Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KarolinaaaG

Wielkie Przygotowania do PORODU w marcu 2012 !

Polecane posty

Powiedziała że jak wyleci mi więcej niż szklanka to mam przyjechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie 2w1 ;) Dziewczyny juz niedlugo..damy rade... Ja wczoraj wysprzatalam chate,wzielam goraca kapiel i co?i nic..synek ma mnie w nosie. Najlepsze,ze jutro jest najwazniejsze swieto w Irlandii-Dzien Sw.Patryka..ciekawe czy moj synek sie zdecyduje przyjsc na swiat w taki dzien..w koncu jakby nie bylo bedzie Irlandczykiem. Drugi synek siedzi przytulony do mnie,wcina ogorka kiszonego i oglada bajki.. Mnie sie nic nie chce i robic nic nie zamierzam..skoro i tak to nie dziala,to juz wole zostac na kanapie z nogami do gory-moze beda chociaz troche mniej spuchniete.. Pogoda do d..Leje od nocy..Niby w przyszlym tyg ma byc slonce..ale uwierze jak zobacze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi ja jestem 2w1 Noc przespana i wypoczęta jak nigdy. Mogę przenisić góry. Anka ja do tego samego wniosku doszlam ze juz nie ma co się napręzac z tym sprzataniem, juz kilka dni temu machnęłam ręką i powiedzialam ze nic nie robie.Po takim sprzataniu to ja jestem padnieta a maly nadal w brzuszku. Co do pogody to u mnie tez pada drobny deszczyk..zamierzam isc tylko do tesco pozatym bede relaksowac się. :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja z kolei nawet do sklepu nie pojde..Pieszo za daleko i w drodze powrotnej ogromna gorka do pokonania-ciezko pod nia podejsc i bez brzucha..A samochodu nie mam,bo pozyczony..Tak wiec jestem skazana na siedzenie w domu.. Wlasnie sobie leze na kanapie i zastanawiam sie co by tu skonsumowac :P Jak urodze to mam tyle rzeczy do zrobienia,ze szok..Musze m.in wybrac sie z synkiem do sklepu i kupic mu butki na wiosne,skarpetki,kapcie i ogolnie troche ciuchow..a z nim to orka na ugorze..awantura zaczyna sie juz od wejscia do sklepu,bo to typowy facet i jak widzi ciuchy to juz nie chce wejsc..heh Za to po spozywcze zakupy uwielbia chodzic,pomaga mi wtedy i wrzuca do wozka co potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka1978
Jestem ciekawa która pierwsza pojawi się na porodówce. Jak można oszacować czy wyleci szklanka czy mniej wód płodówych? Mam jutro termin ale jakoś nie wierzę że się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie wiem:( chyba sobie jąmuszę przykleić.... bo sączą się delikatnie.... a nie wiem ile tego naprawde jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili moze pozycze ci nocnik mojego synka,co?Usiadziesz sobie na nim i potem bedziesz wiedziec ile polecialo ;P Bez sensu mowienie,ze masz przyjechac jak wyleci wiecej niz szklanka..ciekawe jak masz to zmierzyc.. Ide obiad podgrzewac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
mnie czeka sprzatanie po remoncie nie wiem czy ja to ruszy;) mojej babci sie sniłam a ona ma czasem prorocze sny wiec moze urodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe przydało by się:) ja naprawdę zwariuję.... dlaczego ten pęcherz nie pęknie do ońca i nie wyleci więcej tylko się sączy... a ja sie tylko niepotrzebnie stresuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka1978
Nocnik dobra sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
a nie powiedzieli jakiej wielkosci ma byc szklanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie..to tez problem..bo to ma byc taka do herbaty czy moze do piwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to właśnie jest w tej naszej pieknej Polsce:/ jak nie zapłacisz to maja cię w dupie i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
no niestety.... ale cieszmy sie ze np nie musimy miec skierowania od pierwszego kontaktu zeby móc w szpitalu urodzic:) bo i tak by sie mogło zdarzyc. ja przez cała ciąze chodziłam prywatnie do lekarza... kasy masa poszła ale chociaz jestem spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja też nadal w dwupaku:( ale od rana mam skurcze nie bolące na zmianę z bolącymi tylko że nieregularne:( Od trzech dni zauważyłam że nie mam już żadnych upławów czy to normalne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula moze juz odszedł Ci całkowicie czop i upławy się skończyły, teraz szyjka się rozszerza i tylko czekać na regularne skurcze i poród :)? Ja dziś nie najlepiej się czuje strasznie bolą mnie krzyża, do tego te kłucia w pochwie. Właśnie wyprawiłam męża do pracy - zabrał już ze sobą torbę do szpitala, bo musi mieć ciuchy na zmianę przy porodzie rodzinnym. A coś mam przeczucia że jeszcze dziś w nocy wyląduję na porodówce- ciekawe czy się spełni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI chyba też zaczynają się sączyć wody. Wypływają mi takie kropelki wody... nie mam pojęcia czy to od tego czopa czy to wody ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
ja to sie obawiam ze naprawde nie bede wiedziała ze rodze... a jeszcze mam do szpitala kawałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolinaaaG to lepiej chodź ze szklanka i mierz ile ci upływa... bo cię odeślą z IP tak jak mnie... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
dziewczyny ja myśle ze my juz wszystkie powinnysmy miec szklanki pod ręką:) tylko mogli okreslic jakiej wielkości szklanka bo tak to nie wiem czy zwykła czy wysoka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka1978
Może najpierw należy zacząć od przystawienia jakiegoś kielicha i ewentualnie pobawić się w jakieś przelewanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
od razu wiadro:) a jak sie ze szklanki nam uleje i pełnej nie bedzie to co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wercia54
hej vanili89 ja miałam podobnie z tą szklanką. podobnie mi powiedzieli w szpitalu.... 2 dni puźniej urodziłąm Mariuszka:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka1978
I wszystko trzeba będzie zacząć od nowa :) coś mi się zdaje że najbliższy weekend będzie decydujący dla większości z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolinaaaG tylko że ja nie zauważyłam żeby mi czop odszedł, był pewien okres kiedy upławy miałam bardzo obfite czy to możliwe że wtedy odszedł mi ten czop? to był 37tc. A jak u was czop odszedł to nie macie już upławów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotkamiauczka........28..................40.............. .23 marzec/ SYNEK Angel.....................26..................40......... .....19 marzec / SYNEK Anka323.................26...................40.......... ... .20 marca Paula/julka,,,,,,,,,,,,23...............38......... ......25marca/CÓRECZKA monka1978..............33...................40........... ...17 marca/córeczka KarolinaaaG.............25....................40......... ......19 marzec/ SYNEK paula ja nadl mam upławy ale wydaje mis ie ze sa juz przezroczyste...hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czekam termin mam na 21 marca ale niewiem czy coś sie nie dzieje bo upławy mam okropne od paru dni a dziś to już takie dziwne zabarwione jasno brązowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
kotkamiauczka........28..................40.............. .23 marzec/ SYNEK Angel.....................26..................40......... .....19 marzec / SYNEK Anka323.................26...................40.......... ... .20 marca Paula/julka,,,,,,,,,,,,23...............38......... ......25marca/CÓRECZKA monka1978..............33...................40........... ...17 marca/córeczka KarolinaaaG.............25....................40......... ......19 marzec/ SYNEK wiola12354..............24.....................38.................27 marca/córeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz chce sie Was zapytac skąd wiecie dziewczyny ze Wam się wody sączą? po czym to poznalyscie? po mokrej bieliznie,czujecie cos? bo nie wiem czy mnie sie nie sączą, a wolałabym zeby to niebyly wody, bo tutaj w irlandi bylabym chyba królikiem doswiadczalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×