Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sonko22

7.03.2012 Początek walki z kg :)

Polecane posty

Zakladam ten topik, ponieważ mam nadzieję,że dzieki temu ktos do mnie dołączy i w walce z kg nie będę sama. Waże 62 kg przy wzroscie 160 wiec duzo za duzo. Moim celem jest zejscie do wagi 55 kg, nie mam zamiaru stosowac drakonskich diet, ktore potem i tak spowoduja efekt jojo. Zapraszam wszystkie Panie, te ktore maja mało do zrzucenia jak i te , które bedą walczyły z wiekszą ilościa kg. razem damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja dolacze
ale ja ide dzisiaj do lekarza po reductil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja dolacze
mam 17 kg nadwagi , stosuje dietu uprawiam sport i nic dupa waga ciagle w miejscu stoi mam juz dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , jestem na gorszym etapie , mój wzrost 160 /70kg , mój cel 54 kg.Odchudzam się od tygodnia,wystartowałam z 72 kg już jest mniej o 2,5 , długa droga jeszcze. wspomagam się @, i innymi spalaczami tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia.2211 milo ,że dołączyłas :) To i tak juz dobry wynik. Ja zaczne od Mż i ćwiczenia, ostatni posiłek postaram się zjeść do 17 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja dolacze
reductil to to samo co meridia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspomnę że mam 40 lat i metabolizm chyba umarł, urodziłam piękną córeczkę - wpadka na starość , bo mogłabym już mieć wnuki .Córeczka ma 8 miesięcy , tak więc nadmiar mojego tłuszczyku właśnie stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaa oj tam jaka starość :) U mnie w domu malenstwo pojawi się około wrzesnia ale siostra rodzi :) Moj tato schudl 8 kg w ciagu miesiaca nie stosujac zadnych drakonskich diet. Nie jadl po 17, a w ciagu dnia poprostu nie przejadal sie. Jadl czesto ale nigdy do syta , spozywal duzo wody niegazowanej oczywiscie i za namowa mamy pil zieloną albo czerwona herbate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, także mogę się przyłączyć. Moja obecna waga to 75 wzrost 170, wiek 31. Sonko22 na szczęście dla mężczyzn oni chudną szybciej, dużo szybciej niż my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, othucajka cieszę się, że dołączyłyście. Będzie raźniej i łatwiej :) A któraś z Was stosowała jakąś konkretną dietę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam już chyba wszystkie diety, zmagam się z nadwagą od 8 lat, wtedy ważyłam 85 kg, 10 udało mi się zrzucić a reszta została i tak trwa przy mnie cały czas. Te 10 kg schudłam na diecie białkowej, potem nasłuchałam się od znajomych i rodziny jaka ta dieta jest niezdrowa i przerzuciłam się na mż, po drodze były inne, wiele innych. Zawsze trochę udawało mi się schudnąć, ale niewiele 2-3 kg potem wszystko wracało. Dlatego teraz znów zaczynam białkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) moge tez?:) juz na 2 topikach probowalam pisac ale jest tam tylko echo i ja ostatnio :( czyzbym wystraszyla wszystkich? a potrzebuje kogos to wsparcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam pewnie,że mozesz :) Rybka na bialkowa mowisz , ja bede starala sie jesc posilki lekkostrawne. Chociaż przegladalam ostatnio przepisy na I fazie Dukana i są one calkiem interesujące :) Jakbys przygotowywała cos smacznego to wklejaj tu przepis bedziemy korzystac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonko:) dziekuje ja nie mam konkretnej diety po prostu zdrowo, z umiarem i duzo urozmaicam + cwiczenia od 30 do 45 min dziennie :) nie zalezy mi na pospiechu tylko na rezultatach i to bardziej tych centymetrowych niz wagowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Dunkana - moj kolega ostatnio schudl na niej 20kg ale mial spora nadwage mowil ze w wiekszoci jadl kotlety mielone i paluszki rybne zero ziemniakow widac rezultaty i owszem ale .. jechac przez 3 miesiace na tych samych produktach ja bym nie mogla ciesze sie jadlak ze mu to pomoglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam... ja dzis zjadlam pelnoziarniste sucharki , nie lubie sucharow ale o dziwo te byly pyszne :) nie byly tak duze jak te zywkle tylko mini. :) A i jem blonnik z jablkiem dodaje to do jogurtow badz jem na sucho :) Wypełnia żoładek i dłuzej czuje się najedzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze:) nie probowalam czegos takiego ja glodna nie chodze, jem co ok 2.5h po prostu nie moge sie doczekac kolejnej porcji jedzenia bo uwielbiam jesc hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nienawidzę być głodna, cały czas myślę wtedy o jedzeniu, nie mogę normalnie funkcjonować. Na białkowej jest o tyle dobrze, że po 3-4 dniach mija uczucie głodu, tylko ta monotonia tej diety jest strasznie zniechęcająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nites
Witam , moge sie dołaczyc? nie wiem ile wazyłam jak zaczelam sie tym razem odchudszac, bo baterii w wadze nie ma:), kupuje juz od 2 miesiecy:) tłuszcz mi sie na pamieć rzucił:) przypuszczam , ze tak 73-75kg przy 170cm. no i mam 30lat. wiec najbilżej mi do Rybki, no i tez juz wszystkiego probowałam, ale potem wracam do tłustego jedzenia i kg tez wracaja. od 2 tygodni jem tylko warzywa i owoce, chyba prze pierwsze 10 dni za duzo owocow jadlam bo nie widziałam, zadnych rezultatow. od paru dni zredukowałam, do jednego, dwoch jabłek a reszta warzywa i czuje ze cos sie ruszyło. jak tylko sie zwaze to powiem o ile jest mniej, przypuszczam ze jakies 3kg. bede jesc tak cały post, czyli jeszcze 4 tygodnie. potem dieta az nie pokaze sie 60kg na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej jeść czesto a w mniejszych ilosciach bo wiadomo ze organizm szybciej to spali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nites hej :) owoce to fruktoza a wiec nie powinnismy ich przesadnie duzo jesc :P Wiadomo jablko nawet w ilosci kilku dziennie nie zaszkodzi nam gdyz jest w tym owocu duzo potzrebnego nam blonnika pokarmowego. Z warzyw czesto robie obiadek np warzywa ze stimeri i daje do tego ryz :) Mnie smakuje, czasem dodaje tez piers z kurczaka badz indyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nites
ja mam postanowienie postne , ze tylko warzywa wiec sie trzymam. gdyby nie to postanowienie to pewnie nawet 3 dni bym nie wytrzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec kolezanki ogolnie to mniej jemy, duzzzoooo wody oraz roznych herbat typu zielona czerwona pijemy oraz dodajemy aktywnosc fizyczną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dołącze do Was, mam prawie katą samą wagę jak sonko przy takim samym wzroście 63 kg i 160 cm wzrostu z tym że coreczkę urodziłam 3 lata temu :( i tak jakoś chudnę i tyję, jestem na diecie m.ż od dwóch tygodni schudlam nie cale 3 kg, wspomagam się BIO CLA z zieloną herbatą, mi bardzo pomaga nie jem przy nim dużo nie czuję głodu. Z ćwiczeń to jazda na rowerku stacjonarnym codziennie po 30 minut, chętnie będę się z wami wymieniać swoimi doświadczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jem słodyczy, ziemniaków i jasnego pieczywa. Za zwyczaj na śniadanie zjadam bułkę razową z szynką a na obiad to co tam gotuję dla wszystkich dzisiaj np zupa pomidorowa z ryżem na kostce rosołowej. Jak myślicie czy picie kawy przeszkadza w diecie?? ja piję rozpuszczalną z 0,5% mlekiem i zastanawiam się czy z niej nie zrezygnować. Chciałabym zejść do wagi 53 czyli 10 kg mi zostało strasznie dużo i nie wiem czy dam radę :( ten tydzien to już trzeci mojego odchudzania i jakoś się zaczęłam załamywać, jeszcze d tego wszystkiego dzisiaj rano zjadlam ostatnie dwie tabletki bio cla i myślałam że po poludniu przyjdzie nowe opakowanie a tu klops nie przszło i nie wiem czy dam radę przetrwać bez niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek :) wiec bedziemy razem trwac w postanowieniu :) tez bralam BIO CLA nawet kilka mi zostalo ale nie pomagalo mi to a moze zbyt krotko to bralam. Powiesz mi ile dziennie bralas tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek(czemu taki nick?) ja tez piję kawę i to dosyć dużo, uwielbiam i nie wyobrażam sobie dnia bez kilku kaw, co prawda słabych. Ale od jakiegoś czasu piję kawę tylko do 15, potem zaparzam dzban zielonej herbaty i zauważyłam że lepiej się czuję, lepiej sypiam i cera inaczej wygląda, jeżeli chodzi o wagę to nie widzę różnicy. Mnie zabijają śniadania, co wieczór powtarzam sobie od jutra dieta, ale rano wymiękam. Mój mąż codziennie rano biega do sklepu, przynosi bułeczki i one tak mi pachną rano, że nie mogę się powstrzymać, a po śniadaniu z białymi bułkami strasznie chce mi się potem jeść i tak w kółko, ale wierzę że w końcu mi się uda. Ty tez się nie załamuj, wiara w powodzenie to połowa sukcesu. Nites- 60 kg to również mój cel, to moja idealna waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×