Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krem mnie zalewa

znana mi osoba dostala prace w rzadowej instytucji po znajomosci

Polecane posty

Gość krem mnie zalewa

nic soba nie reprezentuje,nie zna zadnego jezyka obcego,skonczyla platne studia i tak naprawde nie zna sie na niczym.jest idiotką.a moje przyjaciolki sa bez pracy lub pracuja za marne grosze bo nie maja znajomosci!A ona za nic dostala ciepla posadke w urzedzie. ale nie to mnie boli Boli mnie,ze wiele osob lepszych od niej jest bez pracy.Gdyby urzadzili tam rekrutacje i obiektywnie oceniali kandydatow,ona nie przeszlaby nawet do drugiego etapu My placimy za tych urzedasow zatrudnianych po znajomosci. Jak ktos ma prywatna firme,to niech sobie zatrudnia pociotkow.Ale nie w urzędzie centralnym! Czy moge jakos zgloscic,ze wepchano ją tam,bo tatuś załatwił? Czy tez jestem bezsilna i nie da sie nic wskórać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaasss
jesteś polaczkiem i boli Cię sukces innych a Twoje nieudacznictwo, to idź i ją wsyp. .fajnie zaglądać do cudzego talerza zamiast zająć się swoim, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem mnie zalewa
jaki sukces innych? jakby zasluzyla na te pozycje to bym sie cieszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadrabarba
w tym kraju to akurat standard - rozpisuje się konkursy pro forma, a ci co mają dostać posadę i tak ją dostają, chociaż nawet nir potrafią się z gotowych testów rozwiązań nauczyć!! tak jest nie gtylko w urzędach, ale w całej budżetówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×