Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sfinks84

Gdzie poznać fajną dziewczynę

Polecane posty

Pffff, prawdziwi mężczyźni nie chodzą po burdelach i nie płacą za seks. Prawdziwi mężczyźni rozkochują w sobie kobietę, budują więź i sprawiają, że nie chce ona od nich odchodzić:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwi mężczyźni rozkoch*ją w sobie kobietę, budują więź i sprawiają, że nie chce ona od nich odchodzić zgadzam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stockholm stad
przemierzam pola-dosyć infantylne spojrzenie na świat... I jak autorze? Podejrzewam, że nastąpił wysyp maili jak grzybów po deszczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyalienowany
to się dołączę, też samotny i "poszukujący" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stockholm stad
ale żeby od razu wyalienowany? Mało przyciągające, tudzież pociągające;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stockholm stad
Mam ochotę na coś słodkiego! Muffin mi się marzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stockholm, Gdybym powiedział, że mam zapchaną skrzynkę, bardzo bym się pomylił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stockholm stad
Nie prowokuj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stockholm stad
Skoro nie musicie odpowiadać na propozycje matrymonialne to który mi skoczy po tego muffina? Niedomyślni tak swoją drogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Infantylne spojrzenie na świat? A to dlatego, że wierzę, że znajdę faceta, który nie będzie chodził na dziwki? O tempora, o mores! Świat schodzi na psy, skoro to jest coś nadzwyczajnego i występuje tylko w bajkach dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stockholm stad
Już się tak nie oburzaj, chodziło mi przecież o to stwierdzenie: "Prawdziwi mężczyźni rozkoch*ją w sobie kobietę, budują więź i sprawiają, że nie chce ona od nich odchodzić ." Rozkochiwać kobietę, dobre sobie. Rozkochiwać to może jakiś fircyk, czy inny don juan. Do tego trzeba dwojga, a nie jakichś gierek. Chociaż z drugiej strony niektóre kobiety lubią być traktowane właśnie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Rozkochiwać kobietę, dobre sobie. Rozkochiwać to może jakiś fircyk, czy inny don juan. Do tego trzeba dwojga, a nie jakichś gierek. Chociaż z drugiej strony niektóre kobiety lubią być traktowane właśnie tak...' Trochę wiary w siebie:). Uważasz, że nie masz wystarczająco wiele zalet, charakteru i uroku osobistego, by rozkochać w sobie kobietę? Nie mówię, że to ma być jednostronne działanie. Ja tam nie umywam rąk od wzajemnej adoracji;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez pokolenie - 85
A ja mam wrażenie, że faceci są teraz bardziej babscy niż kobiety. I to kobieta ma za zadanie rozkochać w sobie mężczyznę :o Ot, takie moje obserwacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez pokolenie - 85
Tyle że żadne tam sztuczne równouprawnienie nie zmieni płci naszego mózgu. W ramach eksperymentu próbowałam kiedyś walczyć o faceta, i już wiem, że to nie tędy droga. Było mu miło i tyle :) Chodzi o to, żeby było fifty-fifty - żeby żadna z osób nie czuła się wykorzystywana, albo że daje za dużo. A i za równouprawnieniem nigdy nie byłam :o Kobiety same sobie uwiązały tym pętlę na szyi, bo obowiązków im tylko przybyło. Kiedyś kobiety zajmowały się tylko domem i dziećmi. Teraz jeszcze muszą pracować + to co kiedyś. Do dupy z taką sprawiedliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolna.panna987654321
SFINKS, a czym sie zajmujesz na codzien, jestes po studiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze, napisz skad jestes
nikt Cie po tej info nie rozpozna, a to ulatwi sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez pokolenie - 85 zgadzam się, powinno wszystko być 50/50 a nie tylko w jedną stronę... ja generalnie mam ten problem, że brak mi pewności siebie, żeby tak zagadać do jakiejś:( no i trochę nieśmiały jestem w tych sprawach :) no ale muszę zacząć z tym walczyć :O a poza tym na kilko lat wypadłem z obiegu i już nie wiem jak to jest flirtować i podrywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie walczyłam o żadne równouprawnienie:(. Wcale nie czuję się gorzej będąc kobietą i wykonując swoje kobiece obowiązki. Taki porządek mi się podoba. Ale pewnie niedługo to trzeba będzie z łukiem na polowanie biegać;). A co do podrywu i wypadania z obiegu - trzeba ćwiczyć i nie poddawać się:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppl kim jestes z wykształcenia
i czy pracujesz w zawodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie... A może pozwolicie mi jednak nie uchylać tego rąbka tajemnicy? Pracuję na stanowisku specjalistycznym, technicznym, aczkolwiek rąk sobie nie brudzę. I tak - pracuję w wyuczonym zawodzie. A czym Wy się zajmujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypoczynek standardowy. Spacer, czasami rower ewentualnie basen. Kino, coś do poczytania - głównie czasopisma. Oczywiście w dużej mierze zestaw TV+komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za malo danych....napisz jakiego typu kobieta cie interesuje....jak ma wygladac, jake ma miec zainterowania, i czy ma to byc dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×