Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam 26 lat

dziewczyny za kierownicą

Polecane posty

Często ludzie źle oceniają Waszą jazdę itp. A ja chciałbym napisać coś odmiennego: cudownie wyglądacie w czasie jazdy samochodem, gdy prowadzicie ( zwłaszcza gdy jesteście na obcasach). Naprawdę piękny widok. Pozdrowienia dla wszystkich zmotoryzowanych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprawda. Jeżdżę dość często z dwiema dziewczynami ( kierują) i muszę powiedzieć, że robią to naprawdę dobrze. Jedzie się wtedy znacznie bezpieczniej, niż z wieloma facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jak najbardziej świadomy tego co piszę. Wiem, że dla większości tzw. prawdziwych mężczyzn jest to prawda trudna do przełknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chujogrom
Wstyd przyznać ale niektóre kobiety jeżdżą dużo lepiej od mężczyzn a już na pewno jeżdżą bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaoke-oke-oke
cudownie wyglądacie w czasie jazdy samochodem, gdy prowadzicie ( zwłaszcza gdy jesteście na obcasach). Zastanawiam się, skąd wiesz, czy mamy obcasy podczas jazdy, czy też nie... Juz wiem!!!! W obcasach jesteśmy wyższe!!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie o tym bezpieczeństwie pisałem. Według mnie pod tym względem biją zdecydowanie facetów na głowę. Nie traktują jazdy samochodem jako wyżycie się, odreagowanie czy jakąś walkę, ale jako jazdę właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaoke: nie, po prostu dziewczyny, z którymi zdarza mi się jeździć nieraz mają na sobie buty na obcasach. Jak siedzę obok, to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqqqque
kocham jezdzic samochodem :)) i tez uwazam ze jezdze lepiej niz niejeden facet :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w obcasach się dużo gorzej prowadzi, mniejsze wyczucie, noga spada z pedału Ja mam zawsze w bagażniku płaskie buty do przebrania. Uważam, ze obcasy są nieodpowiedzialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka: nie wiem, nie prowadziłem. Myślę, że te koleżanki nie zakładały takich butów specjalnie dla mnie, tylko po prostu w takich jeździły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szansa malaaaa
a skad ty wiesz czy dziewczyna jak prowadzi jest na obcasach czy nie...do tego zajezdza mi tu dyrektore.............. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqqqque
masz rację w wysokich szpilkach mi też jezdzilo sie niewygodnie ale odkąd jezdze automatem nie musze wachlować sprzęgłem problem zniknął :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wefwefewgw
znowu ten debil i jego idiotyczne tematy, lecz się zboczeńcu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqqqque
ma to, ze jak musialam ciagle noge przekladac na sprzeglo to zdarzalo sie ze noga stala niestabilnie, nie bylo takiego wyczucia jak w plaskich butach, czesto sie zsuwala z pedała, a w automacie trzymam sobie na gazie, i aby czasami hamulec i tyle :)) Jezdzi sie o niebo lepiej, hehe a takiego komplementu nie slyszalam bo nie koniecznie kazdy widzi w jakich ja butach kieruje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zaparkujesz gdzieś pod centrum handlowym to połóż sobie nogi na kierownicę, to każdy, kto będzie przechodził, zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, ja wiele razy już słyszałam ,ze bardzo dobrze jeżdżę a nawet lepiej od wielu mężczyzn ;) za kierownicą trzeba byc pewnym i po prostu lubić too;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to mało męskie, ale nie sam nie przepadam za prowadzeniem auta. Mam wprawdzie prawo jazdy i samochód od paru lat, ale jak jest możliwość, to wolę jak dziewczyna prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×