Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem za młody

25 lat to zbyt młody facet na małżeństwo i dzieci. Jak myślicie?

Polecane posty

Gość jestem za młody

Jestem kawalerem. Przystojaniak ze mnie, posiadający własną działalnosc(dobrze prosperuje), lubie życ w spokoju. Mam przyjaciółke z którą łączy mnie tylko czysty seks bez zobowiązań i jedno jest pewne ta kobieta napewno nigdy nie zajdzie w ciąże bo jest bezpłodna a rodzice pytają kiedy się ustatkuje, kiedy będą miec wnuki a ja powiedziałem wprost że nigdy bo jestem człowiekiem który nie chce spełniac żadnych zobowiązań wobec kogokolwiek. Jestem za młody na małżeństwo, mam dopiero 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za młody
Jestem ich jedynym synem i mają ode mnie zbyt duże wymagania. Nie rozumieją jednego ja jestem mężczyzną i nie lubie dzieci, moim marzeniem nie jest takie jak mają wiejskie wieśniaki ze wsi przedłużyc ród a to by mój interes prosperował coraz lepiej, by miec spokój a nie walke z żoną o pieniądze i utrzymywac małe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiamihiam
Wcale nie za mlody. Na 30 mialbys juz odchowane dziecko i bylbys ustatkowany. Ja uwazam ze 25 to najlepszy wiek.sama wyszlam za maz jak mialam 28 i zaluje ze nie 'zabralam sie za to' wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość friederika
Nie zdajesz sobie z tego sprawy ale dojdziesz do takiego iweku kiedy zapragniesz miec syna by dzielic sie z nim swoimi pasjami,by kiedys przejal twoj interes...pamietaj ze im starsza kobieta tym ciezsza ciaza i porod,duze ryzyko chorego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice naciskają. Ja im powiedziałem że mam kobiete ale ona nie chce dzieci to od razu wystawili oczy że zamierzam życ z kimś bez ślubu a jak jeszcze usłyszeli że wnuków nie będzie to było im przykro. Jak juz przyjdzie taki moment to ten swoj interes sprzedam. A kto powiedzial ze moj syn bedzie chcial przejac interes po mnie? moze bedzie chcial byc lekarzem? prawnikiem? aktorem? a moze fryzjerem? To juz bylby egoizm z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby w czym jestem egoistą? Pampersy dla dziecka drogie, kaszki drogie, ubranka dla dziecka drogie(jeszcze zawsze trzeba kupowac nowe bo dziecko rosnie) jestem po prostu odpowiedzialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerrerrrr
O gotowości do małżeństwa i zakładania rodziny nie świadczy wiek, a dojrzałość psychiczna. Ty raczej jesteś na poziomie 18-19 latka, który nadal myśli przede wszystkim o zaspakajaniu swoich potrzeb. Proszę cię, nie miej dzieci - zrobisz im przysługę... Polecam ci przesłuchać utwór "Narcyz" zespołu łzy - to o tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znam takich panów co mają po 50 lat, nie mają dzieci i są szczęśliwi. Powiem jedno ożenie to się może za jakieś 5, 10 lat jak dokonam zabiegu wazektomii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgffghfghfg
stary glupi chooj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.e.a.t.a
"wiejskie wiesniaki ze wsi" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheha
dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a posiadanie dzieci wiąże sie jedynie z podaniem szklanki wody na starość? skoro nie widzi siebie w roli ojca to nie rodzicielstwo jest fajniejsze i pełniejsze ja jest świadome a nie spełnianie kaprysów bo chcą być dziadkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze masz czas na zmianę decyzji bo jesteś jeszcze młody a układaj sobie życie jak ty to widzisz i jak ty chcesz życ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retfwegwef
ja za nic bym sie nie żenił młody wiek , stracisz wolnośc będziesz miał kobiete i dziecko na utrzymaniu , tak ze sie nie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×