Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość błagam o poradę prawną...

PRAWNIK- proszę o pomoc - jak odzyskać pozyczone pieniądze

Polecane posty

Gość błagam o poradę prawną...
ludzie pomozcie mi. na dyktafon go nagram. moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na taki na kasety może być
a później do prawnika niech pismo napisze załączy kopie nagrania i zaproponuje termin spłaty w ratach czy jakieś opcje tak aby on odpisał i potwierdził dług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błagam o poradę prawną...
a gdybym tak kupil mini kamerke i nagral naszą rozmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błagam o poradę prawną...
plis odpiszcie czy kamere czy dyktafon czy podsluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kasety ciężko kupić
teraz same cyfrowe i nie słuchaj że nagranei to żaden dowód bo przecież sama policja zakłada podsłuchy :D ważne aby to było nagrane tak aby potwierdzić autentyczność i czas bo przecież on może powiedzieć że nagranie jest prawdziwe ale pochodzi sprzed roku i on później kasę oddał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błagam o poradę prawną...
a jak nagrac rozmowe telefoniczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błagam o poradę prawną...
nikt juz nie napisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula_krakowska
Chyba tylko prawnik Ci pomoże, szukałaś juz gdzieś porady prawnej? Najlepiej spróbuj się załapać na bezpłatną poradę, jak w kancelarii radcowskiej Mariusza Borucha w Krk. No i zapamiętaj z tego naukę na przyszłość: kochajmy się jak bracia, liczmy się jak Żydzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowka-mu
zwrócenie się po poradę do prawnika jest chyba najsensowniejszym rozwiązaniem, intrum ma niezłych doradców w swojej ekipie, warto podbić do nich, na pewno pomogą wyjść z tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety niestety moi mili
dałaś do ręki? czy zrobiłaś przelew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damski Krawiec
Pozostają ci metody pozaprawne -namów na niego paru łobuzów - kiboli marzących o posadzie "chłopców z miasta". Niech odjadą pełnoletnią Bemką, wyjmą bejsbole i po delikatnych bańkach (tzw. "odsetki karne") wyznaczą ostateczny termin, po którym będzie musiał wydać dużo więcej na różne protezy. Jest szansa że dwa tysie dostaniesz. Resztę wezmą sobie za fatygę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla112
Jeśli byłaby umowa to sprawa jest do rozwiązania. Tak było w moim przypadku pożyczyłam 20 tys. ale na umowie było wszystko spisane dłużnik się nie wywiązał - a ja udałam się do prawników którzy pomogli mi odzyskać pieniądze i jakoś nie było z tym problemu. Lepiej wybrać sprawdzoną kancelarię - ja szczerze polecam Kancelarię Volenti - to profesjonaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagraj gościa. Będziesz miała dowody i wtedy każdy sąd będzie kazał mu zwrócić pieniądze. A wtedy nie ma co się w ugody bawić tylko od razu komornika zatrudniać. Wtedy najszybciej odzyskasz swoje pieniądze. Najlepiej będzie jak jeszcze dogadasz szczegóły z wybranym przez siebie komornikiem. Mogę podać Ci namiary na pana Piotra Szwedę. Jest całkiem dobry w egzekwowaniu długów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę prosic o te namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej by było gdybyś skorzystała z porady sprawdzonego i wiarygodnego prawnika. No i przede wszystkim takiego, który ma już doświadczenie w tego typu sprawach. Mi bardzo pomógł w podobnej sytuacji mec. Łukasz Bałaga. Może też i Tobie by pomógł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takiej sprawie komornicy są najskuteczniejsi – a im szybciej zaczniesz działać i zlecisz odzyskane długu komrnikowi tym lepiej. Ja tez bylam w sytuacji niewesołej, mój dłużnik bardzo zwlekał z oddaniem pieniędzy – a nie była to mała kwota. Pomógł mi pan Maciej Kaczmarzyk, jeden z lepszych komornikow w mojej okolicy i dzieki jego pracy odzyskalam swoje pieniądze, choc z tego, co wiem, dłużnik omal nie wywinął się od oddania długu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola456
Wiesz co tutaj chyba jest potrzebna pomoc fachowca. Zobacz sobie na firmę pro-lege bo mysle ze mogą CI pomoc. Zajmuja sie windykacja i znaja sie na takich rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz isc walczyc do sadu a potem jak juz bedzie wyrok na twoja korzysc to wybrac kancelaria komornicza (np. tarnow http://www.tarnow-komornik.pl/ ) i wtedy oni zajma sie sciaganiem dlugu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w podobnej sytuacji,pożyczyłam pieniądze koleżance na ustną umowę i nie doczekałam się zwrotu pieniędzy. W końcu postanowiłam podać sprawę do sądu. Tam uzyskałam korzystny wyrok i z pomocą pani komornik z kancelarii www.komorniksadowygdansk.com.pl wreszcie odzyskałam należność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz oddać sprawę do sądu. ze skutecznym pełnomocnikiem,jak np. mecenas Jarosiński z kancelarii www.kancelariajk.opole.pl uzyskanie korzystnego wyroku to tylko kwestia czasu. myślę,że o taką kwotę warto zawalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skontaktuj się z adwokatem Kamilem Flatow z kancelarii adwokackiej w Płocku http://plock-adwokat.pl/. będziesz wiedziała jakie są szanse na odzyskanie pieniędzy. Na pewno ten adwokat ci pomoże. Czytałam o nim wiele pochlebnych opinii w Internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz założyć mu sprawę w sądzie. Ze skutecznym i doświadczonym prawnikiem,jak mec. Michał Zdanowicz z www.kancelariagliwice.pl śmiało możesz liczyć na odzyskanie należności. W końcu prawo powinno stać po twojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno dobrze by było gdybyś poradziła się skutecznego komornika. Korzystałam kiedyś pomocy komornika pana Mariana Piaseckiego z Tarnowa http://www.tarnow-komornik.pl/. Ten komornik pomoże ci wyegzekwować dług. Przynajmniej zrobi to zgodnie z prawem. Na własna rękę nie ma co się szarpać z dłużnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może najlepiej udać się do sądu albo komornika po pomoc. Oni na pewno będą w stanie ci pomoc. Ja jak nie mogłam odyzskac pieniędzy to skończyło się na pomocy tego komornika http://www.komornikbytom.eu/ i pieniądze w końcu odzyskałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olan1985
można spróbować odzyskać pieniądze poprzez krajowe centrum wierzytelności (www.kcw.org.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka_mazowsze
No cóż..dobry zwyczaj-nie pożyczaj. Niestety, tez wiem coś na ten temat. Ja zgłosiłam się ze swoja sprawą do kancelarii ultimatum z Podkowy Leśnej. Gdyby nie oni, nie odzyskałabym swoich pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić ci firmę, która bezpośrednio zajmuje się takimi sprawami to Eureka Finanse ze Szczecina. Mi polecił ich znajomy i bardzo mi pomogli w podobnej sprawie. Gdyby nie oni nigdy więcej nie zobaczyłbym swoich pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do kwestii odzyskiwania pieniedzy to koniecznie skorzystać z prawnika, nie bawić się samemu, bo można tylko stracić. Na własnej skórze się o tym przekonałam, że jak nie zajmie sięsprawą ktoś kto ogarnia temat prawnie to można sobie tylko zaszkodzić. Ja osobiście polecam Kancelarię PIERLEX w Krakowie, ze względu na dobre podejście i obsługę, do tego za naprawdę niskie stawki, osobiście poelcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×