Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam na niego ochotę ***

czy wolicie jak Ona da wam znak ze jest chętna na seks czy nie???

Polecane posty

A witam Was :) Maja, teraz już kochanek a nie narzeczony ?? Z oka Was spuścić nie można widzę heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok :) brryyyyyy witaj, najpierw kochanek, później narzeczony, tak żeby zachować, przynajmniej pozory kolejności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To my sami ustalamy swoja,osobista,prywatna,nam odpowiadajaca kolejnosc;) Mail ten,ktory gdzies tu podawales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co sklepy oblatywac? ja nieznosze zakupow robic to niekobiece ale zadna to wada przynajmniej facet sie ze mna meczyc nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to nuda mam cos konkretnego do kupienia to jade po to i wychodze szybko i nie lubiue z kims tylko sama:) no ale moze ja dziwna jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra, tłumy niekiepskie, większość dostała amoku, a ja sobie na spoko, najpierw kurteczkę kupiłem, okularki, alko na świąteczne zmagania :D Wreszcie na końcu, poszedłem do marketu, spełnić swój świąteczny obowiązek. :D Dwie listy z trzech, dobiłem, została trzecia, ale to na jutro. Plusy świątecznych zakupów? Dużo pięknych kobiet, wpadających na moją "skromną" osobę. :P Tak, to ten :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka Twoja skromność mnie rozbraja, pozytywnie oczywiście :) mnie jutro czeka wyprawa na zakupy ale jak sobie pomyślę o tych tłumach w markecie to mi się odechciewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:)) Jesli chodzi o zakupy to jestem na tak:)) Najlepiej kiedy towarzyszy mi przyjaciolka,mam czas,a zakupy polaczone sa z kawa albo dobrym jedzonkiem.Lubie zakupy bo lubie stylizacje,robic cos z niczego,uwielbiam dodatki,wizaz itp.A juz bardziej od ciuchowych lubie zakupy zwiazane z aranzacja wnetrz.Tj to co uwieeelbiam:)Milego dnia!ja wracam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz kazdy woli co innego spotkania towarzyskie-jestem za ale zakupy to dla mnie nuda:) jeszcze 3 godzinki z kawalkiem i wolne dzisiaj odwiedzam kolege:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek, zakupy ogarnęłam i nawet szybko poszło, choć w supermarkecie dziki tłum.... szybka kawka w domu i czas polecieć na poszukiwania bucików ;) sama przyjemność Koleżka okular był zbędny, bo u mnie pochmurno na maksa dziś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja, muszę znaleźć jakieś pantofelki na obcesie :) ale ostatnio jak sie rozglądałam to nic mi w oko nie wpadlo, bo ja lubie takie delikatne, czubek-migdałek a nie takie okrągłe.... troche wybredna jestem a to dlatego, że uwielbiam buciki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryy,mam w takim razie nadzieje,ze znajdziesz cos dla siebie! Ja z kolei mam fiola na funkcie torebek..Na ten temat moglabym elaborat napisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaaaaaa ale mam zaj**** ste buciczki, :D:D:D koleżka jak lubisz na zakupki latać z kobietkami to zapraszam, chętnie skorzystam z męskiego oka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokito
Moim zdaniem to jest trochę jak z przestępstwem - każdy rabuś zakłada ,że zbrodnia mu się uda itd. a jak wy w tak lekki sposób piszecie o zdradzie, to jesteście beznadziejni - bez honoru... Pomyślcie co będzie z waszymi partnerami , możliwe w was zakochanymi... Czy w momencie wyjscia prawdy na jaw, jestescie naprawde w stanie TAK zranić drugą osobę, tylko dla chwili uniesienia??? Jeżeli tak? To po co marnować życie z osobą do której czuje się nie wiele, i żyć w kłamstwie przed samym sobą. Dziwne to. Jeżeli spotyka was takie zauroczenie drugą osobą, a co pewniejsze - DRESZCZ emocji czegoś zakazanego - bo to najbardziej podnieca, tzn. ,że nie zaznaliście w życiu prawdziwej miłości, a to już jest bardzo smutne, a dostarcza o wiele lepszych emocji niż jakiś orgazm przy zdradzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokito, dlaczego wyciągasz jakieś wyrwane z kontekstu informacje? Pisaliśmy,że należy sprawe przemyśleć,rozważyć każdą możliwą opcje tak by ucierpiało jak najmniej osób. Szacunek do takich instytucji jak małżeństwo czy związek i do partnera jest sprawą kluczową, Czasami bywa jednak tak,że uczucie się wypala,bolesne,ale prawdziwe. I w imię czego wtedy trwać w takim związku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja to zapowiada sie miły wieczorek, super :D Butki kupiłam w kolorze camel na 2 cm platformie i 9 cm obcasiku, czubeczek migdałek, mmmmm cudeńko :D Niby zwykłe a niezwykłe, zachwyciły mnie chyba prostotą :D Dobrze, że nie mam bzika na torebki jak Ty, bo miejsca w szafie by zabrakło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brryyyyyy będę niezmiernie szczęśliwy, mogąc towarzyszyć Ci, w pasjonującej przygodzie, jaką są dla kobiety zakupy :) Maja i tyle przyjemnego wieczoru, wszystko przed nami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×