Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dalera

Ekspozycja na gluten

Polecane posty

Napiszcie mamuśki jak podawałyście gluten dzieciom karmionym piersią. Kiedy podawałyscie, w jaki sposób przygotowywałyście posiłki z glutenem. Kupiłam kaszkę mannę z bobovity, ale jest "niby" po 6 miesiącu, poza tym jak mam ją podawać w bezpiecznej ilosci? Dosypać do innych posiłków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama w wieku 25 lat
mozecie tez napisac odnosnie dzieci karmionych mm, wybacz autorko ze sie wcinam w twoj topic, ale nie ma sensu zakladac nowego :) wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, może być dla karmionych naturalnie i mm. Czekamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperyment z glutenem
a zaczęłam podawać synowi w 5 miesiącu właśnie kaszkę bobovity- ok. 2 łyżeczek z moim mlekiem, ale teraz odstawiłam, bo małemu zdarzają się kupki z glutem i obecnie szukam powodu tej przypadłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja karmię piersią. Gluten zaczęłam podawać jakiś tydzień przed skończeniem 6 miesięcy. Podaję w ten sposób że na 50ml wody 2-3g kaszki manny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalera
może glupie pytanie, ale czy tą0 kaszkę z bobovity mam przygotowac wg przepisu na opakowaniu i z tej porcji płaską łyżeczkę dokładać do innych potraw czy dosypac prosto z torebki taką suchą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
ja karmiłam mm - pół łyżeczki kaszki manny z bobovity dodawałam do słoiczka z owocami - zaczełam przed końcem 6 m-ca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do posiłków nie dodawałam bo nie wiedziałam ile córa ma ochotę zjeść. Więc podaję oddzielnie, czasem z odrobiną maminego mleka. Oczywiście łyżeczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalera
mamama27 czyli sypywałaś taką suchą? nie mieszałaś jej wcześniej z wodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalera
wsypywałaś*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesssu, no nie było ekspozycji, nie doczytałam tematu ;) u nas wyglądało to następująco;Przepis ;) jedna łyżeczka od herbaty kaszy manny błyskawicznej gotujesz w 50 ml wody, musi być konsystencja kisielu. to jest I etap ekspozycji. za miesiąc podajesz dwie łyżeczki kaszy mannej. ugotowaną kaszę dodajesz do owoców, obiadku, własnego mleka, które podajesz z kaszą na łyżeczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×