Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kwiaciarenka

jakie bezpieczne i ładne bajki oglądają wasze dzieci?

Polecane posty

Gość kwiaciarenka

podajcie tytuły bajek bez przemocy, krzyku i pouczające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
literkowe chochliki, ciekwaski george, truskawkowe ciastko, clifford

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świat małego Ludwika :) Bbardzo, bardzo polecam !! i wszytskie stare polskie i nie tylko bajki : krecik, reksio, bolek i lolek, kot filemon itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinopociag na mini mini
Mój 3 latek mnie pyta mamo a ty wiesz ze stigomolochy mialy rogi? A ja zrobilam wielkie oczy i rozdziwioną gębę. Nauczyl się nazw wszystkich dinozaurów wie ze T Rex byl mięsożercą. Dla mnie idealna bajka a on to łapie w lot. Córka podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinopociag na mini mini
a czego uczy krecik czy bolek i lolek albo reksio? Bolek i lolek uczy ze po 2 tyg treningu wygra sie medal na olimpiadzie. Dla mnie to nie ejst dobra bajka. Oczywiscie jest sentyment itd ale pouczajaca to ona nie jest, a krecik? Czego uczy krecik? Albo jakiś lis leon czy jak mu tam? Nie kumem tej bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamalesia
Ogólnie to mój nie ogląda bajek-od czasu do czasu jak jestem u siostry to włączymy dzieciakom misia uszatka lub reksia. W domu syn nie ogląda-wolę mu czytać. Ma 19 miesięcy,a siostrzenica ma 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaciarenka
a jaki tytuł tych bajek o dinozaurach?? a co sądzicie o Frankllinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reksio czy krecik to po prostu bardzo bezpieczne bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że starszych niczego nie uczą, tonie znaczy że młodych tez :P no ja np oglądam bajki razem z synem i mu opiwiadam co sie dzieje w tych bajkach. Np reksio jak ratuje i pielegnuje małe lwiątko itd.OK ale to bardziej ja ucze jak bajka, zgadzam sie to z mojej listy zostawsiam "swiat małego ludwika", uczy wielu fajnych rzeczy i ma piekny podkład muzyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biały balonik
moja uwielbia myszkę miki i scoobie doo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko - podaj wiek swojego dziecka, bo to wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinopociag na mini mini
o dinozaurach to Dino Pociag Franklin bardzo fajny i fatycznie uczy. Przede wszystkim odpowiednich zachowań, tego ze trzeba pomagać, być odpowiedzialnym. Choć odcinek "Franklin chce mieć zwierzątko" dla mnie byl przezabawny. Żłówik chce mieć pieska :) Jest jeszcze coś jak figle i psoty dudusia wesolka tam tez nieraz coś madrego można wypatrzeć i pouczającego, a sama bajkeczka super, sama lubię popatrzeć na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjkl;
mali einsteini, cliford, bob budowniczy, maniek złota rączka, ul, igloo-gloo, klub przyjaciół myszki mickie, humf, hutusie, truskawkowe ciastko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinopociag na mini mini
a oglądacie Rasta Mysz? My z męzem jesteśmy fanami tej piosenki z czołówki. Bajka klasowa no i Borys szyc podkłada glos. Specjalnie nie poucza bo scenki są naciągane i nie zrozumiałe ale calość fajna. No i jeszcze byla Angelina Balerina tez bardzo fajna bajeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja corka uwielbia
Strażaka Sama i Świat Elma:P ma 2,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaciarenka
narazie ma 5 mies ale spokojnie. jeszcze nie bedzie oglądać bajek. a chodzi mi o dziecko 2, 3 letnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noddy - moj synek uwielbia:) no i nie zgadzam sie ze krecik czy reksio nieczego nie uczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja 2latka uwielbia bajkę masha i medved, ul, klub przyjaciół myszka mickie,Peppę na potęgę uwielbia, timmy time, duduś wesołek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z bezpiecznych to franklin, cliford, strawberry shortcake, micky mouse club, pocoyo, swinka peppa, olivia, little bear, little bill, elmo itp. wlasnie maly dostal na swieta od mojej mamy na dvd kilka odcinkow bolka i lolka i jak ogladalam kawalek to niezbyt jest ksztalcaca. np. przechodzenie przez ulice z magazynem w reku :D nie pamietalam juz za bardzo bolka i lolka ale widze ze niezle glupoty w tej bajce byly :D ale sentyment jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas króluje Peppa i Nouky i przyjaciele. Ostatnio mają też jedną na płycie Przyjaciele z ogródka i męczą ją do znudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dwulatkow swietne bajki sa na baby tv: charlie i cyferki, michalkowe wyklejanki, hippa; tak dla 3-4 latkow umizoomi, babelkowy swiat glupikow, dora, diego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój bardzo lubi Max i Ruby. Jest to ciepła, bezpieczna bajka.Cięzko powiedzieć czy uczy czegoś konkretnego, ale po namyśle stwierdzam tak, uczy bycia miłym i cierpliwym w każdej sytuacji. Kiedyś synek oglądał "Miś w dużym niebieskim domu" tam w każdym odcinku bajka czegoś uczyła, poruszała różne aspekty codziennego życia oraz również życzliwości w stosunku do każdej istoty. Umizoomi to też bajka która uczy choć z innej dziedziny tematu dziecko w ciekawy dzieciecy sposób oswaja się z figurami i cyframi. Bąbelkowy świat gubików też nie najgorsza bajka choć te gubiki mnie dziwiły, czego to ludzie nie wymyślą ale też ogólnie uczy poznawania świata i porusza różne sprawy typu np. jak to jest u lekarza czy tam nie wiem na poczcie czy inne takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla maluszków - Baby Einstein (teatrzyk pacynkowy, na Youtube). Teletubisie też są dobre dla najmłodszych, bez przemocy, krzyku itp. Dla troszkę starszych - Tomek i przyjaciele, Strażak Sam, Masza i Niedźwiedź (aczkolwiek pomysły Maszy dzieci chętnie podchwytują, co nie zawsze jest mile widziane przez rodziców) Oprócz tego fajne edukacyjne programy Pan Robótka i Kucharz Duży Kucharz Mały i serial Kieszonkowy Dziadek - super zabawny, familijny, naprawdę cała rodzina może oglądać z przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ma niecale 3 lata i oglada umizumi, diego, dora, max i rubi, baby jake, pan robotka, kucharz duzy i maly, teletubisie, swiat gupikow, kate mora, nina i neuronki, kieszonkowy dziadek i o takim starym marynarzu co wychodzi ze swoim psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×