Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdzierstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cholera mnie bierze na ceny sukien slubnych

Polecane posty

Gość gość
dziewczyny ogarnijcie sie troche! tak narzekacie na ceny sukien w salonach no ale oczywiste jest przeciez ze beda znacznie wyzsze niz te z chin. Zapominacie, ze np. taki salon w centrum warszawy musi zaplaci bardzo wysoki czynsz za wynajem lokalu i do tego oplacic pracownikow. Salony slubne juz by dawno splajtowaly gdyby wszyscy kupowali tanie podroby przez internet a wy wtedy nie mialybyscie gdzie tych sukien mierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaJarek
Też u uważam, że ceny sukien ślubnych w PL nie przystają do zarobków, dlatego pomimo pewnych oporów zdecydowałam się na używaną. Rozważałam jeszcze wypożyczenie, ale z wypożyczalni te co mi się podobały były tak zniszczone że lepiej było kupić tylko raz używaną. Znalazłam sobie fajną suknię na http://tenwielkidzien.pl/komis_suknie_slubne Ktoś już wyżej ten portal polecał, a ja potwierdzam że jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbyś jakoś dokładniej poszukała, znalazłabyś perełki w fajnej cenie :) moja suknia kosztowała 2.000 zł i kupiłam ją w polsce, w krakowie, w evicie i była normalnie do zamówienia i szyta na miarę :) trochę się naszukałam ale znalazłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie, ale bezsens, ja wypożyczyłam po co kupować kieckę na jeden dzień ? bierzesz z komisu, po imprezie oddajesz i już nie martwisz się o czyszczenie czy inne d**erele dokupiłam jedynie welon, biżuterię, buty i rękawiczki zresztą i tak trudno sprzedać używaną kieckę bo zawsze jest trochę podniszczona a bez przymiarki to kupowanie kota w worku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaaaaaaaaaaaaa
hej szukam sukni ślubnej ale w salonie są bardzo drogie, wiecie może czy istnieją wypożyczalnie lub komisy tego typu? i ile by to kosztowało no i najważniejsze w jakim stanie są te kiecki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia badak
Pomysł ze sprowadzaniem sukni ślubnej z USA to strzał w dziesiątkę. Jedynym problemem może byc tabela rozmiarów - radzę przed zakupem dokładnie zmierzyć sylwetkę - wiadomo, że amerykańska tabela rozmiarów znacznie różni się od polskiej, nasze M to dla nich S. Warto przed zakupem zorientowac sie ile wynosi cło i podatek. W internecie można znalezć przydatne narzędzia do wyceny paczki z USA, np opcja wyceny na stronie USBOX - https://www.usbox.pl/formularz-wyceny/?type=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ele15
A czy nie wydaje Wam sie , ze to absurd, zeby w ogole kupowac suknie?czy nie lepiej te pieniądze przeznaczyć na cos innego?poocalac cudzes zycie albo zdrowie? Co myślicie? Moze zorganizować taką akcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę suknię na pamiątkę. Poza tym będzie to taki fason, że właściwie można się w nią ubrać na eleganckie wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie ile pieniędzy wydajecie na te bzdury. Wydaje sie wam, ze ktos pamięta jakie byliście piękne?to bez sensu. Zróbcie cos pożytecznego. Nikt nie pamięta panny młodej, nie oszukujcie sie! Widzialyscie stare zdjęcia ze ślubów? Obciach. Przeznaczcie te kase na cos lepszego, naprawdę. Moze wasza kiecka komuś uratuje zycie. Albo garnitur waszego męża. Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ssgość
To moze byc dobry pomysł. Bo niby dlaczego nie? Skoro nie praktykujęe sie kwiatów, zamiast tego maskotki itp to moze oszczędzić sobie te stroje i tez zrobic cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie, suknie wcale nie musza być drogie, z moja już małżonką kupiliśmy suknie w rodzinnej firmie pani Diany w Rzeszowie, warto telefonicznie porozmawiać o ofercie, na e-mail przeslą suknie, potem tylko wyjazd do pięknego Rzeszowa na przymiarki. Polecam suknie ślubne rzeszów : http://www.dianaslubna.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo ludzi tego nie bierze pod uwagę, ale bardzo często używane suknie ślubne są w świetnym stanie i można w ten sposób zaoszczędzić mnóstwo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepsze ceny i najlepsze podejście do klienta! :) https://www.facebook.com/Suknie-%C5%9Alubne-Kamila-Wojtkowiak-245974055447576/?fref=ts www.kamilasuknie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się bardzo podobają suknie Emmi Mariage, zobaczcie na kolekcję 2016 - http://emmimariage.pl - piękna! :) Cenowo moim zdaniem wypadają korzystanie, jak na taką jakość. Odszyte są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym salonie http://emmimariage.pl/ faktycznie ceny są bardzo OK, biorąc pod uwagę jakość, jaką oferują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie Ślubne Atelier OrOr? Oni są w śródmieściu Wawy, na Mokotowskiej. Moja siostra uszyła sobie u nich cudną suknię wg własnego pomysłu (odpowiednio zmodyfikowanego przez fachowców). Kiecka niepowtarzalna i w dobrej cenie! Myślę, że warto tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też szyłam sukienkę zarówno ślubną, jak i poprawinową i byłam bardzo zadowolona. Cena znacznie niższa niż w salonach. Poza tym w salonie nie mieli dokładnie takiej jak chciałam, krawcowa uszyła mi wymarzone kreacje. Polecam wszystkim z własną wizją i niezbyt grubym portfelem:). W moim przypadku cenę sukienki podnosiły koronki na obu sukienkach, ale i tak cena była niewspółmiernie niska w porównaniu do sukienek z prawdziwej grubej koronki w salonach. to moja sukienka porawinowa. W pasie jeszcze miała wstążkę w kolorze pudrowego różu, zawiązaniu w śliczną kokardę nad biodrem. https://www.facebook.com/Mama.Mi.Ja17/photos/pb.861337280591645.-2207520000.1455540483./862363447155695/?type=3&theater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nawet nie wiedziałam, że na Mokotowskiej jest atelier sukien ślubnych. A mieszkam niedaleko! Dzięki za cynk, muszę siostrze podpowiedzieć, żeby do nich zajrzała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też slyszalam dobre opinie o tym Atelier Slubnym na Mokotowskiej. Piękne kreacje szyją, nawet dla gwiazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Sprzedaję suknie ślubną. Cena do negocjacji. Przynosi szczęście. Prezentuje się pięknie i jest bardzo wygodna! Polecam i pozdrawiam! Zainteresowane przyszłe Panny Młode zapraszam na stronę - Link do sukni : http://allegro.pl/show_item.php?item=6051741053 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaMizura
mi się spodobało kilka sukienek w madonnie ale ceny 5-6 tys więc się wahałam. otworzyłam GOOGLE MAPS, wpisałam "komis sukien ślubnych", zaczęłam od tego który był dla mnie najbliżej (mieli dobre opinie). okazało się że był to pierwszy i ostatni przystanek objazdu :) mieli sporo ładnych sukienek w tym jedna z madonny , nie identyczna ale prawie taka sama jak z tych co mi się podobały (chyba wcześniejszy rocznik?) - zapłaciłam 1500zł. same oceńcie czy warto się rozejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewvczyny, a na Mokotowskiej w tym Atelier to można też wypozyczyć, czy tylko uszyć? Bo ja bym chciała wypożyczyć. Szkoda mi pieniedzy żeby szyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zirytowana
A mnie cholera wzięła na traktowanie w salonach ślubnych! W jednym opryskliwa babka, która zachowywała się tak, jakby jej suknie były ze złota. W drugim już jak najbardziej ludzkie podejście. Aż musiałam spuścić pare z tych wszystkich emocji i napisałam co nieco na swoim blogu o tym, jak wyglądały poszukiwania sukni ślubnej. Jak chcecie, to zachęcam do lektury, bo nie tylko cena sukień ślubnych jest ważna, ale też traktowanie przyszłej panny młodej w takich salonach! - http://celownik.net/wyprawa-po-suknie-slubna-czyli-wzwody-ciule-i-tycie/?utm_source=forums&utm_medium=comments&utm_campaign=slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny sukien ślubnych są rzeczywiście zawrotne. Ciężko znaleźć coś co kosztuje mniej niż 3 000...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×