Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sfinks84

Gdzie poznać fajną dziewczynę

Polecane posty

freches, również spotkałem się z opinią aby nie szukać na siłę a jedynie tworzyć sobie okazje. Bądź istniejące wykorzystywać. Także ja nawet tych wszystkich tańców, szkół językowych nie traktuję jako szukania na siłę, a raczej sposobu na popularne "wyjście do ludzi", ludzi trochę z innej bajki niż środowisko zawodowe. Pamiętaj też, że i tak jesteś w lepszej sytuacji bo to facet musi o Ciebie zabiegać a nie odwrotnie, tak ten świat zdaje się jest urządzony. I dziękuję za życzenia, z pewnością mogę tego samego życzyć i Tobie. Szkoda jedynie, że nie zostawiłaś maila, bo moglibyśmy sobie czasem pogaworzyć o życiu, kiedyś - pomiędzy pracą, kursami tańca a szkołą językową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqu-qu
Ja jestem w takiej samej sytuacji ;) w pracy dużo młodsi ode mnie, w dodatku przeprowadziłam się do innego miasta i nawet zwykłych znajomych nie mam, co tu mówić o facecie ;) poszłam na studia podyplomowe, ale tam większość dziewczyn... Dobrze się czuję z samą sobą, ale jednak brakuje tej drugiej osoby ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freches
sfinks84 to raczej Ty jako facet masz większe pole do popisu, ale nie ma sensu się licytować kto ma gorzej - ew. mailowo :) Właściwie to może nawet jedziemy na tym samym wózku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freches i sfinks, zostawże któreś maila a nie się patyczkujecie:P No ja nowych pomysłów nie mam gdzie moglibyście kogoś spotkać, co ma być to będzie. Na pocieszenie powiem, że jestem młodsza, poznaję samotnych w moim wieku i jakoś na nic poważniejszego się nie zanosi;) Niektórzy po prostu mają takie szczęście. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aqu-qu, Wilczyco czytając Wasze opinie zaczynam mieć wrażenie, że otacza mnie pełno wolnych kobiet... Życzę Wam i wszystkim pozostałym czytelniczkom abyście kolejne święta spędziły z facetem u boku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wymieniliście się w końcu mailami? DLaczego? A już myślałam, że byłam świadkiem początku miłości na kafe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latte, prześledź proszę kiedy napisałem ostatnie odpowiedzi. Przecież w 1 dzień nie da się wymienić wielu wiadomości... Zresztą jak pisałem wcześniej publiczne forum nie jest dobrym miejscem aby zbytnio wdawać się w szczegóły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merfi_85
Witam wszystkich. Widzę że wszechogarniającym problemem staje się poznanie normalnej osoby z którą można było by się spotka, porozmawiać, pośmiać się i wziązać z nią nadzieję. Nie wiem co się dzieję w tych czasach, żeby tak ciężko było poznanie drugiej osoby. Fascynacja, bycie dobrym człowiekiem nie uprawnia w dzisijeszych czasach człowieka do niczego co z pozoru staje się absurdem gdy się spojży na ludzi tzw. degeneratów którzy znajdują sobie drugą połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam marudzenie
niestety jest to ogromnym problemem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy już ktoś to napisał, ale kafe to chyba najgorsze miejsce na poznawanie fajnych dziewczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ponieważ, 90% dziewczyn na forum szuka księcia z bajki, reszta ruchacza, ja mam to szczęście, że trafiam na te 10%, zakładam, że wiesz o czym piszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzasz
z pewnego źródła wiem że i na kafe porobiły się związki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy szuka czegoś innego. Ważne aby właściwie sobie poszukujący odnajdywali swoje szczęście, jakiekolwiek ono jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzasz
szczęście - miło powiedziane :) a czym jest szczęście dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oberżynka81
a gdzie poznać fajnego faceta ?????? czy są jeszcze fajni wolni normalni bez nałogów ? sie pytam ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przesadzasz", PrzemierzamPolaLasy Chcecie pewnie abym przywołał kilka sytuacji, które decydują o szczęściu. A tak się nie da. Wciąż go szukam, bo czy szczęściem jest coś czego po czasie już tak nie odbieramy? Jest wtedy gdy trwa. Mamy zatem szczęścia krótkotrwałe - udana rozmowa, przyjemny spacer z kimś kogo obecność przy nas przyprawia nas u uśmiech, ciekawa książka / film, seks, dobra kolacja, niespodzianka albo piękna pogoda za oknem, któregoś dnia - tuż po obudzeniu. Szczęście im trwa dłużej tym lepiej, szczęście to życie, pozwalające na realizację i doprowadzanie do tego co opisałem powyżej. Jak najczęściej i jak najdłużej. Do wielu z tych rzeczy jak nie większości potrzebna jest druga osoba. oberżynko Bez nałogów - o to akurat nietrudno. Fajne osoby zaś- rzadko bywają wolne. Znajdują drugą połówkę albo zamkniętą paczkę znajomych bo przecież to oni są tym co także wpływa na "normalność" oraz "fajność" tych osób, ich rozwój. Kółko się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez pokolenie - 85
Sfinks, przeczytalam Twojego ostatniego posta i mi się łezka w oku zakęciła. Jeszcze niedawno tak miałam. Wspólne spacery, kino, rowery, czasami nocowanie u siebie, małe i większe szaleństwa. Wspólne plany na przyszłość, moja rodzina go lubiła i vice versa. Super kochankowie i przyjaciele, bo dla mnie to jest właśnie miłość - przyjaźń połączona z pożądaniem. I co? I bańka niedawno pękła. Zauroczył się w koleżance z pracy. I poświęcił naszą małą stabilizację jakiemuś bliżej nieokreślonemu, niepewnemu uczuciu. Powoli dochodzę do siebie, robię sobie małe przyjemności. Choć trudno, to staram się otwierać na innych ludzi, ale jak na złość - wszyscy normalni zajęci. Podobam się mężczyznom, ale co z tego, jak mają obrączkę na palcu? O nie, nie, tego już za wiele. Fajni faceci, piszcie gdzie można was spotkać, a na pewno się tam zjawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"też pokolenie 85" Pamiętaj to co było dobre albo zapomnij wszystko. Nie rozdrapuj i żyj dalej. Szczęście nie zdarza się raz i nie jest dane raz na zawsze. I znajdziesz innego, lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mefri_85
Widać że wszyscy mamy podobne problemy ze znalezieniem tej odpowiedniej drugiej bliskiej sercu nam osoby. Ale słuchajcie czy nie można zrobić coś więcej niż tylko pisanie! czy nie stać nas na więcej! przecież jesteśmy ludźmi którzy mają swoje uczucia! zróbmy coś aby sprawiło nam to radość oraz żebyśmy byli zadowoleni z siebie że zrobiliśmy coś dobrze. Po prostu jeżeli ktoś jest normalny lubi rozmowy, romantyczne chwile i chce się poznać tak na serio podaję swoje gg 2773678 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, oj tam!;) Wcale nie przesadzam. Liczyłam właśnie, że nie będziesz opisywał szczęśliwych cudów niewidów;). Ja tam wierzę, że jak się człowiek nauczy wyłapywać małe powody do radości, to będzie szczęśliwy. Bo przecie nawet w wielkim błocie można wynaleźć okruszki złota:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorący Ubek
Najfajniejsze są w burdelu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×