Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

inlovewithGarry

Kocham Cię Garry

Polecane posty

bo się zara rzygam tak tu słodko -- tylko nie tutaj zmotoryzowana,toż taki szacowny temat chcesz sponiewierać?? Ożesz Ty nie dobra :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inlovewithGarry-- jak kochasz,nie powinno Ci nastreczać takie ośle pały wypowiedzi i podszywy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inlovewithGarry-- bo Cię zaraz podsumuje jak nie zaprzestaniesz gegać w obcym jezyku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty, moja najdroższa fanko jesteś jedynie zauroczona. Nie machaj słowem "kocham" na prawo i lewo, bo potem przez to ludzie nie wiedzą co ono w ogóle oznacza. ;) Bliżej byś mnie poznała i pewnie urok by minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzichu Kajdanowicz--siema dzienks za porady netowe. stanowczy lecz silny uścisk dloni.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana fanko gdzie sie szwendasz.??Jak przez rafy życia chcesz podążac jak takie drobne sprawy Cie przerazają,he??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(zajrzał w swoje spodnie) Yup, nawet Ci powiem... Niebywale drobne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UROK jest czymś metafizycznym a miłość całkiem przyziemnym.Zapewniam Cię,że daleko mi do zauroczenia natomiast potrafię kochac "Homo sum; humani nihil a me alienum puto"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzichu to pytanie już do zainteresowanego jest :D Czyżby dobra znajoma odwiedziła :PBaw się 🌻 Musze lecieć fanko.A Ty Garry SZTALUJ SIĘ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34 pierzasta jakis nowy Misio? Nie-e:P:D tym razem tygrysek :classic_cool::D v34 (...)ciekawi mnie czemu pierzasta tu tak pazurami drapie? Lubie świeżą krew:classic_cool::P v34 znając pierzastej gust to zapewne jakiś cham i kłamca:classic_cool: :D:D no mam nadzieje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor Drejfus ja tam bym Cię po tych kudełkach chętnie poczochrał :classic_cool: Doktorku😘 w sam koniuszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"UROK jest czymś metafizycznym a miłość całkiem przyziemnym.Zapewniam Cię,że daleko mi do zauroczenia natomiast potrafię kochac" Ach, nie wątpię że potrafisz. Tylko na to trzeba znacznie więcej czasu i możliwości, niż parę tekstów na forum. Dlatego po prostu... Ochłoń. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten w stopce to prawie jak dziewczynka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest młody Sherlock Holmes z serialu na BBC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×