Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KarolinaaaG

Wielkie Przygotowania do PORODU w marcu 2012 !

Polecane posty

Gość pysiulekkk a jakie mialas to
znieczulenie? Ze maly po nim zasypial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno jak się komuś wygadasz to ci to bardzo pomoże tym bardziej psycholog ci jeszcze doradzi! jesteś po prostu w szoku poporodowym musisz to kochana przetrwać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulek a pamiętasz może czy miałaś w dzień odejścia wód dużo upławów jeśli tak to jaki był? jeśli cię męczę pytaniami to nie odpisuj rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uplawow nie mialam wogole. spoko, nie meczysz mnie. co do znieczulenia, to nie pamietam nazwy, pamietam ze dostalam jeden zastrzyk w pupe, i drugi w wenflon. po 5sek krecilo mi sie w glowie, potem zwymiotowalam (polozna pow ze to norma) i bylam jak nacpana. ale czulam kazdy skurcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulek to nie byl jeden z nich dolargan?? Dostalam mala dawke w 23 tc jak bylam w szpitalu i mialam rezonans ( na bol zeby wytrzymac) ...tylko mowie dostalam mala i bylam taka troche znieczulona ale bez szalu. A wiem, ze w PL sie go stosuje do porodu wlasnie.. Wspolczuje napewno wkoncu si eulozy..musi przeciez.. a ty musisz byc silna bo Łukaszek nie ma nikogo innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka1978
pysiulek, depresja poporodowa może potrwać. Przy pierwszym dziecku "wyłam " tylko 2 tygodnia a przyczyny były prozaiczne. Masz partnera, na którego możesz liczyć to dasz radę. Pogadaj z psychologiem, to nie zaszkodzi a jedynie może pomóc. Trzymaj się ciepło i pamiętaj, ze dasz radę a jeśli nie będziesz sobie z czymś radziła to nie baw się w super kobietę tylko powiedz o tym swojemu Partnerowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja dalej w dwupaku :( Pysiulek kochana mialas ciezki porod,do tego odseparowali Cie od malego..no i pewnie dopadlo cie baby blues..poczytaj sobie o tym. Kazda z nas to czeka w mniejszym lub wiekszym stopniu.Hormony teraz szaleja..daj sobie troche czasu. Ja na poczatku tez nie moglam jakos tak uwierzyc,ze to malenstwo tam to moj synek.Potrzebujecie troche czasu,zeby sie ze soba "oswoic".Bedzie dobrze.Sciskam cie mocno :) Jak ja juz bym chciala urodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Ja również nadal 2w1 , nie najlepiej się czuję. To czekanie jest najgorsze :( Pysiulek strasznie Ci współczuję ciężkiego porodu, jesteś w szoku poporodowym, to napewno minie ale jak możliwośc porozmawiania z psychologiem to skorzystaj z tego na pewno Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :-) No ja też jeszcze nie urodzilam. Chociaż wczoraj wieczorem zbieraly mnie bole brzucha, pachwin i krzyza równoczesnie ale wszystko przeszlo, szkoda heeh :-) Noc w miare jakies koszmary mi się snily. CZekamy nadal na rozwiązanie, zamierzam się wybrac na spacerek moze pomoze synkowi przyjsc na swiat. Tak pozatym zadna nie odpowiedziala na moje pytanie jak wyglada twardnienie brzucha? czy to nie te skurcze brzucha ktore nie bolą ale widac jak brzuch się kurczy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotkamiauczka........28..................39.............. .23 marzec Angel.....................26..................39......... .....19 marzec Anka323.................26...................40.......... ... .20 marca Paula/julka,,,,,,,,,,,,,,23...................38......... ......25marca monka1978..............33...................39........... ...17 marca Karolina dopisz sie do tabelki ;) Ciekawa jestem,ktora z nas bedzie nastepna..Ja mam termin na 20go,a Ty i Angelowa na 19go ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka ja tez nie wiem zbytnio jak twardnieje brzuch ;) Wczoraj jednak wydaje mi sie , ze pierwszy raz mialam taki prawdziwy skurcz- pobolewal mnie brzuch i zaczelo to promieniowac na brzuch i czulam zdecydowanie taki ejego sciaganie! Wiec teraz domyslam sie, ze bezbolesne skrcze to tez takie sciaganie brzucha - dziewczyny porownuja to do uczucia wypinania dzieciaczka tyle , ze na calej szerokosci brzucha a nie w jednym punkcie :) Moje wczorajsze zabiegi mozna o tyłek roztrzaskac :o Nic.. no nic si enie dzieje.. ehh cos mam pewnosc, ze przejade termin porządnie i doczekam wywolywania :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka1978
masz racje, brzuch twardnieje na całej szerokości. Dostaję juz szału, rano denerwowałam się bo nie czułam ruchów dzidziusia i w płacz. Hormony mnie dobijają. Wyjątkowo od 2 dni sypiam dobrze, co jest dziwne bo normalnie odprawiam pielgrzymki. I ciągle coś ze mnie leci :( tak sobie myśle, do mojego terminu zostało 4 dni a jak termin minie i nic? to co będę odliczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotkamiauczka........28..................39.............. .23 marzec Angel.....................26..................40......... .....19 marzec Anka323.................26...................40.......... ... .20 marca Paula/julka,,,,,,,,,,,,,,23...................38......... ......25marca monka1978..............33...................39........... ...17 marca Monika ja tez juz nie wyrabiam.. Wczoraj az nie zasnelam 3 godziny moj dzieć szalał NON stop, krecil sie , wiercil, wypychal, raczkami i nozkami wierzgal.. Rano sie budze..i cisza..i cisza.. no szlag! Ale kreci sie juz cos tam- po kawie i cisteczkach wogole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka1978
Poprawiam tabelkę kotkamiauczka........28..................39.............. .23 marzec Angel.....................26..................40......... .....19 marzec Anka323.................26...................40.......... ... .20 marca Paula/julka,,,,,,,,,,,,,,23...................38......... ......25marca monka1978..............33...................40........... ...17 marca rzeczywiście po kawie i słodkim coś tam skacze w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Byłam dziś w szpitalu lekarz powiedział mi ze mała jest ułożona do wyjścia ale jej się nie śpieszy i żebym się nastawiła na koniec marca na poród bo jego zdaniem ciąże przenoszę. Powiedział mi też żebym się do męża często "przytulała" to jedynie może coś zmienić i przyśpieszyć poród, Powiedział ze wysiłek typu mycie okien sprzątanie co się da tylko mnie męczy i powoduje więsze bóle pleców itp. hmm nie wiem ile w tym prawdy ale pisze to co mi mówił. mój maluszek też od rana się nie ruszał aż panie w szpitalu musiały budzić moje maleństwo do badania:) ale dziś jest strasznie leniwa. A mnie strasznie boli brzuch od rana kręgosłup i kość ogonowa:(:( DAŁA BYM WSZYSTKO ŻEBY JUŻ BYĆ PO PORODZIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka1978
potwierdzam, mycie okien w moim przypadku nie pomogło, bolały mnie potem plecy i tyle. Jeśli chodzi o te "przytulanie" ponoc pomaga ale szczerze jakoś teraz nie czuję się na amory a wieczorem moja złość sięga zenitu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotkamiauczka........28..................39.............. .23 marzec Angel.....................26..................40......... .....19 marzec Anka323.................26...................40.......... ... .20 marca Paula/julka,,,,,,,,,,,,,,23...................38......... ......25marca monka1978..............33...................40........... ...17 marca KarolinaaaG.............25....................40...............19 marzec co do tego twardnienia brzucha to ja to odczuwam tak jakby dziecko się napinało- tyle że czuje się to na całym obszarze brzucha a nie tylko w 1 miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel- mamy termin w tym samym dniu, ciekawe która z nas pierwsza urodzi. Będziesz mieć synka czy córeczkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dopiszemy jeszcze do naszej tabelki co kto będzie miał?? kotkamiauczka........28..................39.............. .23 marzec Angel.....................26..................40......... .....19 marzec Anka323.................26...................40.......... ... .20 marca Paula/julka,,,,,,,,,,,,,,23...................38......... ......25marca monka1978..............33...................40........... ...17 marca KarolinaaaG.............25....................40......... ......19 marzec/SYNEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
hej dziewczyny.... ja normalnie chodzic nie moge tak mnie boli jedna noga normalnie dzidzia mi chyba cos uciska i mam masakre tak mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotkamiauczka........28..................39.............. .23 marzec/synek Angel.....................26..................40......... .....19 marzec Anka323.................26...................40.......... ... .20 marca Paula/julka,,,,,,,,,,,,,,23...................38......... ......25marca monka1978..............33...................40........... ...17 marca KarolinaaaG.............25....................40......... ......19 marzec/SYNEK Czyli ze wczoraj mój brzuch przeszedl samego siebie i mialam twardnienie brzucha, ale czegos takiego jeszcze nie widzialam u siebie. A dzisiaj moje uplawy leją się ze mnie, ileż tego jest!! Wrócilam ze spacerka, po dwóch godzinach chodzenia mam dosc.Zapewne nawet nie ruszy mojego małego, też tak sobie mysle ze przechodzę termin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotkamiauczka........28..................39.............. .23 marzec/ SYNEK Angel.....................26..................40......... .....19 marzec / SYNEK Anka323.................26...................40.......... ... .20 marca Paula/julka,,,,,,,,,,,,,,23...................38......... ......25marca monka1978..............33...................40........... ...17 marca KarolinaaaG.............25....................40......... ......19 marzec/ SYNEK Karolina synuś oczywiście :D Nie mogę się go doczekać.. Ale widze póki co synulki króluja :D Kotka oj CI powiem, ze to moze juz na cos wskazywac..jak Ci tak brzuch twardnieje i do tego te upławy ( podobno tez wskazuja na to , ze tam pracuje cos ostro ;) ) Paula z dwojga złego wiesz na czym stoisz!! A ja na przyklad mecze sie, kombinuje a nawet nie wiem, ze tez moge byc pozamykana na 4 spusty i spokojnie czekac jeszcze 2 tygodnie :o Nikt mnie nie zbada i nie powie. Wiec zazdroszcze, ze przynajmniej psychicznie mozesz troszke sie nastawic- a zawsze moze sie przeciez wczesniej zaczac dziac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie mam terminu na marzec,ale wtrace slowko. Pierwsza corke rodzilam w PL w duzym szpitalu miejskim-masakra,chcialabym to zatrzec w pamieci... Druga w Uk i naprawde mialam panstwowa opieke jak w jakiejs dobrej prywatnej klinice w Polsce,ciesze sie ,ze bede rodzila tutaj 3 raz ,wiem ze moge liczyc na opieke personelu,mila i dokladna ,wiec nie ma sie czego bac...;) Szczesliwych rozwiazan zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak nie ukrywam ze chce juz urodzic( kazda z nas :-) ) ale jakoś czuję ze to na przekur mi wyjdzie. heheh pozatym juz nie wiem co myslec, od dawna mam objawy na poród a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka ja tez mam od dawna objawy na poród i nic..... przez cały luty byłam na podtrzymaniu ze względu na skracającą się szyjkę. 5 marca byłam u lekarza powiedział że szyjka już zgładzona - leki odstawione powiedział że do następnej wizyty raczej się nie zobaczymy ( następna ma być na 19 marca) wiec czekam... ale chyba też nic się nie ruszy do tego czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym u mnie straszne przeboje - nie było prądu przez 2 godziny. Auto w garażu. Brama sterowana na pilot na prąd do tego brama wjazdowa do domu też sterowana pilotem na prąd. Gdyby teraz coś się zaczęło dziać to nawet nie miałabym jak wydostać auta z garażu ! Masakra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka1978
kotkamiauczka........28..................39.............. .23 marzec/ SYNEK Angel.....................26..................40......... .....19 marzec / SYNEK Anka323.................26...................40.......... ... .20 marca Paula/julka,,,,,,,,,,,,,,23...................38......... ......25marca monka1978..............33...................40........... ...17 marca/córeczka KarolinaaaG.............25....................40......... ......19 marzec/ SYNEK byłam na małych zakupach, ledwo łażę, nie wspomnę, że sama to nie dałabym rady. Przydałby się teraz taki balkonik :( z upławami mam tak samo- leje się ze mnie a dodatkowo mam dzisiaj takie wrażenie, że dzidziuś mi wypadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
na mnie dzisiaj wszyscy w sklepie patrzyli jakbym miała zacząc rodzic za chwile. a to prawdopodobnie tylko rwa kulszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotkamiauczka........28..................39.............. .23 marzec/ SYNEK Angel.....................26..................40......... .....19 marzec / SYNEK Anka323.................26...................40.......... ... .20 marca Paula/julka,,,,,,,,,,,,23...............38......... ......25marca/CÓRECZKA monka1978..............33...................40........... ...17 marca/córeczka KarolinaaaG.............25....................40......... ......19 marzec/ SYNEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×