Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdzierstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cholera mnie bierze na ceny sukien slubnych

Polecane posty

Gość gość
poszukaj może na www.gdziewesele.pl tam mają też salony sukni ślubnych, naprawdę duży wybor i różne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jestem krawcową. Szyję suknie ślubne i wieczorowe na zamówienie. Szyję na miary tańsze jak u sklepach sukienki przy podobnej jakości. Wysyłam za pobraniam. Moje prace są na Facebooku : Anna Dychok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna p
ja uszyłam sama jakiś czas temu i bardzo tanio mnie to wyszło trzeba znaleść tani i dobry materiał w Warszawie jest pare sklepów ja byłam w tiffany na grzybowskiej 16/22 a moja krawcowa z retro me nie wzieła duzo 1000zł i była gotowa strona www.tiffany-materials.com i retro me 609 807 037 może komuś pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No choroba bierze wszystkich...ja szukałam bardzo długo wszyscy mnie pomagali z rodziny, straszna lipa ale po długim poszukiwaniu znalazłam tę stronkę, najpierw na allegro, następnie ich stronę. W Stawiam bo się może komuś przydać. Trzeba czekać troszkę ale warto, moja suknia retro jest na wypasie e tak to ujmę.pozdrawiam kobietki (no stresssssssss.) www.supermodne.yum.pl to nie reklama tylko pomoc, ah no i przystępne ceny.Szyte na miarę, wiec nie trzeba z u.s.a. targać ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wybierze się model z poprzedniego sezonu to i sporo taniej będzie! Ja w ten sposób kupiłam sukienkę w salonie Magdalena w Olsztynie http://magdalena.olsztyn.pl/ i super jestem zadowolona z tego wyboru. Kiecka piękna a co mnie obchodzi z którego sezonu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena Olsztyn widze, ze piekne suknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz sukni ślubnej w przystępnej cenie to warto zajrzeć na stronę tego salonu sukien www.lovecms.pl. Wiele moich koleżanek kupowało tam suknie ślubne i były bardzo zadowolone z ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dla odmiany bez reklamy. Kiedyś znajoma chciała sobie uszyć suknię ślubną. Krój był bardzo prosty. Poszła do krawcowej, której musiała wciskać kit, że to zwykła sukienka a nie suknia ślubna, bo (UWAGA!) za ślubną krawcowa liczy sobie 2 razy więcej. Czy ktoś to k***a rozumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta sama praca, inna płaca. Fajnie. Jak to nie jest żerowanie na narzeczonych to nie wiem, co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beautyone
ślub bierze się raz w życiu, więc najważniejsze by suknia była piękna i dopasowana do panny młodej no i żeby się w niej dobrze czuła :) ja swoją szyję u Violi Piekut, polecam ;) cudne suknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo rozumiem. Chcesz tanią to zamów w necie ale odkup od kogoś. W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white_girl
To teraz jest dobry moment na kupno sukienki ! Bo u Violi Piekut w atelier na Okrzei są sukienki -70 % z kolekcji 2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka025
Cześć wszystkim! Zwracam się do Was o poradę. Ślub jest zaplanowany na wrzesień 2019. Odwiedziłam kilka salonów sukien i znalazłam sukienkę, która naprawdę mi się podoba. Problem jest w tym, że sierpień/wrzesień nie ma mnie w Polsce, a końcem września/początkiem października w salonie zmienia się kolekcja, więc decyzję o jej zakupie musiałabym podjąć w lipcu. Z tego co pytałam suknia nie jest szyta tylko sprowadzana, więc byłby multum czasu na wprowadzenie ewentualnych poprawek. Co radzicie? Zdecydować się, czy może czekać na nową kolekcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtol112
Nie przesadzajcie, trzeba tylko lepiej popatrzeć. Moją suknie szyła krawcowa i nie wyszło tak dużo. Tu macie stronę jak coś https://salonhonoratka.pl szybko i fachowo a suknia jest przepiękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lADY SLONCE

CHOLERA MNIE BIERZE NA SPOSOBY PLATNOSCI

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×