Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poradźcie mamy

Dziewczyny, jaki ROŻEK polecacie dla noworodka? Jakie macie? Jaki kupić?

Polecane posty

Gość poradźcie mamy

coś naprawdę trwałego co po jednym praniu nie zmieni się w szmatę:O Macie jakieś sprawdzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika8404
W ogóle nie polecam rożka. Według mnie rzecz całkiem zbędna. Ja sama nie miałam. W szpitalu nam przynosili dzieciaczki w rożkach, ale od razu mała odwijałam (było akurat ciepło i do tego ubranka, więc mała się pociła cały czas w tym rożlu.) Jedynym plusem może było to, że łatwiej podnieść dzieciaczka, ale po za tym nam jakos przeszkadzał. Karmic w tym niewygodnie. w domu bardziej sprawdził się mięciutki kocyk, którym mała owijałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradźcie mamy
żadna z Was nie używa albo nie używała różka?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjj,,,,,,,,,,,,
rożek ze stronki arus czy jakos tak. bez kokosa z tyłu. nie niszczy sie w praniu a teraz służy jako podkladka do spania. uzywałam pzez 1 miesiąc tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Również kupiłam i nie używałam :-o Oddałam niedawno znajomym, którym urodził się synek - nie wiem, czy używają, ale nie wydaje mi się. Według mnie to całkowicie zbędny gadżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Również kupiłam i nie używałam :-o Oddałam niedawno znajomym, którym urodził się synek - nie wiem, czy używają, ale nie wydaje mi się. Według mnie to całkowicie zbędny gadżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie polecam :) podobnie jak dziewczyny - kupiłam i nie używałam. no, może ze dwa razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noij
a ja używałam przy dwójce dzieci. Co prawda krótko ale jedno z dzieci bardzo mi się uspokajało owinięte w rożku. Rożek zwykły bez usztywnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam bo polecali kupić w szpitalu i używać po porodzie- też nie używałam, jakiś czas rozłożony tylko jako kołderkę, potem dałam siostrze. Miałam Feretti, ładny i w ogóle nie widać na nim prania, ale teraz kupiłabym najtańszy chyba jakbym wiedziała jakie to niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaliiheli
na pewno miekki, jak jest usztywnienie trzeba wyjac ja mialam ferreti (czy jakos tak) mieki wiazany bawelniany - dzieci (blizniaki-wczesniaki) spaly w nim przez pierwsze tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam rożki takie zwykłe . Kupiłam 2 potem dokupiłam jeszcze 2 . Dziecko zawinięte w rożek ładnie spało . Nie budziło się łapkami , nie rozkopywało się i było mu cieplutko . Każdy miałam z usztywnieniem ze względu na to , że bałam się o kręgosłup dziecka a wiadomo zaleca się twardo i prosto . Do ok 3 miesiąca był u nas non stop . Polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaliiheli
fizjoterapeci, np. Paweł Zawitkowski odradzają rożki z wypełnieniem, usztywnieniem zamiast rożka można też owinąć dziecko w kocyk, otulacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam ale nie używałam, nie umiałam w tym trzymać dziecka jakoś. a już w ogóle odradzam te z usztywnieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfghjm
ja powiem tyle ,że rożek nie jest czymś bez czego nie mozna się obejsc,ja kiedy byłam w ciazy naczytalam sie o rozku i owszem mialam go,ale nie nosiłam w nim dziecka :O tylko czasami otulałam nim nowordka na noc,ale nie ma sie nad czym rozczulac.. mialam w wkładem babmusowym ale nie jest to sztywne tylko na wpół miekkie,uwazam ze bez rozka spokojnie mozna sie obejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie się bardzo sprawdził, mały przez pierwszy miesiąc spał w nim i było mu bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieoceniooony
Mi bardzo się przydaje, do łóżeczka, do wózka, raczej jako kołderka niż zapięty w rożek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam na Allegro w komplecie z pościelą. Miał kokosowe wyciągane usztywnienie, które szybko gdzieś zapodziałam. Używałam, bo mała rozrzucała rączki przy zasypianiu, co ją straszyło i nie mogła przez to spokojnie zasnąć. Rożek ja wyciszał. Potem przeszłyśmy na śpiworki - zapewniały podobny poziom ciepła. Pierwszy tez miałam z tego samego kompletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu maluchowi kupiłam rożek w jednolitym kolorze w takim sklepie http://studiobarw.com i jestem bardzo zadowolona, a co więcej brzdąc jest zadowolony :). Jest praktyczny i wygodny, nie ma go jak rozkopać itd. Czytałam gdzieś że to najbezpieczniejsza forma opatulania dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, tu jest pytanie jaki rożek polecacie, a nie czy polecacie. Po co te opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama małej Kasi
Kupiłam i w ogóle nie używałam.Szkoda kasy na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam rożek, ponieważ mój partner nigdy nie trzymał na rękach noworodka, ze strachu że go upusci. W beciku będzie czuł się pewniej, na pewno na początku bardzo mu to pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koziolek1231
Mój mąż chciał, aby kupić rożek dla naszego dziecka. Marcinek to nasz pierwszy bobas i nie mieliśmy do końca wiedzy jak się nim zajmować, żeby nie wyrządzić mu krzywdy. Przeczytaliśmy, że rożek uczy prawidłowego trzymania malucha i daje większe poczucie bezpieczeństwa, więc postanowiliśmy kupić. Wybraliśmy jeden z tych: https://babydoro.pl/pl/searchquery/Becik/1/phot/5?url=Becik. postawiliśmy na niebieski. I rzeczywiście nam bardzo ułatwił życie. Bardzo przydatna rzecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terika90
Dziewczyny, jeśli szukacie naprawdę dobrych rzeczy w ogóle dla dziecka to zajrzyjcie do Jagodowego Kota, oni tam mają praktycznie wszystko i ręczę za jakość. Sporo u nich już kupiłam i to dla obojga i jakoś nie narzekam. Naprawdę rzeczy są nie dość, że dobre to i nietuzinkowe, w stacjonarnych sklepach takich niema i tyle, a na dodatek wcale nie jest drogo. W sumie to nawet taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katpod1231
Jeśli chodzi o becik dziecięcy ja bym Ci polecała zajrzeć na www.babydoro.pl. Ja kupiłam dwa i po tylu praniach dalej jest jak nowy. Polecam ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy sleepee royal baby nieusztywniany. Fajnie otula naszego maluszka. Szukałam polskiego rożka i udało sie ;) Najbardziej lubię jego materiał taki mięciutki, bawełna z dodatkiem weluru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajoma ma ten sleepee, super wygląda, mówiła że fajny materiał, który nie poci jej bobaska i np ta seria royal ma fajne te uszka, maluszek wygląda w nim przesłodko <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, zapraszam do zapoznania się z ofertą rożków z firmy Tiny Star - https://tinystar.pl/pl/p/Rozek-niemowlecy-Sweet-Confetti/1053, są bardzo praktyczne :) posiadają rzepy oraz wiązanie, co pozwala na kontrolowanie otulenia maluszka. Ułatwiają trzymanie noworodka na rękach. Później może służyć jako mata do leżakowania albo kocyk do przykrycia. Uszyte są ze 100% tkaniny bawełnianej, oddychającej, naturalnej, co uniemożliwia przegrzaniu bobaska :) i wyglądają cudownie, sama słodycz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×