Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez sił

NIe wiem czy mam odejsc od męża czy dac drugą szanse?

Polecane posty

Gość bez sił
Chyba popełniłam bład obarczajac całą wina kochanke meza a nie jego i on czuje sie jakby byl bez winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sił
Nie daje za wygrana dlatego ze tesciowa miała podobny problem. Teść tez mial kochanke a ona tak dlugo walczyła az wywalczyła i sa teraz szczesliwym małżeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisz w google
Ciebie niech nie inspirują te podpogrobowe autorytety. Teściowie to epoka matki polki, co to po ryju musiała dostać, gdy tylko jakieś człowieczeństwo się jej przyśniło. A do tego mołotowa hipokryzji, gdyby się przyznali, że syncio jest wyrazem schrzanienia życia nawzajem, a ich owoc synuś to tylko efekt ich parszywego życia, właśnie takiego ze zdradą, oszustwem, nielojalnością i całym tym gównem, które zniszczy najsilniejszego. Oni nie mają interesu, by przyznać się do swojej porażki, ciężko zyć ze świadomością, że przez całe życie żarło sie gówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykra sprawa, ale
uważam, że jeśli ze sobą będziecie, to kiedyś się znienawidzicie... on Ciebie, bo zrujnowałaś mu życie, Ty siebie, bo stracisz szacunek do samej siebie. 30 lat i dwojka dzieci... w tych czasach... ech... Twój facet i Ty również, nie jesteście dojrzali...jeśli zdecydował się teraz jeszcze być z Tobą , to chyba faktycznie tylko ze względu na dzieci. Ta laska naprawdę może być miłością jego życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisz w google
Ta laska i ten adonis nie są wzajemnie miłością. Ta laska jest swoja własną miłością i identycznie ten gostek opisywany w temacie miłości do tej lasencji jest własną swoją miłością. Idealna, perfekcyjna miłość, bez wątpliwości. Wyłącznie do siebie samego. Cudowność!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak jak u mnieee
Moj maz mnie zdradzil zakochal sie w dziewczynie z która kiedyś był jakieś 25 lat temu. To było silniejsze od niego . Pajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisz w google
Na sam koniec. Ludzie, dlaczego siebie tak nie lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama nie wiem...
I co tam Autorko słychać? Jakieś postanowienia? Czy opinie na forum w czymś Ci pomogły? Ja tylko dopiszę, że nie powinnaś sugerować się tym, co mówi teściowa. To Twoje życie. Twoje małżeństwo. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradaaaaaaaaaa
ZDRADAoznacza poważny kryzys związku, lub jego koniec. Pojawia się jak grom z jasnego nieba, lub potwierdza obecną od jakiegoś czasu złą intuicję. Niebezpiecznie,częstonieodwracalnie,niszczy najważniejszy fundament związku- zaufanie. Jest nadużyciem zaufania. Jest złamaniem przyrzeczeń. Jest jednym z najboleśniejszych doświadczeń. Ranidługo, ponieważ pamięć iemocje trwają dłużej niż zdarada. Ranimocno,bo odbiera wiarę w to, na czym kiedyś budowana była miłość i poczucie bezpieczeństwa. Kładzie się cieniem nawiele aspektów życia i dotykawielu obszarów psychiki osoby zdradzonej i osoby niewiernej. Jest momentem krytycznym, od którego nic nie jest już takie jak było. Jest zawsze zmianą, na którą nigdy nie jest sięprzygotowanym, nawet gdy intuicja podpowiadała, że tak może się zdarzyć. Poradzenie sobie z konsekwencjami zdrady w taki sposób, by związek przetrwał, jest jednakmożliwe. Zdrada może stać się początkiem rekonstrukcji związku na nowych zasadach, gwarantujących jego większą trwałość. Wymaga to intensywnej,wspólnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyders
Z facetami trzeba umieć postępować. Jest kilka rzeczy, których pragnie każdy facet ale nie wszystkie kobiety o tym wiedzą. Jest kilka powszechnych błędów, które popełniają kobiety i sprawiają, że facet się odsuwa. Jest kilka słów, które facet chce usłyszeć od swojej kobiety jednak..bardzo rzadko je słyszy. Wreszcie jest kilka podstawowych powodów zdrady - warto znać je wcześniej, aby zapobiec najgorszemu....więcej: http://www.magnoli.pl/?p=1100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki to ma sens
skoro on kocha tamtą? Swoją żonę już przestał a może nawet nigdy nie pokochał to co właściwie chcecie ratować? Nie sprzedawajcie dzieciakom recepty na nieszczęśliwy związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko zostaw mu dzieci na ki
lka dni i wyjedz, odpocznij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowe wyjście
Ja zastosowałam nietypowe wyjście, dla mnie też nieoczekiwane. Nigdy nie sądziłam że po zdradzie zareaguję właśnie w ten sposób jak to robię do dziś. Zdrady się nie spodziewałam ani długo nie wykryłam , a romans trwał i trwał, ukryty w dyskrecji z cudzą żoną Wydaloo się w dziwnych okolicznościach, tak jakby jakaś siła wyższa zniecierpliwiła się trwającą niegodziwością i otworzyła mi ślepe oczy, Miłość jest blisko nienawiści. Jak bardzo kochałam i ufałam, tak teraz nienawidzę. I ukrywam moje emocje. Czuję stale zimny gniew za to wszystko, i nie , nie rozwiodłam się w ramach zemsty, bo dla mnie pozostanie z nim jest nieustającą zemstą dającą mi olbrzymią satysfakcję. Może to chore i dziwne, ale taką mam potrzebę i tak czynię. A co czynię? To proste, subtelnie na codzień jestem "uprzejma" przy jednoczesnym cofnięciu wszystkich przywilejów jakie żona daje ukochanemu mężowi. Nic, zero, NIC nie daję z siebie mężowi, oprócz zdystansowanej uprzejmości. A do tego nigdy nie zapominam aby w obecności męża traktować innych ludzi ciepło i przyjaźnie, tak jak on pragnie a czego nigdy świadomie mu nie dam od siebie. To jest zemsta i zimny gniew, a trwa to już ponad 12 lat Wiem chore to, ale to wynik okaleczenia mnie przez zdradę, i właściwie już jest mi to potrzebne , takie karanie wyrachowane, aż mi się znudzi a wtedy....mam plan.. Zresztą priorytety domowe się przestawiły, teraz to ode mnie zależy funkcjonowanie domu, rodziny i dobrobytu, pełna dominacja ubrana w "uprzejmość" . czemu on nie odejdzie? Ja go nie trzymam ani nie zachęcam do trwania przy mnie, wprost odwrotnie. Myślę że on wpadł w uzależnienie od problemów wynikających z mojej "uprzejmości", a moja zemsta smakuje najbardziej na zimno. Nie dla każdego odejście i rozwód jest optymalnym rozwiązaniem, czasami ciekawszym rozwiązaniem jest brak rozwodu. A brak rozwodu może wynikać z wielu powodów, można być w nieformalnej separacji lub w skrajnych przypadkach być w czymś takim jak ja , jeśli się ma do tego odpowiednią motywację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojkotująca taka
do osoby powyżej: jesteś moim drugim wcieleniem??? :D wyciągnęli nas z jednej partii towaru??? Zadziwia mnie identyczność naszego myślenia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUTORKA NIE SZANUJE SAMEJ
SIEBIE PRZEDE WSZYSTKIM🖐️ Nie wyobrażam sobie siedziec z alfonsem,który świadomie rucha inne suki. Masz wogóle jakąkolwiek godność? Obudź się kobieto... NIE WIERZĘ,ŻE TAKIE DURNE KOBYŁY JESZCZE CHODZA PO TYM SWIECIE. GDYBY MÓJ MĄZ CHOCIAĆ 1 RAZ MNIE ZDRADZIŁ--BYŁBY DLA MNIE SZMATĄ NA AMEN I WSZYTKO BY PĘKŁO NIEODWRACALNIE. JESTEM W CIĘZKIM SZOKU,ZE TY TO TOLERUJESZ!!!!!! Boże gdzie się chowają takie zahukane kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the new
Witam Autorko, przeczytalam wszystko i mysle ze pomysl, ktory juz ktos podrzucil jest bardzo dobry, mianowicie zostaw go samego z dziecmi na kilka dni. Niech zobaczy co to znaczy. jak bedzie caly dzien biegal, wycieral nosy, karmil i zabawial, to kochanka mu z glowy wyparuje. A Ty, jezeli masz troche pieniedzy pojedz do jakiegos spa, zadbaj o SIEBIE, pomysl o sobie! Przeciez zyjesz w tak niesamowitym stresie, ze pewnie niedlugo sie wykonczysz. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale z calego serca polecam samotny wypad nad morze. Kilka dni w takich warunkach, i bedziesz mogla wszystko przemyslec, rozjasni Ci sie w glowie. A poza tym, ostatecznie to i Jego dzieci, niech tez odczuje ciezar rodzicielstwa. A i jeszcze jedno, gdybys zdecydowala sie zostawic ich samych na kilka dni, absolutnie nie gotuj"do przodu, nie sprzataj, nie pierz, zostaw jego, dzieci, bajzel i wyjdz! Zostaw tylko kartke, ze musisz wszystko w spokoku przemysle i wrocisz wtedy i wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mc3333
Nie możesz tego tak dalej ciągnąć. Odejdź od niego. Kochasz swoje dzieci, i właśnie z tego względu chcesz, żeby mąż został. Nie chcę nikogo obrażać, ani dołamywać, ale co im po takim ojcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×