Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajeczka1988

chce otworzyc chiński sklep

Polecane posty

Gość kajeczka1988

Witam ostatnio poważnie myslałam o otwarciu własnego sklepu z ubraniami chińskimi zdaje sobie sprawe ze jakosc tych ubran jest gorsza ale duzo tansza chcialabym poznac opinie innych czy uwazacie ze warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajeczka1988
no raczej mnie stac bo na poczatek mam 30 tys wiec mysle ze wystarczy lokal tez mam wmiare tani glownie chodzi o towar bo niewiem czy warto inwestowac w takie ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalgon
bez sensu jak dla nie. takich ubrań nie będziesz sprzedawała latami...kilka sezonów i wszyscy podziękują tym szmatkom. chyba że liczysz się z tym i zależy Ci na szybkim zarobku żeby później zainwestować w coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oblicz sobie zysk
zależy jakie ubrania (nie wszystko co chińskie jest złe), ile będziesz miała miesięcznie klientów, jaką marżę sobie narzucisz, ile kosztuje lokal, dolicz zusy, dowóz towaru.na kafeterii było dużo podobnych tematów więc użyj opcji szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oblicz sobie zysk
nie inwestuj od razu 30 tyś w ciuchy. otwórz coś małego na próbę. jeśli wypali to zawsze towar możesz dokupić. jeśli nie wypali to nie stracisz wszystkich pieniędzy. wyposażenie sklepu kup używane - staraj się na to wydać jak najmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×