyn z Wwy Bardzo polecam Wam szpital na Madalinskiego(rodziłam w listopadzie 2011),super opieka.pokoj 3 osobowy z łazienką,wyzywienie całkiem jadalne.W porównaniu z Inflancką(rodziłam tam w marcu 2009) po prostu Super. Co do porodów sn-to się nie wypowiem bo rodziłam kiedys sn na Szaserów ale to było wieki temu .Potem 2 razy cc (pierwsze z powodu grożacej zamartwicy a drugie na szczescie planowe) Nudnych,książkowych ciąż,zero mdłości i dużo miłych chwil życzę Wam-listopadówka 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allchemiczna ja juz bylam u lekarza ale USG dopiero za tydz w poniedzialek mysle ze moze juz potwierdzic ciaze ale nie wiem ze serduszko bedzie juz bilo ja jak pujde bedzie to juz koniec 7 tyg wiec cos zobacze i bardzo sie tego boje bo ostatnio jak bylam w8 tyg to okazalo sie ze jest puste jajo plodowe wiec teraz sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejkaa Ja też jakoś dziwnie czuje sie ,tak jakby mnie mdliło takie dziwne uczucie.. To moja druga ciąża ,modle sie o szczęsliwe rozwiązanie Wyliczyłam sobie termin z OM na 14.11.2014 ---Skorpionek będzie... Planujecie już zgłosić w pracy ,że jesteście w ciąży? Hmm ja chyba pójde do lekarza i wezme zaświadczenie bo mam prace troszke szkodliwą i w sumie 8 godz na nogach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagniesia37 to troche pochodzisz w tej ciazy ha ha ja nie musze zglasza siedze w domu wiec ominie mnie ta przyjmnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ja rowniez chcialabym do was dolaczyc, 4 dni temu zobaczylam 2 kreseczki, w pon ruszam na bete zobaczymy co wyjdzie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje sie rowniez do tabelki MBlondi.............24...........Wrocław................ 2gie dziecko ..........1.11.2011 ulna.................28 lat.......podkarpackie..........3 dziecko 5 tydz.......2.11.2012 lafarin..............24lata......malopolskie...... ..... .2g i dzidzius Angie..............29 lat.......świętokrzyskie.........1sze dziecko 1111ewa..........28 lat.......podkarpackie...........2gie dziecko...... 6.11.2012 Iwona..............28...........mazowieckie............2 dziecko5 tydz dorota.............24...........mazowieckie............ 1 dzidzius Fasolinda..........25...........zachodniopom..........1sz e dziecko.............2.11.2012 (?) doremi-ka.........24..........małopolskie........1wsze dziecko......16.11.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaBasiaBasia
ja mam termin na ok 4 listopada 2012 :) Pozdrawiam wszystkie mamusie i gratuluje Wam serdecznie. Ja juz mam synka 10-letniego i nic mu na razie nie mowimy. Wczoraj zobaczyl na stole ksiazke o ciazy - przejzal kilka kartek po czym powiedzial ze jest glodny. Kiepski z niego detektyw:) Czy ktoras z Was ma juz tak 'stare' dziecko i jest w ciazy z drugim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia gratuluje ja mam troche mniejsze bo tylko 3 lata a tobie pewnie ciezko bedzie wrocic do pieluch i kaszek .Dopisz sie od razu do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katranka
cześć dziewczyny:) Trzy dni temu zobaczyłam upragnione dwie kreseczki:):) oczekiwane, a mimo to mało nie padłam na zawal, nie wiem czemu hehe... Według wyliczeń internetowych powinnam być w 2-3 tc, czyli bardzo wczesnie. Z objawów pojawił się tylko ból piersi ( i to juz z 2 tyg trwa), od 2-3 dni pobolewa brzuch i jajniki, jak przed okresem. Boję się komukolwiek powiedzieć, poza mężem, oczywiście:), żeby nie zapeszyć... A z drugiej strony nie moge się doczekac kiedy opowiem każdemu że jestem w ciaży:D Boje się tylko reakcji w pracy.. a powiedziec muszę dośc szybko, pracuję w szkodliwych warunkach... MBlondi.............24...........Wrocław................ 2gie dziecko ..........1.11.2011 ulna.................28 lat.......podkarpackie..........3 dziecko 5 tydz.......2.11.2012 lafarin..............24lata......malopolskie...... ..... .2g i dzidzius Angie..............29 lat.......świętokrzyskie.........1sze dziecko 1111ewa..........28 lat.......podkarpackie...........2gie dziecko...... 6.11.2012 Iwona..............28...........mazowieckie............2 dziecko5 tydz dorota.............24...........mazowieckie............ 1 dzidzius Fasolinda..........25...........zachodniopom..........1sz e dziecko.............2.11.2012 (?) doremi-ka.........24..........małopolskie........1wsze dziecko......16.11.2012 katranka..............29lat...........slaskie.....1wsze dz.......22list 2011?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ja sie zawierusyzlam? :P MBlondi.............24...........Wrocław................ 2gie dziecko ..........1.11.2011 ulna.................28 lat.......podkarpackie..........3 dziecko 5 tydz.......2.11.2012 lafarin..............24lata......malopolskie...... ..... .2g i dzidzius Angie..............29 lat.......świętokrzyskie.........1sze dziecko 1111ewa..........28 lat.......podkarpackie...........2gie dziecko...... 6.11.2012 upsi................24...........dolnoslaskie.............2gi malin Iwona..............28...........mazowieckie............2 dziecko5 tydz dorota.............24...........mazowieckie............ 1 dzidzius Fasolinda..........25...........zachodniopom..........1sz e dziecko.............2.11.2012 (?) doremi-ka.........24..........małopolskie........1wsze dziecko......16.11.2012 katranka..............29lat...........slaskie.....1wsze dz.......22list 2011?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffsfsdfdsfdsfdfs
Hey,ja mam tez na listopada 15,pare dni temu sie dowiedzialam ze zostane po raz 4 mama, mam 37 lat,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do owcy na manowcach
czy na madalinskiego placi sie za cc? ja mialam cc w szpitalu orlowskiego, w pazdzierniku. o ile udalo sie w tym cyklu, to termin bede miala na 30 listopada, chce by 2 ciaza tez bedzie zakonczona przez cc. czy na madalinskiego robia problem z cieciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaBasiaBasia
Hej, jak sie dopisuje do tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, wczoraj straciłam dziecko :( jestem po zabiegu :( dziś wróciłam ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam wczoraj do lekarza na nfz ( niby dobry, polecany przez znajome) zrobił mi cytologię, zauważył żywą krew, powiedział ze to normalne, na usg ani nie podał wymiarów dziecka, trwało może z 2 min. Po powrocie do domu zaczęłam krwaić, pojechałm do innego lekarza prywatnie, dziecko z usg miało 5 tydz i 6 dzień wielkość 55 mm, i krwiak obok dziecka był stąd ta krew, dostałam skierowanie do szpitala, tam po godzinie na usg już dziecka nie było, nie pomogły tabletki na podtrzymanie, małam łyżeczkowanie, najgorsza rzecz na swiecie. Jestem załaman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×