Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mariiika

Mam słaby humor od rana

Polecane posty

Gość i co mam myslec
tez jestem dda ,ale jakos nigdy nie polaczylam tego z tym ze tak strasznie potrafi mnie zdolowac ,jakis glupi tekst ze tak wszystko do siebie biore.moze to dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem DDA!! Ja mam 6 kotów w domu, ale tylko 3 sa moje, reszta to bidki zabrane z ulicy i szukam im nowych domków! Amstaffy nie sa groźne, tzn sa w nieodpowiednich rękach. a tak to psiaki pełne miłości, z reszta ta rasa została stworzona do walk z psami, na ringu byli z nimi ludzie nie miały prawa zr5obic nic człowiekowi. Potem ludzie je spaczyli. To co jak bys Argentyna zobaczyła, to taki amstaff tylko 2 razy większy hehe. No nie żyje sie łatwo kiedyś było inaczej, kiedyś sie nie kłuciliśmy, tylko my odkąd zamieszkaliśmy razem zyjemy jak przedtem jak bysmy nie mieszkali razem, on sie niczym nie przejmuje, obiady nawet rzadko je w domu raczej na miescie... a ja gotuje bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaz nie wiem czy napewno jestem DDA. Mam ojca alkoholika ale nie mieszkał z nami od 5 roku zycia mojego od 9 roku zycia go nie widziałam wcale na oczy nie wiem co sie z nim dzieje. cięzko mi rpzez to, przez to mam dziwne układy z mężczyznami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co mam myslec
moj ojciec pil az umarl od tego picia ,ale to byl dobry czlowiek tylko chory .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jeszcze zyje podobno, tylko mi zostało tłuczenie się po sądach żeby odzyskac alimenty których nigdy nie płacił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze ze ja też lubie się napic, nie popadam w jakies ciągi czy coś, lubie isc na impreze ale lubie tez sama wieczorem drinka wypic czy wino .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikalinka!!!
Matko....widze, że więcej nas łączy niż tylko zły humor:) 6 kotów...dwa psy - kurcze takie mały ogród zoologiczny tam masz widzę:))) Powiem Ci, że sytuacja z ojcem ma na pewno ogromny wpływ na Twoje relacje z facetami....ja mam to samo...wyszłam za mąż mając dopiero 27 lat - bo całe czas szukałam kogoś kto nie pije alkoholu..znaczy wódki - naprawdę!!!Jak tylko widziałam, że facet nadużywa alkoholu - odchodziłam....jak tylko widziałam, że facet źle sie do mnie odnosi, obraża mnie - wyzywa - odchodziłam...gdy np nie liczył się moim zdanie - odchodziłam, gdy kazał mi się tłumaczyć, gdzie byłam, co robiłam - odchodziłam - i chociaż mocno kochałam - miałam przed oczami obraz mojego ojca po 30 latach małżeństwa i odchodziłam!!! No i poznałam M:))) To że jesteś nerwowa, kłótliwa, bierzesz wszystko do siebie, masz niskie poczucie własnej wartości, byle pierdoła potrafi wyprowadzić Cię z równowagi - DDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze to mam DDA! Kocham zwierzęta. Ja zawsze szukałam starszych partnerów żeby zastąpili mi ojca chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie miłe kobiety jak przyjaciółka skacze po mnie jak po trampolinie?Czy chce być adorowana.? przecież nie mogę sie tak zaangazować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za zespół psychofizyczny DDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikalinka!!!
I co mam myśleć Przykro mi z powodu ojca Mój nie jest dobrym człowiekiem - fakt pracował, dawał na jedzenie...na szkołe - ale po pijaku bił, wyzywał - Kurcze ja też jak ide na imprezę to lubię się napić!!czasami nawet zaliczam urwanie filmu - ale następnego dnia nie ruszę alkoholu - i mam spkój na kilka miesięcy - ale mój brat np - wdał się w tatusia - jeszcze nie bije tej swojej zony po alkoholu - ale na mamę już się rzucił z łapami:((( Masakra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiedziałem.Nie nigdy takich sytuacji DDA nie miałem w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awanturuje sie bez powodu,robi mi wstyd w miejscach publicznych.Jak to mam tłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikalinka!!!
A skacze w szpilkach czy na bosaka:) No ja tez awsze szukałam starszych - takiego co by się mną zaopiekował - a jednocześnie miałam ogromne poczucie tego, że musze być samodzielna, samowystarczalna!!! Do tej pory tak mam!!!nie umiem przyjmowac prezentów bo traktuję jej jak jałmużnę:((najlepiej czuję się jak coś kupuję sobie sama!!!mam wtedy poczucie, że jestem taka silna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na drugi dzień lubie piwko na klina wypić, do tego moge imprezowac co weekend cały weekend, w tygodniu jakies winko w domu czy piwo do tv, ale po alkoholu jestem spokojna itp. Ale moge nie pić, jak nie mam ochoty to pije tylko cole ze znajomymi nie mam parcia ze musze się napić, lubie ale nie musze. Potrafie sobie odmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w wieku 18 lat byłam samodzielna wyprowadziłam się od mamy i jej stukniętego partnera, pracowałam, studiowałam, ale zawsze mi czegos w tym zyciu brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikalinka!!!
A że tak skacze - myślałam, że to jakaś gra erotyczna:) A może poświęcasz jej za mało uwagi????może oglądasz się za innymi babami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku a ty czemu masz słaby humor? Opowiadaj!! A koleżanka może się zakochała w Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikalinka!!!
szary motyl wracaj:) Nie zuważyliśmy:)))co Cię gryzie??? Ja do dzisiaj boję się własnego ojca:((Boję się z nim na powazne tematy rozmawiać!!!JA jak wróziłam po studiach do mojej miejscowości to chciałam się wyprowadzić..ale nie miałąm pracy, kasy - ale znalazłam - popracowałam - odłożyłąm trochę...i pewnego dnia się spakowałam.i wyszłam...przez rok mnie nie odwiedził!!!!Matko jaki ja miałam spokój!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ,nie oglądam sie za innymi kobietami.Jestem jej wierny.Mimo tego szaleje z wściekłości.Byle głupstwo i wrzeszcy jak opętana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak chyba tylko w twoich
Myslach Foce jesteś w porządku . Nie wierzę w to co mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×