Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdzierstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cholera mnie bierze na ceny sukien slubnych

Polecane posty

Gość gość
nie wszystkie suknie sa takie drogie, trzeba poszukac w internecie! Pamietajcie tez ze rajstopy, ktore kupicie musza byc bardzo solidne. znajdziecie je w www.consay.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze! Met-Bud Konstrukcje Stalowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne suknie widziałam w salonie Młoda i Moda w Warszawie. Na prawdę piękne choć dla mnie trochę drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra szyje sobie piękna suknię, idealnie do niej pasuje i kształt i ozdoby. Podpisała umowę w ślubnym Atelier na Mokotowskiej, ma tyle przymiarek ile trzeba, to slubu zaczeła sie odchudzać, więc krawcowe też to uwzgledniły. Wiec są w warszawie fajne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z tym, że suknie są przedrożone, tak jak wszystko z nazwą "ślubne" albo "weselne". Ja sama kupiłam używaną sukienkę za niewielką kwotę i byłam z niej bardzo zadowolona. W końcu była używana tylko raz, a poprzednia właścicielka drogo za nią zapłaciła w salonie. Takie sukienki, z takich materiałów, nie zużywają się tak szybko, chyba, że po ślubie ktoś funduje sobie sesję zdjęciową na łonie przyrody. w każdym razie teraz ja odsprzedaję sukienkę ślubną, również za niewielką kwotę. Niech służy innej i niesie szczęście dalej w świat ;) http://charytatywni.allegro.pl/suknia-slubna-i3437965

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ślubnym Atelier na Mokotowskiej można tez wypożyczyć piękne suknie. Wychodzi taniej niz kupienie, a suknie sa naprawdę śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jest trochę przesady w tych cenach to fakt, ale jak się poszuka to można znaleźć ładną, niedrogą suknię no albo też sobie wypożyczyć, ja akurat kupiłam, ale nie straciłam majątku a jak zobaczyłam suknię piemont z kolekcji furia u nich http://salonslubnybianka.pl/kolekcje/furio/ to widziałam że muszę właśnie w niej pójść do ołtarza i czułam się cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suknia sukni nie równa, ale ja tez nie lubie przepłacać. Jak ktoś jest ze śląska to polecam to miejsce http://mariizeni.pl Dobrze się czułam w fasonach tej projektantki w końcu jednak zdecydowałam się na szycie mojej jedynej, unikatowej bazując na tych, które przymierzałam. Projektantka doradziła mi jaki fason i tkaniny wybrać, mogłam sama dobrać koronkę i dodatki, dzięki czemu mam pewność, że nikt już takiej miał nie będzie. Nie czuje żebym przepłaciła, zapłaciłam niecałe 2500zł i będę mieć co chce i jakość jaką chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam w necie. Zaplacilam 190 € z przesylka. Bylam sie, ze jakosc bedzie fatalna. Okazalo sie ze jest lepiej niz ok. Do slubu mam jeszcze 5 miesiecy sukienke zamowilam mniejsza o numer bo planuje schudnac. Ale kiecka okazala sie dobra wiec pewnie bede ja zmniejszac... sukienka jest szyta, nowa. Ale nie dam strony bo bedzie reklama. Zobaczymy jak sie kiecka bedzie trzymac na weselu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szyje suknie z jedwabiu i zapłaciłam 3500zł - suknia od projektantki Marii Zeni- z Bytomia. Jestem zachwycona, za taką jakość warto zapłacić. W innych salonach za suknie w podobnym stylu zyczyli sobie 4500zł wzwyż. Nie musiałam wybierać jedwabiu wtedy bym wydała 1000zł mniej, ale ślub mam w sierpniu i wolę mieć sukienkę uszytą z naturalnych tkanin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniamala
proszę o pomoc! a raczej o radę! Strasznie mi się podoba ten sweterek w kolorze pudrowego różu http://allegro.pl/sweterek-slubny-elegancka-narzutka-i6673525988.html?reco_id=a38e9a98-d731-11e6-828e-027c772b39aa&ars_rule_id=201 ślub mam w marcu więc upału nie będzie a naszym kolorem tematycznym jest właśnie pudrowy róż. Pasuje do sukienki? Moim zdaniem jest fajny, przypomina ślubny Kate Middleton, ale jestem w kropce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety dziewczyny cena sukni ślubnej nie jest tania, mi z pomocą przyszedł mój serdeczny przyjaciel jakub, pokazał mi ze w internecie przy odrobinie szczescia mozna zarobić. dzieki grą w kasynie online zarobiłam na swoją wymarzoną suknie slubną. Spróbujcie same: http://freeslots77.com/pl/kategoria/darmowe-automaty-novomatic-online-do-gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo trzeba dobrze szukać, to i znajdzie się coś nie w kosmicznej cenie. Ja polecam olsztyński salon http://magdalena.olsztyn.pl/ Suknie mają piękne i duży wybór, a i można dostać tańszą z ubiegłego sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie bierze cholera,a mnie tylko pedaly biora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie panny młode! biore slub pod koneic roku i zaczynam rozgladac sie za sukienka! co modne, dokad isc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamówiłam sukienkę w http://lefroufrou.pl/ - jest piekna! jestem nia totalnie zachwyconba i z calego serca polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mientkako
W takim razie zawsze mozna wypozyczyc :) np. u Violi Piekut (ja tam wypozyczalam wlasnie) za wypozyczenie placi sie tylko 60% kwoty. Jest to do zaakceptowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbra_streisand_28
ja tam kupowalam u Violi Piekut i mimo ze to nie jest niszowy salon, to nie narzekalam na ceny. moze "smiesznie niskie" nie byly, ale umowmy sie - to (prawdopodobnie) jedyny taki dzien w zyciu, mozna troche zainwestowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też od Violi, ale ja wypożyczałam, bo mieli pcję za 60% ceny, a suknie faktycznie rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×