Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zygzak-01

Oceńcie mój plan na zrzucenie tłuszczyku

Polecane posty

Gość zygzak-01

Konkrety: WIEK 23 lata wzrost 171 waga obecna: 65 kg------ waga jaką chcę osiągnąć 57 kg Ogólnie budowa gruszki, z brzuchem nie mam wielkiego problemu jedynie z boczkami, ale uda, łydki i pośladki obrosły cellulitem (prawdopodobnie od hormonów, bo wcześniej nie miałam z tym żadnego kłopotu). Inni mówią mi, że wyglądam normalnie i nie mogą uwierzyć, że tyle ważę. Kiedyś zazwyczaj ważyłam 55 kg i wyglądałam trochę za chudo. ( Udo- 57 cm, pupa- 101, biodra-90, talia- 74 cm) także nie najlepiej się to prezentuje :( :( przez co zaczynam się wstydzić siebie Plan działania: okres 3 miesiące 5 dni w tyg 40 minut rowerek stacjonarny, bieganie (mam zamiar dopiero zacząć i myślę, że maks 30 min cztery razy w tyg przez pierwszy miesiąc będzie optymalnie), 2x 8 min buns, 2x8min abs, 20 przysiadów, 3 razy w tyg skakanka (tak 15 minut) Dieta: nie jeść wieczorem po 19 (chyba, że coś bardzo lekkiego serek wiejski), zredukować słodycze. W zasadzie tylko tyle, bo na co dzień jem 5 małych posiłków, piję tylko wodę i zieloną herbatę, nie słodzę, nie solę, nie jem bardzo tłustych potraw i fast foodów. Ogólnie taki tryb żywieniowy mam już od ładnych kilku lat. Jedynym grzechem są słodycze i podjadanie wieczorami. Motywacja duża chcę mieć lepszą kondycję, być pełna życia, a nie wiecznie śpiąca i zgubić te kilka kilo i założyć latem szorty. Wiem, że nie ma cud diet i przyjemnych ćwiczeń, podczas których się spala mnóstwo kalorii. Wiem też, że nigdy nie będę szczupła (genetyczne uwarunkowania). Do tej pory ćwiczyłam nieregularnie rowerek i 8-minutówki Czy powinnam coś zmienić? Czy mam zbyt wygórowane cele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×