Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 445

Studio Prestige ul. Obrzeżna 1A lok. 2U2 - opinie

Polecane posty

Gość Gall 0123
Byłem świadkiem jak szefowa darla gębę na pracownice jakaś masakra !!! Nigdy wiecej tam nie pójdę!!! Nie polecam osobiście Pauli i Magdy dwie nadasane krowy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna  62409
Burdel i bałagan to mało powiedziane !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta19831102
Nie rozumiem tak wielu negatywnych komentarzy, byłam, widziałam, doceniłam, szczerze mówiąc jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, jakość usług bardzo dobra, ceny przystępne, fachowa obsługa, nic dodać nic ująć. Podejrzewam, że te wszystkie negatywne komentarze to tylko krecia robota, bo skąd niby osoby wypowiadające się miałyby wiedzieć, że właścicielka salonu Prestige jest także właścicielką Skin like silk? Ja osobiście nie wiedziałam, ale skoro tak jest to pewnie odwiedzę i drugi z wymienionych lokali. Wszystkim serdecznie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka5555555555
Nie potrafię zrozumieć jednej rzeczy, w innym wątku dominują komentarze pozytywne na temat studia prestige, tutaj widzę większośc negatywnych, sama już nie wiem co mam myśleć na ten temat, ja osobiście jestem zadowolona z ich usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalaris
same niezadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Jestem bardzo zadowolona z ich usług, pięknie ufarbowane, skrócone i wystylizowane włosy to efekt działania Pań zajmujących się tam mną. Polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałam w Studiu Prestige i znam ich od kuchnI Obecnie przebywam na urlopie wychowawczym. Szefowa wymagająca, ale ok. Jak każdy ma swoje wady i zalety, bynajmniej potrafi prowadzić salon tak by mieć z tego zysk, a to się jej chwali:) Rzeczywiscie salon oparty na gruponie,ale póżniej to stałe klientki. Ja też bym mogła w nieskończoność pisać o klientkach, które byle bzdura się czepiają np.opóźnienie 5-10 minut, a poprzednie klientki też się spóźniały a zabieg musiał być wykonany poprawnie i do końca. Na szczęście większość klientek to fajne babki a reszta to czepiające się babsztyle! Polecam p.Ingę pracuje tam parę lat świetna kosmetyczka i super koleżanka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Wykupiłam tam serię zabiegów na twarz.Za każdym razem inna kosmetyczka, co gorsza kolejny zabieg krótszy od poprzedniego ( nie wiem, jak można wykonać skuteczną mikrodermabrazję w 10 minut ). robiony powierzchownie i od niechcenia. Mam także wątpliwości do co jakośc**produktów stosowanych przy zabiegach - po całej serii zero efektów, mimo, że stosuję drogą kurację wspomagającą w domu. Najbardziej irytowało mnie to nachalne wciskanie produktów. Z pozoru niby wszystko ładne w tym salonie, ale jak się już człowiek przypatrzy to widzi, że cały ten salon to ruina. Klienta traktuje się byle szybciej - nie polecam tego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam wszystkim. Jestem tam stałą klientką od około pół roku. Efekty są naprawdę zaskakujące. Wykupiłam zabiegi i dopiero teraz czuję, że naprawdę żyję. Sama nie poznaję się w lustrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaaa9090
MASAKRA!!! Najgorszy salon (razem z skin like silk) w jakim kiedykolwiek byłam!! Wykupiłam na kupbon.pl keratynowe prostowanie włosów, zapisałam się na wizytę miesiąc wcześniej po czym odwołano mi wizytę pół godziny przed zabiegiem, przełożyli wizytę na za kilka dni... więc poszłam, siedziałam na fotelu ok 4 godzin gdyż Pan "fryzjer" w międzyczasie poszedł sobie na 1 godz. do innej klientki, za 2 dni przyszłam na zmycie keratyny i co się okazało???... że w SALONIE FRYZJERSKIM w sobotę nie ma ŻADNEGO fryzjera :-//// i kazano mi sobie pójść do domu, oczywiście nie poszłam a zabieg fryzjerski wykonała mi kosmetyczka.. to już nie pierwsza tego typu moja przygoda z tym pseudo salonem, nigdy więcej nic u nich nie kupię, NIGDY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaZ84
Podejrzewam, że tak naprawdę nigdy tam nie byłaś bo w moim odczuciu to studio to cud, miód i orzeszki :) Chodzę tam raz w miesiącu i tylko raz wyszłam nie do końca zadowolona, ale że byłam tam już z 30x więc jedno niepowodzenie można puścić w niepamięć. Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaaa9090
Ja podejrzewam, że albo tam pracujesz albo jesteś właścicielką salonu! Poza tym tyle negatywnych komentarzy chyba daje do myślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olalalalalala
Hehe każdy tu każdego o coś podejrzewa. Czy nie lepiej po prostu pójść, sprawdzić na własnej skórze i się przekonać jak to wygląda? W zasadzie zarówno wszystkie negatywne komentarze mogą być pisane przez konkurencję, a pozytywne przez pracowników :P Jak nie zobaczycie na własne oczy to się nie przekonacie. Zobaczyć znaczy uwierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Ka
ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda ,że przed wykupieniem usługi nie trafiłam na tę stronę. Totalna porażka, Pan fryzjer ma wyższe ego niż to co prezentuje. Dokładnie określiłam czego nie chcę mieć na głowie a on i tak właśnie tym koszmarem mnie obdarował...( pomarańczowo żółty kolor pomimo przechwałek ,że koloryzacja to jego konik) , strata czasu ->potem na szybko farbowanie w domu. Włosy z jednej strony krótsze eh szkoda czasu. Personel mało doświadczony .. biją pianę odległymi terminami .. brudno, podśpiewująca Pani na recepcji utwory z VIVA podrygująca dyskotekowo tragedia. Młode dziewczynki bez pojęcia o tym co robią.. zamiast spacerować co 5 minut do Biedronki umyjcie dziewczynki chociaż podłogę, bo wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitkaMała
To co tam potrafią zrobić z moimi włosami to istna bajka, nie potrafili tego w innych salonach, do których wcześniej uczęszczałam, nie wiem czy jest to zasługa jakichś innych kosmetyków, których tam używają czy po prostu fachowości fryzjerów i fryzjerek ale jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja napiszę krótko za to dosadnie! Gruponiarom i tak się nie dogodzi. Są to nadęte wieśniary, które oszczędzają na własnym wyglądzie a oczekują cudów. Jak się nie spodoba to obrobią wszystkim d... dookoła czepiając się detali jak brudna podłoga czy tego, że fryzjer świecił bielizną. Skoro jesteście takie wymagające to idźcie do Jagi u której zapłacicie sporą sumę, za to zostaniecie dopieszczone. W życiu nie wykupiłabym kuponu za marne grosze na fryzjerstwo bo do fryzjera trzeba mieć zaufanie a najlepiej mieć stałego do którego się chodzi systematycznie i nie zmienia jak rękawiczki. Panie które testują fryzjerów za śmieszne pieniądze mają zdecydowanie kompleksy bo częste zmiany świadczą o wiecznym niezadowoleniu albo o mega pierzach na głowie którym nawet czary nie pomogą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda225
Absolutnie nie polecam. Fryzjer zniszczył mój ukochany sweter - poplamił go farbą do włosów, od 5 tygodni czekam na kontakt właścicielki - cisza. Zero profesjonalizmu, zero podejścia do klienta. Zdecydowanie odradzam. Do salonu nie sposób się umówić, terminy ponad 3 tygodniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka1981
Magda225, a nie sądzisz, że skoro są tam długie terminy to dobrze świadczy o lokalu? Ja osobiście zawsze zapisuję się wcześniej dzięki czemu zawsze kiedy mam potrzebę zostaję przyjęta, może i ty tak spróbuj, a nie będziesz wybrzydzać, zawsze też możesz pójść do jakiegoś szemranego fryzjera, który obetnie cie bez kolejki bo nie ma klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka1981
Magda225, a nie sądzisz, że skoro są tam długie terminy to dobrze świadczy o lokalu? Ja osobiście zawsze zapisuję się wcześniej dzięki czemu zawsze kiedy mam potrzebę zostaję przyjęta, może i ty tak spróbuj, a nie będziesz wybrzydzać, zawsze też możesz pójść do jakiegoś szemranego fryzjera, który obetnie cie bez kolejki bo nie ma klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda Majkaaaa
Byłam tam na makijażu permanentnym.Linergistka bardzo miła,sympatyczna,Z cierpliwością znosiła moje bólowe drgawki;)Jednak mam małe zastrzeżenia co do jej profesjonalizmu .Momentami miałam wrażenie że robi wszystko "byle szybciej"Makijaż nie jest wykonany tak jak chciałam i o czym zresztą głośno mówiłam.Mam nadzieję ,ze uda się to naprawić podczas korekty.Jeśli chodzi o cała resztę to nic dobrego nie mogę powiedzieć.Totalny chaos ,personel rozmawia ze sobą głośno na osobiste tematy,telewizor wyje,sprzęt przeciętnej jakości(łóżko na którym leżałam chybotało się na wszystkie strony).Relaks jest tam totalnie niemożliwy.Jednak najbardziej zażenowało mnie namawianie do wykupienia dodatkowych pakietów w "super cenie" .Pani z recepcji wręcz mnie nagabywała.Tłumaczyłam ,że się zastanowię,że pomyśle,że mam swoją kosmetyczkę od lat itp a Ona swoje.Nie dawała za wygraną.Mimo to ,nie skorzystałam. Korekta bedzie moją ostatnia wizyta w tym miejscu....Kiepsko,oj kiepsko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzioo_PL
Cześć, Na początku marca wykupiłem Grupon na usługi w tym salonie, jednak dopiero kilka dni temu mogłem go zrealizować - kolejka!! Najgorsze bło to, że to właśnie było w prezencie, więc osoba, której to podarowałem była bardzo szczęśliwa i bardzo wyczekiwała na ten dzień. Mając w telefonie mapkę z dokłądnm adresem udałem się pod wskazany adres i............... nie było tam tego salonu :( Poszukując go w okolicy przez jakieś 15 minu t w końcu trafiłem (okazało się, że na mapce z grupon jest oznaczenie błędne). Salon znajduje się jakieś 600 - 800 metrów dalej, za rogiem niż to jest oznaczone w ofercie. Gdy weszliśmy okazało się, że nie bło klientów, więc zaraz zostaliśmy obsłużeni. W salonie, bardzo czysto, w łązience również, co było dużym plusem - pierwsze wrażenie na plus. Oferta jaką mieliśmy, to: Strzyżenie i modelowanie z regeneracją Strzyżenie i modelowanie: uczesanie dobrane do typu urody i struktury włosów Regeneracja: odżywienie zniszczonych włókien Najpierw poproszono na fotel, umyto włosy - w trakcie mycia, fryzjer gdzieś "wyskoczył na chwilę" z salonu nic nie mówiąc. Wrócił za jakieś 3-5 minut i spłukał włosy, ok. Czekałem z niecierpliwością na strzyżenie, żeby zobaczyć co będą w stanie zaproponować do danego typu urody. Posadzono ją na krześle, założona fartuch ochronny i...... zapytano się jaką fryzurę b chciała?!!! Hmmm, przecież wypisane w gruponie jest, że dobranie fryzury do typu urody i struktury włosów. Osoba nie chcąc stwarzać problemów poinformowała jaką fryzurę chodzi, Po ok 10 minutach było gotowe. Powiem szczerze, że trochę się rozczarowałem, tym, że nie zrobiono wszystkiego co było w pakiecie. Był to mój pierwszy zakup na usługi w Gruponie i chyba ostatni. Bardzo się rozczarowałem tym, jak to wyglądało - najgorzej, że osoba, która dostała odemnie ten prezent nie była do końca zadowolona. I chyba tu się sprawdzi powiedzenie "chytry dwa razy traci". Co do samego salonu: Plusy: + bardzo miłe podejście osoby, która wykonywałausługę + czystość Minusy - Prywatne rozmowy między pracownikami podczas wkonywania usługi - Sprzątanie w miejscu wkonywania usługi, przed jej zakończeniem - Przed opuszczeniem lokalu przez klientów, personel zachowywał się, jak by nas już tam nie było (śmiechy, prozmowy o papierosie, głośniejsza muzyka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem bardzo ale to bardzo zawiedziona. korzystałam z usług fryzjerskich i u gorszego fryzjera nigdy nie byłam. siedząc na fotelu żałowałam że tam weszłam i miałam ochotę uciec. nie dość że wszystkie moje pomysły były krytykowane to żadnej propozycji z drugiej strony! to co zrobiono mi w poprzednim salonie tutaj było niemożliwością (refleksy - jak rozjaśnione słońcem) bo propozycja białych pasemek/refleksów to nie to samo!!! poddałam się, zero wizji, wyszłam z jednym kolorem i wygląda to mało ciekawie. na strzyżenie się nie pokusiłam... i całe szczęście. szkoda czasu i pieniędzy. odradzam!!!!! a, dodam że korzystałam z kuponu i mimo że była w nim też ampułka i sauna do włosów, zostało to pominięte. odradzam!!!!!! zero wizji. jeśli chcesz mieć coś ciekawszego niż 1 kolor lub pasemka szukaj innego salonu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę lubię chodzić do tego studia. Mają tam świetną obsługę, fryzjerzy służą fachową poradą zarówno w doborze kosmetyków jak i codziennej pielęgnacji włosów, do tego ceny nie są wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna wielka porażka !!!!!!! Trzeba jakoś ostrzec innych Klientów. Poszliśmy z mężem na "czekoladową rozkosz". Inne zdjęcia są na grouponie pomieszczeń niż w rzeczywistości, jest brud i niekompetentny personel. Żadne to SPA i relaks jak w tle muzyka disko, rozmowy i odgłosy z salonu fryzjerskiego (rozmowy, suszarka). Miał być peeling a było maźnięcie czymś lekko szorstkim po ciele (u męża tylko częściowo) nogi i brzuch - i wytarcie tego mokrymi ręcznikami papierowymi, bez prysznica SZOK). Na zdjęciach zachęcających do kupienia była czekoladowa maska na plecach w ogromnej ilości a tu mazanie czymś bezzapachowym i bezbarwnym , potem bezzapachową maską i zawinięcie w folię spożywczą - super sprawa, mówię Wam Najgorsze miejsce w Polsce .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam to miejsce! Mają tam świetne zabiegi i świetne kosmetyki. Po wizycie w Prestige'u czuję, że moje włosy żyją własnym życiem. Pracownicy służą fachową radą i pomagają dobrać właściwe kosmetyki do danego typu włosów. Ja z całego serca mogę tylko polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama chodzi tam często i bardzo ładnie układają jej i stylizują tam włosy. Ja byłam tam przed studniówką i nie chwaląc się ani trochę moja fryzura olśniła towarzystwo, Idealnie dopasowali mi ją do owalu twarzy tak, że kiedy patrzę teraz na zdjęcia stwierdzam nieskromnie, że wyglądałam naprawdę świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez jakiś czas tam nie chodziłam bo znalazłam nowego fryzjera bliżej siebie. Ostatnio jednak zdecydowałam się tam pójść znowu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Trochę się tam zmieniło i to właśnie na plus. Tylko i wyłącznie na plus. Teraz nie mam chyba nic innego do wyboru jak tylko wrócić w poczet klientów tego studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wrazenie ze te pozytywne opinie wypisuje ktos z salonu...są dodawane w odstepię paru minut...o.O mysle o wykupieniu koloryzacji Ombre, zazwyczaj na gruponach kosztuje to 150 zł a tutaj 79, dlatego zaczelam szukac opinii.Nie wiem co z tym zrobic...Kupowal ktos z was ten pakiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odradzam ten salon ! Zero profesjonalizmu, jedno wielkie nieogarnięcie wśród fryzjerów, którzy 'wymieniają się' klientami. -Pierwszy minus za niezbyt miłą obsługę, fryzjerka mi wyskoczyła z jakąś pretensją, bo miałam swoją koncepcję. -Drugi minus za śmierdzące fajkami ręce fryzjerki. Bardzo mnie to obrzydziło, problem umyć ręce ? Poza tym fryzjerzy co chwilę wychodzili na fajka mając paru klientów i sporo pracy. -Trzeci minus za OKROPNIE pofarbowane odrosty, nie wiem skąd wzięli tą farbę ale były żółte:/ musiałam nałożyć własną farbę żeby wyglądać jak człwiek.. -Czwarty minus za włosy obcięte fatalnie, inny fryzjer od razu zauważył, że zostały nierówno wycieniowane przez co kompletnie się nie układały. Poza tym nie wiem jak trzeba być fatalnym fryzjerem, że po obcięciu i niefarbowaniu końcówek włosy były bardziej zniszczone niż przed wizytą w salonie ? -Piąty za okropne wymodelowanie, o ile można tak to nazwać. Nie znam się na fryzjerstwie, ale codziennie w 5 minut potrafię sobie dużo lepiej ułożyć włosy. Minusów jest jeszcze więcej, ale już sobie daruję. W każdym bądź razie omijajcie to miejsce z daleka ! Pieniądze wyrzucone w błoto, a przez dodatkową farbę musiałam dopłacać do interesu. A co do fryzjerów to kompletny brak profesjonalizmu !!! Moim zdaniem to ludzie kompletnie bez powołania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam, widziałam. Po wejściu do salonu wszechobecna biel trochę razi w oczy, ale zabiegi wykonywane są na wysokim poziomie. Z tego, co udało mi się zasłyszeć kiedy oczekiwałam na swoją kolej mają tam też całkiem niezłe fryzjerstwo więc może kiedyś spróbuję. Zabiegi jak na efekt nie są drogie w porównaniu z konkurencją. Mnie się tam podoba. Jedyny minus to ta wszechobecna biel, która trochę razi w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×