Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Tzotzo

Jaki nie drogi hotel polecacie w Krakowie?

Polecane posty

Gość arleta32
Jeśli chodzi o hotel w Krakowie w centrum to popatrz sobie na ofertę hotelu Royal. Tutaj http://www.hotelewam.pl/510-hotel-royal-krakow.html masz namiary na nich. Hotel ma konkurencyjne ceny i doskonałą lokalizację. Myślę, że spełni Twoje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaMąk
Jeżeli chodzi o Kraków to polecam Q Hotel Kraków - nie jest to jakiś hostelik ale porządny hotel gdzie goście są najważniejsi. Byłam tam już 3 razy i zawsze jestem zachwycona. Profesjonalizm, genialna kuchnia. Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można na stronie www.meteor24.pl poszukać noclegu. Jak jechałem niedawno do Gdyni do teatru muzycznego to szukałem hostelu żeby się zatrzymać na jedną noc i właśnie tutaj udało mi się znaleźć prawie że przy samej plaży za rozsądne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie jest bardzo dużo hoteli i na pewno jest w czym wybierać. Ja często tam jeżdżę służbowo i mam już sprawdzony hotel Galicya na Rzemieślniczej. Bardzo dobrze się tam czuję, ma fajną lokalizaję, do rynku i na Kazimierz niedaleko, ale też w spokojnej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie hoteli jest więcej niż kiosków ruchu;) Ja ostatnio jak byłem z żoną na dłuższy weekend to mieliśmy pokój w Hotelu Delta. Dobrze prowadzony obiekt, nie mam zastrzeżeń. Mieliśmy śniadania codzienne rano, był bufet w systemie stołu szwedzkiego, bardzo urozmaicone menu, a moja żona akurat wielu rzeczy jeść nie może, także mogła sobie dobrać to co jej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz sobie przeglądam w necie domki do wynajęcia w Bieszczadach na jesień i najwięcej ofert widzę że jest na www.meteor24.pl . Tutaj rzeczywiście jest z czego wybierać – domki w całych Bieszczadach rozsiane, w różnych cenach i wielkościach, więc prawdopodobnie do którejś z tych ofert ostatecznie podbiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fazia
Niedrogi i z ładnymi (czystymi) pokojami stoi na Lipińskiego (hotel Panorama). Mają bardzo smaczny szwedzki stół i pomocną obsługę. Idealny na weekendowy wyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana w Krakowie

Ja mogę polecić hotel Best Western Premier. Bardzo fajnie spędzam tam czas. Przemiła obsługa i dodatkowo mają pyszne śniadania. W pokojach jest sejf i klimatyzacja. Jest bardzo czysto i mają fajny basen. Zawsze jeździmy tylko tam :) Cena jest dobrze dobrana do tego co tam się zastaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Bardzo lubię jeździć do Krakowa, ale jest tam bardzo dużo ludzi. Dlatego nigdy nie nocuje w centrum, ale raczej dalej aby móc też odpocząć. Bardzo polecam w takiej sytuacji pojechać do hotelu pod kamykiem. Bardzo klimatyczne miejsce, które dodaje dużo energii. Bardzo ładna okolica 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina
Dnia 9.12.2019 o 14:43, Gość Gosia napisał:

Bardzo lubię jeździć do Krakowa, ale jest tam bardzo dużo ludzi. Dlatego nigdy nie nocuje w centrum, ale raczej dalej aby móc też odpocząć. Bardzo polecam w takiej sytuacji pojechać do hotelu pod kamykiem. Bardzo klimatyczne miejsce, które dodaje dużo energii. Bardzo ładna okolica 

Ja jetem fanką hotelu Pod Kamykiem. W tamte okolice jak jadę wybieram zawsze to miejsce. Bardzo mili ludzie i piękna okolica. Uwielbiam ich podgrzewane podłogi w łazienkach, zwłaszcza zimą.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woalka

obczaj sobie ceny w best western efekt express. fajny hotel. bardzo klasyczny, ale z wysokim standardem i fajną obsługą. ja tam spałam dwa razy i zawsze byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Ja polecam Best Western Premier. Bardzo fajny hotel z basenikiem. Można odpocząć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z komentarzem wyżej. Hotel Best Western Premier jest świetnym hotelem w Krakowie w bardzo dobrej lokalizacji. Byłam tam już parę razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zgadzam się z komentarzem wyżej. Hotel Best Western Premier jest świetnym hotelem w Krakowie w bardzo dobrej lokalizacji. Byłam tam już parę razy.

też polecam ❤️ byłam dwa razy i hotel bardzo przypadł mi do gustu, nawet mój mąż być zachwycony, a jego aprobata wyraża więcej niż tysiąc słów XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Best Western Premier - sprawdzone miejsce polecane  przeze mnie i moich znajomyh, którzy równiez tam nocowali 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×