Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka studentka z Krk

Gdzie w Krakowie poznam fajnego faceta?

Polecane posty

Gość po co ty studiujesz
gdy będziesz miała faceta możesz coś dla mnie przetestować ? od zawsze mnie to ciekawiło. jeśli możesz to poproś faceta aby powiedział ci coś do ucha i później napisz tu ile razy mu echo odpowiedziało :D strasznie mnie to nurtuje, a nie mam nikogo na kim można by było to przetestować. taki pustak to rarytas możesz się czuć wyjątkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fajny facet 0000
ja mam 20 lat, chcesz mnie poznac?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fajny facet 0000
i lubie facetow kolo 30 bo prezentują coś sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka studentka z Krk
po co ty studiujesz jest bardziej żałosny i zdesperowany niz myślałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieć faceta to jest tak, jakby się kupiło hamburgera w budce obok dworca z postanowieniem, że będzie smakował jak - nie przymierzając - stek z łososia na młodym szpinaku w kremowym sosie, w restauracji Grand Hotelu w Krakowie (zresztą polecam - danie palce lizać, cena tylko 69 PLN). Mieć faceta, to największy nietakt dla kobiety, która chce być tą wyzwoloną... z wszekich więzów i konieczności dostosowywania się do reguł rzadzących związkiem. Mieć faceta... to po prostu obciach i dowód na pzgodę na patriarchalny porządek świata. :) Bo "mieć faceta" nie oznacza, że kobieta go posiada. To oznacza, że daje mu posiadać siebie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka studentka z Krk
że też świat nosi takich niedowartościowatych idiotów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ty studiujesz
Mieć faceta, to największy nietakt dla kobiety, która chce być tą wyzwoloną - obyś się tylko za bardzo nie "wyzwoliła " :P bo będzie gorzej niż patriarchat. co nie znaczy że go popieram. http://www.youtube.com/watch?v=Po09hKLzPaQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro masz 23 lata i nie byłaś w żadnym związku to mówi samo za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zbyt arogancką osobą i do tego pewnie brzydką więc z powodzeniem mozesz poświęcic się otwieraniu tej firmy bo ma na faceta raczej nie masz szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odgrzewanyKOTLET1
szukanie dziury w całym jesteś genialny!!! Mimo, że jesteś facetem, czytasz w kobiecych myslach... po co mi facet skoro mam się z nim męczyc i użerać... życie jest zbyt piekne i zbyt pełne atrakcji zeby chciało mi się być z jakimś facetem i mu usługiwać. Pozdrawiam korzystające z zyca, z których nie korzystają faceci. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×